DBA

دوره Health DBA

گواهینامه پایان دوره : وزارت علوم

۱۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دوره Health DBA

گواهینامه پایان دوره : وزارت علوم

۱۴,۶۲۵,۰۰۰ تومان

 

 

 

دوره مدیریت DBA یک دوره مدیریتی جامع و ارزش آفرین برای عموم افراد است که داوطلبان می توانند با شرکت در آن مهارت های جدیدی را کسب کرده و شغل خود را به بهترین شکل ارتقا دهند. اگر شما در حرفه خود به نتیجه و بازدهی دلخواه دست نیافته اید و یا در فکر راه اندازی مجموعه یا موسسه ای هستید و می خواهید منابع انسانی خود را به بهترین شکل رهبری کنید، دوره های دی بی ای  با دست یابی به یک شیوه مدیریتی نو راه میانبر را به شما نشان می دهد.

بنابراین اگر می خواهید بدانید چطور با مدرک DBA علم خود را به کار بگیرید و به پیشرفت های بزرگتری در کسب و کارتان دست پیدا کنید، مطالعه ادامه این مطلب را از دست ندهید. در ادامه درباره دوره های DBA، مزایای اخذ مدرک دی بی ای و اعتبار این مدرک صحبت خواهیم کرد… 

 

DBA چیست؟

DBA مخفف دکتری مدیریت کسب و کار با عنوان Doctorate of Business Administration است. در این گرایش داوطلبان عموما با روش های نو در بازاریابی، ایده پردازی، تولید و عرضه محصولات و راهبری منابع انسانی آشنا می شوند. به طور کلی مخاطب دوره های دی بی ای مدیران سازمان ها و شرکت های خصوصی هستند که به منظور توسعه ی کاری خود و پس از گذراندن دوره ی ام بی ای قصد دارند به لحاظ مدیریتی در شغل خود پیشرفت کنند. ضمنا  در این دوره ها تکنیک های عملی را فرا گرفته و در پایان دوره یک پروژه ی کاری مهم را به اجرا در می آورند.

دوره مدیریت  DBA تلاش می کند مرزهای دانش و درک مدیریتی را گسترش داده و مدیرانی توانا پرورش دهد. هدف از آن دست یابی به شیوه های عملیاتی در تجارت است به گونه ای که مدیران پس از آموزش های عالی تر می توانند در زمینه های مختلف کسب و کارمانند کارآفرینی یا بازاریابی و در کل همه فرآیندهای یک سازمان، بسیار دقیق برنامه ریزی کرده و نیروی انسانی خود را هدایت کنند.

تمرکز این رشته بیشتر بر روش های کاربردی مدیریت است و در اصل آموزش های DBA با ارزش آفرینی برای مدیریت تجارت و بیزینس طرح ریزی شده است و امکان تحلیل سریع رویکرد مشاغل را  برای مدیران و کارآفرینان فراهم می آورد.

همچنین در دوره های DBA دانش و مهارت های حسابداری و مدیریت مالی این امکان را برای مدیران فراهم می کند که برای امور مالی شرکت یا سازمان و حتی آینده شغلی خود تصمیمات و برنامه ریزی های بهتری را اتخاذ کنند. به عبارت دیگر این نوع مدیریت عالی در بیزینس به شما آموزش می دهد که روش های تجربی، قدیمی وشیوه های بی برنامه را کنار گذاشته و کاملا علمی و مدیریتی عمل نمایید.

 

چرا آموزش آنلاین DBA را انتخاب کنید؟

امروزه یکی از نیاز های ضروری آموزش در مبحث دوره های مهارتی و مدیریتی توجه به روش های الکترونیکی است. به دلیل گسترش عصر فناوری و استفاده روزافزون از اینترنت، افراد جوامع بیش از پیش به روش های غیر حضوری روی آورده اند. با استفاده از آموزش آنلاین DBA، محدودیت روش های سنتی رفع شده و برای کسانی که امکان آموزش حضوری را ندارند راهی هموارتر و مناسب تر گشوده شده است.

با توجه به اهمیت این موضوع، موسسه آموزش عالی فن پردازان، آموزش های کاربردی خود را در تمامی گرایش های مدیریت عالی کسب و کار، کاملا مطابق با روش ها و زیرساخت های آموزش حضوری، به صورت مجازی در اختیارعلاقه مندان قرار می دهد.

 

کلاس DBA و این همه مزایا؟!

مدیریت DBA و MBA هر دو، بالاترین سطح در تحصیلات مدیریت کسب و کار شناخته شده اند. کلاس های این دوره آموزشی، زمینه ای برای مطالعه و درک آکادمیک مدیریت فراهم می کند. مدیران سازمانها معمولا به دو دلیل به سمت این دوره ی یکساله جذب می شوند: یکی آنکه وقت و فرصت برای مطالعه و پژوهش چند ساله را ندارند و دیگر اینکه انگیزه آنها از یادگیری مهارت ها، استفاده از دانش مدیریت در کسب و کار است که شامل درس های کاربردی و اجرایی می شود.

 

نمونه کلاس DBA می تواند شامل دوره های زیر باشد:

  • مدیریت بازاریابی و برندینگ
  • مدیریت استراتژیک 
  • تصمیم‌گیری و سیستم‌های پیشرفته اطلاعات 
  • تحقیقات و مطالعات کسب و کار 
  • کار آفرینی و آینده نگری 
  • حقوق تجارت بین‌الملل و مدیریت بر مبنای ارزش‌ها، اخلاق و مسئولیت

 

بررسی هزینه دوره های دی بی ای

دوره های دی بی ای هم اکنون در موسسات آموزش عالی معتبر و دولتی کشور کاملا مورد تایید وزارت علوم در حال فعالیت است. چنانچه به دنبال گذراندن این دوره ها با کمترین هزینه و در کمترین زمان هستید و یا می خواهید برای شرکت در این دوره ها در شهر خود تان آموزش بینید، موسسه آموزش عالی فن پردازان را به شما پیشنهاد می دهیم.

شما با پرداخت مناسب ترین هزینه می توانید مدرک قابل قبول از سوی وزارت علوم را دریافت کنید و خبر خوب این است که هزینه دوره های DBA شامل کل محتوای آموزشی از جمله پلتفرم ها، جزوه ها و ویدئوهای آموزشی می شود. همچنین اگر در طول دوره، شرکت در کلاس ها و کارگاه ها به شکل حضوری ضرورت یابد، برای دانش پذیر کاملا رایگان بوده و هزینه اضافه در بر نخواهد داشت.

 

اعتبار مدرک DBA

DBA در اصل یک نمونه مدرک پژوهشی از دکترای اعطا شده بر اساس مطالعات پیشرفته، پژوهش ها، پروژه های کاری و تحقیق درباره ی مدیریت است. دی بی ای رتبه ی نهایی در مدیریت عالی کسب و کار محسوب می شود.
در ایران مدارکی از نظر علمی و ارزیابی معتبرهستند که مورد تایید وزارت علوم، فناوری و تحقیقات است. در پایان دوره DBA ، موسسه آموزش عالی فن پردازان یک گواهینامه DBA کاملا معتبر و مورد تایید وزارت علوم به دانش پذیران اعطا می کند. لازم به ذکر است که تمامی گرایشات دوره های مدیریتی  کسب و کار از جمله DBA که در این موسسه آموزش داده می شوند به همراه آزمون هستند که قطعا اعتبار مدارک آن را به دنبال دارد.

چنانچه در پی به روز کردن رزومه خود هستید و یا برای مشاغل حرفه ای مدیریتی به مدرک dba مورد تایید وزارت علوم نیاز دارید و یا حتی به فکر داشتن یک مدرک معتبر بین المللی می باشید، فرصت یادگیری مهارت های به روز مدیریتی را در دوره های  DBA از دست ندهید.

نظر شما

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان محفوظ است

close