دوره DBA هتلداری

dba هتلداری


آیا همیشه آرزو داشته اید در صنعت هتلداری کار کنید و آموزش هتلداری ببینید؟ اگر جز آن دسته از افرادی هستید که علاقمند به مشاغل هتلداری و موارد مرتبط با آن هستید، باید بدانید که این نوع کارها در عین حالی که بسیار جذاب هستند اما چالش های خاص خودشان را دارند. به منظور مدیریت موفق یک هتل، بایستی آموزش یکساله هتلداری را دنبال کرده و مهارت های خاص مدیریتی تان را افزایش دهید. این شغل ریزه کاری ها و جزئیات خاصی دارد که اگر نتوانید آن ها را مدیریت کنید قطعا به مشکل بر خواهید خورد.  از آنجایی که آمو...

توضیحات بیشتر...

امکان پرداخت این دوره بصورت اقساط وجود دارد:

۵۰٪ درصد مبلغ دوره بصورت پیش پرداخت و مابقی طی ۲ مرحله بصورت چک که تا قبل از دریافت مدرک می بایست پرداخت شود.

آیا همیشه آرزو داشته اید در صنعت هتلداری کار کنید و آموزش هتلداری ببینید؟ اگر جز آن دسته از افرادی هستید که علاقمند به مشاغل هتلداری و موارد مرتبط با آن هستید، باید بدانید که این نوع کارها در عین حالی که بسیار جذاب هستند اما چالش های خاص خودشان را دارند. به منظور مدیریت موفق یک هتل، بایستی آموزش یکساله هتلداری را دنبال کرده و مهارت های خاص مدیریتی تان را افزایش دهید. این شغل ریزه کاری ها و جزئیات خاصی دارد که اگر نتوانید آن ها را مدیریت کنید قطعا به مشکل بر خواهید خورد. 

از آنجایی که آموزش هتلداری، یکی از جنبه های اصلی کسب مهارت در این زمینه است، خبر خوشی برای تان داریم. به راحتی می توانید در دوره آموزش مدیریت هتلداری شرکت کرده و تمامی ریزه کاری ها و تکنیک های مربوط به این زمینه ی شغلی را فرا بگیرید.

ظرفیت این دوره در حال تکمیل است، در صورت تمایل برای ثبت نام همین الان کلیک کنید.

 

اگر هم اکنون در این زمینه شغلی مشغول به فعالیت هستید و می خواهید که ارتقا شغلی بگیرید و یا به سمت مدیریت هتل برسید، بهترین گزینه برای شما شرکت در دوره آموزش مدیریت هتلداری است. اما مراقب باشید که دوره و موسسه ی را انتخاب کنید که علاوه بر افزایش دانش شما، مزایای دیگری نیز برای تان داشته باشد. مثلا در کلاس های هتلداری موسسه ای شرکت کنید که مدرک معتبر هتلداری دریافت کنید. در این صورت در زمان اتمام آموزش هتل داری می توانید به راحتی از آن جهت کسب شغل، یا ارتقا درجه، استفاده از فرصت های شغلی بین المللی، افتتاح هتل، مدیریت هتل های بین المللی پنج ستاره و .... استفاده کنید.

 

 

دوره  DBA مدیریت هتلداری چیست؟

هنگامی می توان به دوره آموزش مدیریت هتلداری،  دوره DBA هتلداری را نسبت داد که تمامی مهارت ها و موارد مربوط به صنعت هتلداری در آن ارائه شود. از آنجایی که مدیریت هتل شامل مدیریت کلیه ی مواردی است که مربوط به صنعت هتلداری است، لذا در دوره  های DBA هتلداری، با تمامی تکنیک های مدیریتی در شاخه های مختلف از جمله بازاریابی، مدیریت هتل، مدیریت کترینگ، خانه داری، حسابداری، توریسم، جاذبه های گردشگری و ... آشنا می شوید.

با شرکت در دوره مدیریت حرفه ای کسب و کار هتلداری، می توانید تغییری بزرگ در زندگی کاری و شخصی خود ایجاد کنید. 

این دوره موضوعاتی مانند رهبری، تکنیک های مدیریتی، آموزش مدیریت، انعطاف پذیری، صبوری و هوش هیجانی را در شما تقویت می کند. با حضور در این دوره نه تنها می توانید موفقیت های شغلی را از آن خود کنید بلکه  اثرات یادگیری آن ها را در زندگی شخصی و روزمره خود خواهید دید.

 

دوره DBA مدیریت هتلداری

 

با اخذ مدرک DBA هتلداری، می توانید در سطح گسترده و بین المللی فعالیت کنید. از آنجایی که دوره آموزش مدیریت هتلداری سرفصل های عمومی و مشترک در سر تا سر دنیا را در زمینه آموزش هتل داری ارائه می دهد، لذا بعد از گرفتن مدرک هتلداری، در هر جای دنیا که باشید، می توانید در این زمینه فعالیت کنید و یا حتی هتل اختصصاصی خود را راه اندازی کنید. بدین صورت یک سر و گردن از سایر رقبای خود جلوتر خواهید بود. چرا که نه تنها توانسته اید هتلی با سرمایه ای گزاف راه اندازی کنید، بلکه با مدیریت صحیح و اصولی آن، از تداوم فعالیت و موفقیت آن مطمئن خواهید بود. چون شما شیوه های مدیریتی و آموزش هتلداری را به بهترین نحو فرا گرفته اید. 

بدین صورت می توانید هم سرمایه گذار هتل باشید و هم مدیریت کارآمد آن را بر عهده بگیرید. این روزها معمولا اکثر سرمایه گذاران و صاحبان هتل ها به علت اینکه دانش کافی در زمینه  شغل مدیریت هتلداری ندارند و یا اینکه در کلاس های هتلداری شرکت نکرده اند، نمی توانند مدیریت هتل اختصاصی شان را بر عهده بگیرند و می ترسند از اینکه مبادا با دانش ناکافی در این زمینه موجبات شکست پروژه و عدم موفقیت شان را فراهم آورند. اما با شرکت در دوره DBA مدیریت هتلداری  و اخذ مدرک مدیریت هتلداری بایستی مطمئن باشند که می توانند اینکار را به نحو احسن و به شیوه ای متمایز انجام دهند.  

اما از آنجایی که اکثر داوطلبان شرکت در دوره DBA هتلداری شاغل هستند و زمان کافی برای شرکت در کلاس های مدیریت هتلداری را ندارند، ترجیح می دهند که آموزش مجازی مدیریت هتلداری  DBA را  دنبال کنند. 

شرکت در دوره DBA هتلداری

 

در کلاس هتل داری DBA شرکت کنم یا آموزش آنلاین هتلداری؟

چگونگی شرکت در کلاس های هتلداری قطعا به نوع روحیه ی شما و شرایط کاری و زندگی تان بستگی دارد. اگر جز آن دسته از افرادی هستید که از محیط های آکادمیک لذت می برید و در این مکان ها یادگیری بیشتری را تجربه می کنید، قطعا شرکت در کلاس DBA هتلداری برای تان بهتر است. اما اگر شاغل هستید و وقت کافی ندارید و یا اینکه شرایط زندگی تان به گونه ای است که نمی توانید در کلاس مدیریت هتلداری شرکت کنید، ما به شما شرکت در آموزش مجازی مدیریت هتلداری DBA را پیشنهاد می دهیم.

 

آموزش آنلاین DBA مدیریت هتلداری به چه صورت است؟

اکثر مدیران و شاغلین در زمینه ی هتلداری و همچنین علاقمندان به این رشته، به سبب افزایش دانش هتلداری و به روز ماندن، بایستی در دوره مدیریت هتلداری شرکت کنند. اما از آنجایی که این افراد معمولا وقت کافی ندارند و نمی توانند در کلاس های هتلداری شرکت کنند، بایستی در دوره آموزش مجازی مدیریت هتلداری DBAشرکت کنند. چرا که اگر نتوانند دانش خود را به روز کنند، قطعا در مقایسه با رقبای خود نمی توانند حرفی برای گفتن داشته باشند و کم کم محکوم به شکست و واگذاری کارشان می شوند.

 

چرا مدرک هتلداری DBA را دریافت کنم؟

اگر علاقمند به شغل هتلداری هستید و یا می خواهید که در این زمینه فعالیت کنید و یا در حال حاضر اشتغال دارید و می خواهید ارتقا شغلی بگیرید، قطعا گرفتن مدرک مدیریت هتلداری، گزینه ی بسیار خوبی برای تان خواهد بود.

با شرکت در دوره آموزش مدیریت هتلداری موسسات معتبر نظیر موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان، به راحتی می توانید دانش خود را در این زمینه شغلی افزایش داده و از فرصت های شغلی موجود استفاده کنید و یا اینکه ارتقا شغلی بگیرید.

 اگر می خواهید کار هتلداری را دنبال کنید و یا اینکه خواهان مهاجرت به کشور های دیگر از طریق ارائه ی گواهینامه DBA هتلداری هستید، می توانید روی این گزینه حساب کنید. چرا که دارا بودن مدرک DBA هتلداری برای دارندگان آن در کشورهای خارجی خصوصا کانادا و آمریکا، امتیاز محسوب می شود. پس با گرفتن مدرک هتلداری، از سایر رقبای خود برای گرفتن شغل مدیریت هتلداری پیشی بگیرید.

 

بازار کار مدیریت هتلداری به چه صورت است؟

از آنجایی که صنعت توریسم در کلیه ی کشورها در سرتاسر جهان اهمیت خاص خود را دارد و بسیاری از کشورها اعم از توسعه یافته و جهان سوم، تدابیر سیاسی خود را در مسیری به جلو می برند که بتوانند از این صنعت و امتیازات آن به خوبی استفاده کرده و درآمد شایانی را از آن خود کنند، لذا مطمئنا در سالهای آتی این صنعت، بازار کار بسیار خوبی خواهد داشت. البته ناگفته نماند که در حال حاضر نیز بازار کار خوبی در سرتاسر جهان دارد.

اما اگر بخواهید که با مسیر رشد این صنعت همگام شوید، بهتر است که خود را مجهز به پیشرفته ترین نوع مهارت شغل هتلداری کنید. که البته چنین حالتی قطعا با گرفتن گواهینامه DBA هتلداری امکان پذیر است. مطابق با آمار ارائه شده از کشورهای پیشرفته در خصوص مشاغل پردرآمد، شغل مدیریت هتلداری، یکی از گزینه های پردرآمد در کشورهای اروپایی و آمریکایی محسوب می شود. درآمد شغل هتلداری در این گونه کشورها چیزی معادل حقوق سالانه ی فضانوردان است که البته رقمی نجومی است.

لذا اگر دوست دارید که در ایران یا هر کجای این کره خاکی زندگی کنید، می توانید از طریق درآمد شغل مدیریت هتلداری زندگی خوبی برای خود مهیا کنید. پس درنگ نکنید و همین حالا برای پیشرفت کاری و تغییر شرایط زندگی خود دست به کار شوید. با شرکت در دوره DBA مدیریت هتلداری قطعا به مقصود خود خواهید رسید. و اما مراقب باشید که وقت خود را هدر ندهید و در دوره ای شرکت کنید که مدرک معتبر مدیریت هتلداری را دریافت کنید.

بدین منظور می توانید موسسات معتبر آموزشی نظیر موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان را انتخاب کنید و مطمئن باشید که تمامی دوره های این موسسه زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار می شود.

 

مزایای شرکت در دوره DBA هتلداری فن پردازان

 

چرا در دوره DBA مدیریت هتلداری موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان شرکت کنم؟

•    موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان با دارا بودن 11 سال سابقه ی آموزشی درخشان و همچنین زیر ساخت های علمی و جدید، یکی از معتبرترین موسسات آموزشی ایرانی است که همیشه حرفی برای گفتن دارد.
•    این موسسه بیشترین تنوع را در گرایش های مختلف دوره های آموزشی دارد.
•    کلیه ی مدارکی که در این موسسه اعطا می شود، مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است.
•    گواهینامه پایان دوره شما به دو زبان انگلیسی و فارسی قابل ارائه است و حتی می توانید ریز نمرات تان را دریافت کنید.
•    اگر به هر دلیلی نتوانید در بعضی از کلاس ها شرکت کنید، می توانید به صورت آنلاین آن را جبران کنید.
•    برای شرکت در دوره های موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان نیازی به ارائه ی مدارک پیش نیاز خاصی ندارید.
•    با شرکت در دوره های آموزشی این موسسه پنل کاربری با نام شما ساخته خواهد شد که به صورت مادام العمر خواهد بود. با دارا بودن پنل کاربری به تمامی آموزش های به روز و جدید دوره دسترسی خواهید داشت. به راحتی می توانید از فیلم های آموزشی و اطلاعات پیشرفته ای که هر زمان به دوره ثبت نامی شما اضافه خواهد شد، بهره ببرید.
 

ارتباط با مشاوران فن پردازان

سوالات متداول:

 • مدرک DBA هتلداری چقدر اعتبار دارد؟

  مدرک DBA هتلداری موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری است.

 • آیا گواهینامه DBA هتلداری، قابلیت استعلام گیری دارد؟

  از آنجایی که این دوره به واسطه موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان تشکیل می شود، لذا تمامی مدارک ارائه شده از سوی این موسسه مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است.

 • آیا مدرک دوره هتلداری قابل ترجمه است؟

  مدرک این دوره مورد تایید وزارت علوم، فناوری و تحقیقات است و قابلیت ترجمه رسمی را دارد.

 • فرصت های شغلی پیش روی دانش آموختگان دوره DBA هتلداری چه می باشد؟

  تمامی دانشپذیران این دوره می توانند حسب علاقه خود در تمامی مشاغل مربوط به هتل و مدیریت آن مشغول به کار شوند.

 • بازار کار دارندگان مدرک DBA هتلداری چگونه است؟

  دارندگان گواهینامه DBA هتلداری می توانند در تمامی پست ها و مشاغل مربوط به هتلها، مکان های اقامتی، مهمانپذیرها و ... در سطح داخلی و بین المللی فعالیت کنند.

 • دوره دوره DBA هتلداری بر چه موضوعاتی تمرکز دارد؟

  به طور کلی این دوره بر موضوعاتی نظیر تاریخچه هتلداری و گردشگری، طبقه بندی واحد های اقامتی، مدیریت هتلها، اصول پذیرش میهمان، امکانات هتل ها، بازاریابی و فروش در مراکز اقامت عمومی، پذیرشگر هتل تمرکز دارد.

 • مخاطبین دوره DBA هتلداری چه کسانی هستند؟

  به طور کلی تمامی علاقمندان و همچنین مدیران هتل ها، هتلداران، سرمایه گذاران علاقمندان به بازگشایی هتل، کارمندان هتل، دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مرتبط می توانند در این دوره شرکت کنند.

 • مدت زمان دوره چقدر است؟

  دوره DBA هتلداری، دوره ای جامع و مفصل است که شامل 400 ساعت آموزش است.

 • آیا بعد از اتمام مدرکی به دانشپذیران دوره اعطا می گردد؟

  بله، گواهینامه DBA هتلداری به کلیه دانپذیران اهدا می گردد.

 • هزینه این دوره چقدر است؟

  مبلغ مورد نیاز برای ثبت نام در این دوره ۱۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان است.

  این دوره شامل 16 ساعت فیلم آموزشی و 217 صفحه محتوی متنی می باشد.

برگزارکننده: موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان
ثبت نام و افزودن گواهینامه ها

سرفصل دوره dba هتلداری

این پکیج شامل دروس زیر می باشد:

 • منابع انسانی 
 • مدیریت استراتژیک منابع انسانی
 • مدل‌های استراتژیک منابع انسانی
 • مفاهیمی نو در مدیریت ‌منابع‌ انسانی
 • معماری منابع انسانی  معماری سازمانی
 • تحلیل، طراحی، ارزشیابی و طبقه‌بندی مشاغل
 • پرورش شغلی
 • برنامه‌ریزی منابع انسانی
   
 • منابع رفتارسازمانی
 • احساس و ادراک
 • تفاوت بین مدیریت و رهبری
 • شخصیت و هویت
 • فرهنگ سازمانی
 • انگیزش و یادگیری
 • رهبری
 • قدرت در سازمان‌ها
 • سطوح عمل سیاسی
 • فلسفه علم و روش‌های پژوهشی نوین
 • انواع تحقیق                 
 • روش تحقیق در مدیریت    
 • مقایسه مورد‌کاوی با موردپژوهی    
 • نظریه‌پردازی هدف نهایی موردپژوهی    
 • روش‌شناسی استنباط و استنتاج آموزه‌ها    
 • نظریه‌پردازی از طریق موردپژوهی    
 • وﻳﮋﮔﻲﻫﺎی تحقیق                                                          
 • نگارش مناسب فرضیه    
 • معیار «بطلان‌پذیری» فرضیه            
 • دو ﻧﻮع اﺻﻠﻲ ﻃﺮح ﻧﻤﻮﻧﻪﺑﺮداري    
 • تحلیل داده‌های تحقیق    
 • مراحل آﻣﺎده ﺳﺎزي داده‌ﻫﺎ ﺑﺮاي ﺗﺤﻠﻴﻞ    
 • اﻫﺪاف اﺳﺎسی در ﺗﺤﻠﻴﻞ داده‌ﻫﺎ    
 • نقش تحلیل داده‌ها در یک تحقیق    
 • طبقه‌بندی و کدگذاری داده‌ها    
 • نمایش و تحلیل داد‌ه‌ها    
 • فهرست‌ها، نوع‌شناسی و شبکه‌ها        
 • تشخیص و کشف زمینه‌ها و الگوهای کلیدی    
 • تطابق الگو و ساختن نظریه    
 • استفاده از نرم‌افزار برای تحلیل داده‌های کیفی    
 • انواع‌ گزارش پژوهش            
 • شیوه‌های استناد درون‌ متنی      
     
 • زبان تخصصی مدیریت
 • MARKS QUESTION AND ANSWERS
 • Define Management and what do you mean by Business Management
 • Discuss various functions of management
 • Distinguish between administration and management
 • What is Planning and State the components of planning
 • Explain the purpose or importance of planning
 • Explain the types of planning
 • Elucidate and discuss importance or benefits or advantages of Planning
 • Define Organization
 • Define authority
 • Explain the importance of organizing
 • Explain the role of money as a motivational tool
 • Explain the different Channels of communication in an organization
 • Explain the different training methods
   
 • ​​​​​​​قسمت تخصصی
 • آشنایی با  انواع گردشگری
 • آشنایی با تاسیسات صنعت گردشگری
 • آشنایی با صنایع دستی 
 •  آشنایی با قوانین و مقررات صنعت گردشگری
 • آشنایی با بخش فرانت آفیس 
 • آشنایی با بخش رزرواسیون
 • آشنایی با بخش غذا و نوشیدنی 
 • آشنایی با بخش های فرهنگی ورزشی هتل
 • آشنایی با حقوق میهمان در هتل
 • آشنایی با انواع بازاریابی 
 • مدیریت بازاریابی خدمات
 • بازاریابی دیجیتال 
 • مدیریت برند ( برند شخصی – برند سازمانی )
 • مدیریت استراتژیک  در صنعت مهمان نوازی
 • مشتری مداری در صنعت گردشگری
 • مشتری مداری در صنعت هتلداری
 • نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری  
 • شناخت روحیات ملل 
 • ذکر نمونه های کاربردی
 • اصول و مبانی زنجیره تامین
 • مدیریت نوآوری و هوشمند سازی 
 • مدیریت هزینه و درآمد در صنعت گردشگری 
 • مدیریت هزینه و درآمد در صنعت هتلداری
 • اصول و فنون پذیرایی
 • مدیریت برگذاری رویداد 
 • مدیریت برگزاری مراسم ،همایش ها 
 • مدیریت برگزاری نمایشگاه های بین المللی
 • آشنایی با روش های آینده پژوهی
 • کاربرد روش های آینده پژوهی 
 • خلاقیت و کارآفرینی در صنعت گردشگری و هتلداری
 • آشنایی با استارتاپ های صنعت گردشگری و هتلداری