فناوری اطلاعات (DBA)

فناوری اطلاعات (DBA)

 • person مدرسین دوره
    فائزه امینی
    مهدی منصوری
 • cast_for_educationنوع برگزاری دوره حضوری
 • scheduleمدت دوره ۴۰۰ ساعت
 • verifiedگواهینامه پایان دوره
 • attach_moneyشهریه ۱۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • categoryدسته بندی مدیریت کسب و کار

ثبت نام

دوره فناوری اطلاعات (DBA)

درباره دوره

DBA فناوری اطلاعات، یعنی استفاده از مباحث روز و حرفه ای مدیریت در استفاده از کامپیوتر برای ذخیره، بازیابی، انتقال و استفاده از داده ها یا اطلاعات. در دوره مدیریت عالی کسب و کار فناوری اطلاعات، در 400 ساعت به شکل یکساله می آموزید چطور روش های حرفه ای مدیریتی را در مواردی مانند سرمایه گذاری، سا...
مشاهده بیشتر
خدماتی که شما در این دوره دریافت میکنید
 • بسته آموزشی مالتی مدیا
  بسته آموزشی مالتی مدیا
 • گواهینامه پایان دوره معتبر
  گواهینامه پایان دوره معتبر
 • لوح ویژه گواهینامه
  لوح ویژه گواهینامه
 • کتاب کامل محتوای دوره
  کتاب کامل محتوای دوره
مدرسین دوره
DBA IN IT MANAGEMENT
فائزه امینی کارشناسی ارشد مدیریت تکنولوژی از دانشگاه اصفهان مشاهده رزومه keyboard_backspace
DBA IN IT MANAGEMENT
مهدی منصوری دکتری تخصصی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد مشاهده رزومه keyboard_backspace

امکان پرداخت اقساطی این دوره:

۵۰٪ درصد مبلغ دوره بصورت پیش پرداخت و مابقی طی ۲ مرحله بصورت چک که تا قبل از دریافت مدرک می بایست پرداخت شود.DBA فناوری اطلاعات، یعنی استفاده از مباحث روز و حرفه ای مدیریت در استفاده از کامپیوتر برای ذخیره، بازیابی، انتقال و استفاده از داده ها یا اطلاعات. در دوره مدیریت عالی کسب و کار فناوری اطلاعات، در 400 ساعت به شکل یکساله می آموزید چطور روش های حرفه ای مدیریتی را در مواردی مانند سرمایه گذاری، سازماندهی، برنامه ریزی، پشتیبانی فنی و ... در حوزه فناوری اطلاعات استفاده کنید.

 

این دوره در حال تشکیل شدن است. همین الان ثبت نام کنید.

 

معرفی دوره آموزش DBA فناوری اطلاعات 

اگر در حوزه it فعالیت می کنید و از طرفی به مدیریت عالی کسب و کار در این حوزه نیز علاقه دارید، اولین و مهمترین کار برای شروع آشنایی با ساختار و اصول صحیح آن است. این کار با شرکت در دوره مدیریت عالی کسب و کار فناوری اطلاعات ممکن می شود.  در دوره هایDBA آموزشی فناوری اطلاعات موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان، یاد می گیرید که چطور منابع موجود در فناوری اطلاعات را با دانش مدیریتی که می آموزید در خدمت کسب و کار خود بگیرید.

 

هدف اصلی DBA فناوری اطلاعات، انطباق تکنولوژی و استراتژی های کسب و کار با یکدیگر است.

 

 

 

مدیریت فناوری اطلاعات

 

کلاس DBA فناوری اطلاعات برای چه کسانی مناسب است؟

پیاده سازی استانداردهای مدیریتی در حوزه فناوری اطلاعات، برای هر کسب و کاری لازم است. بنابراین، کلاس های it موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان، برای همه کسانی که می خواهند تکنیک های رهبری و اصول و فنون مذاکره را به قابلیت های مدیریتی خود اضافه کنند مفید است. در پایان دوره DBA فناوری اطلاعات می توانید به صورت حرفه ای شغل های مدیریتی در حوزه فناوری اطلاعات را برای خود انتخاب کنید.

 

در پایان این دوره می توانید به صورت حرفه ای شغل های مدیریتی در حوزه فناوری اطلاعات را برای خود انتخاب کنید.

 

مدرک DBA فناوری اطلاعات چقدر اعتبار دارد؟

گواهینامه DBA فناوری اطلاعات موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان، مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. در حال حاضر، مدرک it مورد تایید این وزارتخانه از معتبرترین مدارک موجود در ایران است. علاوه بر این، مدرک فناوری اطلاعات این موسسه قابل ترجمه رسمی است. گواهینامه فناوری اطلاعات که پس از پایان دوره دریافت خواهید کرد، نشان دهنده توانایی شما در حوزه مدیریت عالی کسب و کار در حوزه فناوری اطلاعات است؛ بنابراین، می توانید از مدرک it خود به عنوان یک مدرک معتبر در شرکت های خصوصی و دولتی استفاده کنید. 

کسب اطلاعات

بازار کار فناوری اطلاعات در ایران 

بازار کار it نه تنها در ایران، بلکه در اکثر کشورهای دنیا گسترده است. افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند، می توانند در موقعیت های شغلی مختلف مشغول به کار می شوند. دوره DBA فناوری اطلاعات بر جنبه های مدیریتی و تصمیم گیری در حوزه فناوری اطلاعات تمرکز دارد؛ بنابراین با دریافت گواهینامه it از موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان می تواند در پست های مدیریتی سطح بالا در حوزه فناوری اطلاعات مشغول به کار شوید. درآمد مهندسی فناوری اطلاعات، با توجه به سطح مهارت و دانش شما در این حوزه می تواند بیشتر باشد. با شرکت در دوره DBA فناوری اطلاعات، می توانید بالاترین سطح دانش در زمینه مدیریت را آموزش دیده و با بکارگیری آن در فناوری اطلاعات درآمد بیشتری کسب کنید؛ و اگر در ابتدای شروع مسیر حرفه ای خود هستید آینده شغلی فوق العاده ای را برای خود پایه گذاری کنید.

 

سوالات متداول 
 

 • آیا برای شرکت در دوره DBA فناوری اطلاعات باید مدرک تحصیلی خاصی داشته باشیم؟

  یکی از ویژگی های اصلی دوره های موسسه آموزش عالی فن پردازان این است که تمام آموزش ها از صفر آغاز می شود و برای شرکت در این دوره ها نیازی به پیش زمینه و مدرک تحصیلی خاصی ندارید.

 • آیا می توانیم از مدرک این دوره برای استخدام در نهادهای دولتی استفاده کنیم؟

  از آنجایی که تمامی مدارک موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور است، با خیال راحت می توانید از اعتبار آن مدرک استفاده کنید.

 • چطور به آموزش های شما در این دوره اعتماد کنیم؟

  مدرک معتبر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و البته مجوزهای قانونی این موسسه همگی دال بر حرفه ای بودن و استاندارد بودن آموزش های این دوره است. ضمن اینکه مدرک این دوره، قابل استعلام نیز می باشند.

 • آیا امکان پرداخت هزینه بصورت اقساطی هم وجود دارد؟

  بله این امکان وجود دارد که ۵۰٪ درصد از هزینه دوره را به صورت پیش پرداخت و مابقی را طی ۲ مرحله بصورت چک پرداخت کنید.

          این دوره شامل 53 ساعت فیلم آموزشی و 119 صفحه محتوی متنی می باشد.

دوره های مرتبط
 • DBA IN IT MANAGEMENT
 • DBA IN IT MANAGEMENT
 • DBA IN IT MANAGEMENT
 • DBA IN IT MANAGEMENT
 • DBA IN IT MANAGEMENT
 • DBA IN IT MANAGEMENT
نظر شما

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان محفوظ است

close