دوره مدیریت کسب وکار ویژه باشگاه ها و سالن های ورزشی DBA

دوره DBA سالن های ورزشی


  دوره dba باشگاه ها و سالن های ورزشی چه دوره ای است؟ استفاده از تکنيک های مديريت عالي کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن های ورزشي چه منافعی برای اين مراکز به دنبال خواهد داشت؟ دوره مديريت عالي کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن ها ورزشی برای چه افرادی مناسب است؟ در دوره هاي آموزشي مديريت عالي کسب و کار فراگيران با چه مباحثي آشنا مي شوند؟ فرصت های شغلی موجود برای مديران عالی کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن های ورزشی کدام است؟ مدیران باشگاه ها و سالن های ورزشی چه وظایف و مسئول...

توضیحات بیشتر...

امکان پرداخت این دوره بصورت اقساط وجود دارد:

۵۰٪ درصد مبلغ دوره بصورت پیش پرداخت و مابقی طی ۲ مرحله بصورت چک که تا قبل از دریافت مدرک می بایست پرداخت شود.

 

 

دوره dba باشگاه ها و سالن های ورزشی چه دوره ای است؟

دوره مديريت عالي کسب و کار مانند همه دوره هاي آموزشي تخصصي در حوزه کسب و کار هاي مختلف دوره اي است که به صورت کاملا تخصصي به آموزش اصول و مباني و تکنيک هاي کسب و کار در به فعالان در حوزه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي مي پردازد . فراگيران در دوره هاي مديريت عالي کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن ها ورزشي با تکنيک هايي آشنا مي شوند که پيروي و اجراي آن ها مي تواند ضامن موفقيت هاي اقتصادي آن ها به واسطه فعاليت در اين حوزه شود . در ادامه اين مبحث بيشتر در مورد دوره هاي آموزش مديريت عالي کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي توضيح خواهيم داد . 

 

همین حالا در دوره مدیریت کسب وکار ویژه باشگاه ها و سالن های ورزشی dba شرکت کنید

 

استفاده از تکنيک های مديريت عالي کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن های ورزشي چه منافعی برای اين مراکز به دنبال خواهد داشت؟

يکي از عمده ترين دلايل به وجود آمدن مباحث مديريت کسب و کار در مقاطع مختلف اعم از کارشناسي ، کارشناسي ارشد و دکترا مواجه شدن با شکست در روند فعاليت هاي اقتصادي در حوزه هاي کاري مختلف عليرغم برخورداري از همه امکانات و تجهيزات مورد نياز بود . بسيار هستند افرادي که به واسطه برخورداري از دانش تخصصي و سرمايه مورد نياز با گردآوري کليه امکانات  و تجهيزات در يک حوزه خاص اقدام به راه اندازي يک کسب و کار خاص مي نمايند  و در کمال تعجب و ناباوري با شکست مواجه خواهند شد.

عمده ترين دليل عدم کسب موفقيت و بر شکستگي کسب . کارهايي که با روند راه اندازي شده اند مي توان به عدم آشنايي سرمايه گذاران و صاحبان اين قبيل کسب و کارها با دانش مديريت کسب و کار اشاره کرد . 
در سال هاي اخير با توجه به روند رو به رشد استقبال عموم مردم و به خصوص نسل جوان از کلاس هاي آموزشي مختلف در حوزه ورزش به واسطه فرهنگ سازي هاي گسترده به هدف افزايش سطح سلامت عمومي افراد اجتماع بسياري از افراد با تحصيلات مرتبط ، سابقه ورزشي و سرمايه هاي قابل توجه اقدام به تاسيس و راه اندازي باشگاه ها و سالن هاي ورزشي مدرن ، مجهز و پيشرفته کرده اند که در نهايت و برخلاف انتظار عموم نتايج مورد نظر را به دنبال نداشته و استقبال چنداني از کسب و کار آن ها به عمل نيامده است.

بزرگترين دليل عدم کسب موفقيت اين قبيل کسب و کارها عدم آشنايي با الفباي کسب و کار و تجارت است . اين افراد غالبا به واسطه سال ها صرف زمان و انرژي در حوزه ورزش از تخصص بالايي در اين حوزه برخوردار هستند و به همين اندازه با دنياي تجارت و کسب و کار بيگانه هستند و براي راه اندازي کسب و کارهاي مرتبط و فعاليت در اين حوزه نيازمند برخورداري از مشاوره هاي تخصصي و يا شرکت کردن در دوره هاي آموزشي مديريت کسب و کار هستند . 
شرکت در دوره هاي آموزشي مديريت عالي کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي و آشنايي با تکنيک هاي مديريت عالي کسب و کار در اين حوزه و يا استفاده از رهنمود هاي تخصصي مشاوران و کارشناسان عالي مديريت باشگاه ها و سالن هاي ورزشي مي تواند روند راه اندازي کسب و کار هاي اين حوزه را سازمان دهي کند و کليه فاکتور ها و عوامل دخيل در روند استارت آپ هاي اين حوزه اعم از سرمايه ، منابع انساني ، تجهيزات و امکانات مورد نظر را در راستاي کسب بهترين نتيجه هماهنگ نمايد . در ادامه به برخي از مهم ترين پيامدهاي مثبت اجرا و پياده سازي تکنيک هاي مديريت عالي کسب و کار در حوزه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي اشاره خواهيم کرد.

 • بررسي تخصصي موقعيت هاي مناسب از لحاظ موقعيت مکاني به منظور خريد يا اجاره ملک 
 • بررسي بازار در حوزه مورد نظر 
 • نياز سنجي تجهيزات مورد نياز با توجه به مشتريان 
 • تخمين و ارزيابي کليه هزينه هاي مربوط به تامين تجهيزات مورد نياز
 • تخمين و ارزيابي هزينه دوره ها و کلاس هاي مختلف با در نظر گرفتن کليه عوامل و فاکتورهاي دخيل 
 • استفاده و اجراي تکنيک هاي بازاريابي کاربردي در راستاي جذب هر چه بيشتر مشتريان 
 • استفاده از تکنيک هاي بازاريابي در راستاي حفظ مشتريان باشگاه و تبديل آن ها به مشتريان دائم 
 • مديريت و سازمان دهي کليه فعاليت ها در راستاي نيل به  اهداف اقتصادي مورد نظر 
 • برنامه ريزي براي آينده کاري کسب و کار و توسعه آن

و بسياري مزايا و منافع ديگر که سرمايه گذاران ، سهام داران و صاحبان کسب و کارهاي مربوط به حوزه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي مي توانند به واسطه شرکت در دوره هاي آموزشي مديريت عالي کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي و يا استفاده از مشاوره هاي تخصصي افراد متخصص در اين حوزه از آن بهره مند شوند و آينده کسب و کار خود را تضمين نمايند . 

 
 

مدیریت کسب و کار ویژه باشگاه ها و سالن های ورزشی

 

 

دوره مديريت عالي کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن ها ورزشی برای چه افرادی مناسب است؟

 

دوره هاي مديريت عالي کسب و کار يا همان DBA با گرايش هاي مختلف براي افرادي که در زمينه خاصي در حال فعاليت اقتصادي هستند ، افرادي که به عنوان مشاور به فعالان حوزه هاي کاري مختلف خدمات ارائه مي کنند و افرادي که قصد ورود و فعاليت در حوزه کاري مورد نظر را دارند مفيد فايده و مثمر ثمر واقع خواهد شد . 
با توجه به توضيحات ارائه شده دوره مديريت عالي کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي يا همان DBA باشگاه ها و سالن هاي ورزشي نيز دوره است که مي تواند براي کليه  افرادي که به هر صورت با مشاغل اين حوزه در ارتباط هستند مفيد و موثر باشد . به عبارت ديگر عمده مخاطبان دوره مديريت عالي کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن های ورزشی یا DBA باشگاه ها و سالن های ورزشی را گروه های زير تشکيل مي دهند:

 

 • ورزشکاران حرفه اي 
 • مربيان حرفه اي 
 • صاحبان باشگاه ها و سالن هاي ورزشي
 • دانشجويان و فارغ التحصيلان  رشته تربيت بدني 
 • مديران باشگاه ها و سالن هاي ورزشي 
 • مديران ارشد حوزه تربيت بدني
 • و کليه افرادي که تمايل دارند در اين حوزه فعاليت نمايند 

 

در دوره هاي آموزشي مديريت عالي کسب و کار فراگيران با چه مباحثي آشنا مي شوند؟

دوره هاي آموزشي مديريت عالي کسب و کار دوره هايي بسيار جامع و کامل هستند که فراگيران را با کليه مباحث مورد نياز در حوزه مديريت سالن ها و باشگاه ها ي ورزشي آشنا مي کند . فراگيران در صورت شرکت در دوره هاي آموزشي مديريت عالي کسب و کار ويژه سالن ها و باشگاه هاي ورزشي در مراکز آموزشي معتبر و صاحب نام  مي توانند کليه مهارت ها ، قابليت ها و شايستگي هاي مورد نياز براي ورود و فعاليت در اين حوزه را کسب نمايند .در ادامه به برخي از مهم ترين عناوين و سرفصل هاي آموزشي دوره هاي استاندارد مديريت عالي کسب و کار ويژه سالن ها و باشگاه هاي ورزشي در موسسات و مراکز آموزشي معتبر اشاره خواهيم کرد . 

 

فرصت های شغلی موجود برای مديران عالی کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن های ورزشی کدام است؟

دانشپذيران و فراگيران دوره هاي آموزشي مديريت عالي کسب و کار ويژه با شگاه ها و سالن هاي ورزشي مي توانند به واسطه کسب دانش ، تخصص ، توانايي ، مهارت و قابليت هاي مورد نياز براي ورود و فعاليت در اين حوزه  از موقعيت هاي و فرصت هاي شغلي متعدد و متنوعي برخوردار خواهند شد که در ادامه به برخي از اين فرصت هاي و موقعيت هاي اشاره خواهيم کرد .
دانشپذيران و فراگيران پس از شرکت  در کلاس مديريت عالي کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي مي توانند به صورت کاملا حرفه اي و با اقتدار براي سرمايه گذاري و تاسيس باشگاه ها و سالن هاي ورزشي اقدام نمايند و با استفاده از دانش و توانايي کسب کرده به واسطه شرکت در اين دوره آموزشي موفقيت کسب و کار خود را تضمين نمايند. دانشپذيران و فراگيران پس از شرکت در دوره آموزش مديريت کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي مي توانند در کسوت مشاور به راهنمايي و هدايت افرادي که قصد ورود و فعاليت در اين حوزه را دارند بپردازند و از اين طريق کسب درآمد کرده و آينده حرفه اي اين افراد نيز تا حد زيادي تضمين نمايند . 
دانشپذيران و فراگيران با شرکت در دوره هاي آموزشي مديريت عالي کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي همچنين مي توانند براي احراز پست ها و سمت هاي سازماني مرتبط با اين حوزه در سازمان ها و ارگان هاي خصوصي ، نيمه خصوصي و دولتي نيز اقدام نمايند.

 

دوره مدیریت کسب و کار ویژه باشگاه ها و سالن های ورزشی

 

مدیران باشگاه ها و سالن های ورزشی چه وظایف و مسئولیت ها یی بر عهده دارند؟

به طور معمول در باشگاه ها و سالن های ورزشی فعالیت های بسیار متنوعی انجام میشود که مسئولیت انجام ، نظارت ،  کنترل و  بهینه سازی کلیه این فعالیت ها به صورت کاملا مستقیم بر عهده مدیریت باشگاه ها و سالن های ورزشی می باشد  و البته وظیفه تامین کلیه  هزینه های مورد نیاز برای آنها هم به نوعی در حوزه شرح وظایف و مسئولیت های مدیران این مراکز می باشد و ادامه حیات اقتصادی این مراکز عملا بر عهده مدیران این حوزه می باشد و  در نهایت مدیران فعال در حوزه باشگاه ها و سالن های ورزشی می بایست قابلیت ها و شایستگی های مورد نیاز برای بر عهده گرفتن مسئولیت های زیر را دارا باشند .

 

 • مدیران فعال در حوزه باشگاه ها و سالن های ورزشی می بایست از رعایت کلیه استانداردها با توجه به شرایط موجود اطمینان حاصل نمایند و هر گونه مغایرت و عدم تطابق شرایط با قوانین و استانداردها را در اسرع وقت بر طرف نمایند.
 • نظارت بر روند ارایه خدمات به مشتریان نیز یکی دیگر  از  وظایف و مسئولیت های مدیریت در این حوزه محسوب می شود.
 • بررسی نیاز به تجهیزات جدید و بهبود دیگر امکانات بر مبنای شرایط موجود و با توجه به بودجه موجود نیز بر عهده مدیران حوزه ورزش می باشد.
 • از دیگر وظایف و مسئولیت های قابل توجه مدیران حوزه ورزش  ارایه خدمات به روز  به مشتریان داخلی و خارجی و برقراری ارتباط موثر با آنها می باشد.
 • ارتقا روابط کاری مثبت میان پرسنل و برنامه ریزی و تلاش به منظور ایجاد یک محیط کاری فرح بخش نیز در زمره شرح وظایف و مسئولیت های این مدیران است.
 • تنظیم و ارائه گزارش مدیران ارشد ، سهامداران و سازمان ها ذیربط نیز ار دیگر وظایف و مسئولیت های بسیار مهم و حساس مدیران فعال در حوزه ورزش محسوب می شود.
 • به چالش کشاندن پرسنل مجموعه با استفاده از  نقاط قوت شان نیز از دیگر وظایف مدیران فعال در حوزه ورزش به شمار می رود.
 • آموزش و اشاعه مهارت و توانایی های مورد نیاز به منظور افزایش میزان همکاری با دیگر مدیران و کارکنان نیز یکی دیگر از وظایف مدیران فعال در حوزه ورزش به شمار می رود.
 • شناسایی و تجزیه و تحلیل مشکلات و بررسی راه حل های احتمالی نیز از دیگر وظایف این مدیران به شمار می رود.
 • ایجاد هماهنگی با سیاست های تعریف شده در حوزه سلامت نیز از جمله مسئولیت های این مدیران به شمار می رود.
 • مدیریت استخدام، ارزیابی و آموزش کارکنان جدید نیز از وظایف مدیران این حوزه محسوب می شود.
 • سازماندهی جلسات کارکنان و اطمینان از کارایی و تاثیر آنها نیز از جمله مسئولیت های مدیران حوزه ورزش به شمار می رود.
 • برقرار ارتباط و تحت تاثیر قراردادن دیگران به منظور دستیابی به اهداف کسب و کار مورد نظر نیز از جمله مسئولیت های این مدیران به شمار می رود.
 • رسیدگی به تمام پیشنهادات، انتقادات دریافتی از اعضا و رقبا نیز از وظایف این مدیران محسوب می شود.
 • شرکت فعالانه در جلسات مدیریت نیز از دیگر وظایف این مدیران می باشد.
 • و در نهایت نظارت بر عملکرد تمام کارکنان و اطمینان از انجام کامل مسئولیت های محوله نیز از دیگر وظایف و مسئولیت های این مدیران محسوب می شود.

 

امکان دارد که نوع و تعداد مسئولیت های این مدیران با توجه به نوع باشگاه و مدیریت آن ، وسعت باشگاه و فعالیت هایی که در آن انجام میشود، کمی متنوع و متفاوت شده و در نتیجه مسئولیت هایی که باید به آنها رسیدگی شود نیز کمی سنگین تر و پیچیده تر شود.

 

چرا دوره آموزش مديريت عالي کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي؟

پر واضح است که کليه مشاغل مربوط به حوزه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي به غالبا به افرادي مرتبط است که علاقه مندي و دغدغه ذهني آن ها را ورزش به خود اختصاص داده است و اين افراد عمدتا به دليل صرف زمان بسيار براي پرداختن به فعاليت هاي ورزشي از دنياي کسب و کار و تجارت دور مانده اند و از تکنيک ها و رو ش هاي کسب در آمد ، سرمايه گذاري و تجارت به نسب بي اطلاع هستند شرکت در دوره هاي آموزشي مديريت عالي کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي يا همان DBA باشگاه ها و سالن هاي ورزشي مي تواند دريچه رو به دنياي تجارت و کسب و کار را پيش روي اين افراد بگشايد و راهي باشد به سوي کسب موفقيت هاي مالي و تجاري براي افرادي که در حوزه ورزش افرادي کوشا و موفق بوده اند .
به عبارت ديگر يکي از عمده ترين اهداف دوره هاي آموزشي مديريت کسب و کار در حوزه باشگاه ها و سالن ها ي ورزشي آشنايي مخاطبان با روش هاي کسب موفقيت در بازار هاي پول و سرمايه اين حوزه و مديريت مالي کسب و کار هاي اين حوزه مي باشد . 
يکي از مباحث حائز اهميت در روند شرکت در دوره هاي آموزشي DBA باشگاه ها و سالن هاي ورزشي يا همان مديريت عالي کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي تحقيق ، بررسي و ثبت نام در يک موسسه آموزشي معتبر مي باشد ، چرا که شرکت در کلاس DBA باشگاه ها و سالن هاي ورزشي موسسات و مراکز آموزشي بي اعتبار نه تنها کمکي به روند پيشرفت فراگيران و دانشپذيران نخواهد کدر که منجر به اتلاف زمان ، انرژي و هزينه آن ها نيز خواهد شد . از اين رو به کليه متقاضيان شرکت در دوره هاي آموزشي DBAباشگاه ها و سالن هاي ورزشي توصيه اکيد مي شود که در کلاس هاي آموزشي مراکز معتبر و صاحب نام شرکت نمايند .

دوره کسب و کار ویژه باشگاه ها و سالن های ورزشی

 

چرا باید دوره DBA باشگاه ها و سالن های ورزشی را در موسسه آموزش عالي آزاد فن پردازان بگذرانیم؟

همانطور که پيشتر نيز اشاره کرديم شرکت در دوره هاي آموزشي مراکز و موسسات آموزشي غير معتبر پيامدي به جز اتلاف زمان ، انرژي و هزينه براي فراگيران به دنبال نخواهد داشت . در اين بخش به برخي از عمده دلايلي که شرکت در دوره هاي آموزشي مديريت کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي در موسسه آموزش عالي آزاد فن پردازان را به متقاضيان توصيه مي کنيم اشاره خواهيم کرد .

 

 • موسسه آموزش عالي آزاد فن پردازن با کسب کليه مدارک و مجوزهاي مورد نياز از سوي وزارت علوم که يکي از معتبر ترين مراکز ذيصلاح در حوزه صدور مجوزهاي آموزشي مي باشد اقدام به برگزاري دوره هاي آموزشي مديريت کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي يا DBA باشگاه ها و سالن هاي ورزشي و صدور گواهينامه مديريت کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي معتبر و قابل استعلام نموده است . 
 • اين موسسه آموزشي به واسطه سال ها  فعاليت در حوزه برگزاري دوره هاي آموزشي مديريت کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي و  کسب اعتبار به يکي از برترين هاي اين حوزه تبديل شده است . 
 • اين موسسه آموزشي به واسطه همکاري با اساتيد برتر و به نام حوزه مديريت کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي موفق به برگزاري دوره هاي آموزشي با بهترين کيفيت در اين حوزه آموزشي شده است . 
 • برخورداري از فيلم هاي آموزشي روز دنيا ، محتواي به روز رساني شده ، محتوا و سر فصل هاي کامل و جامع و در نهايت  برخورداري از آموزش هاي شفاف با استفاده از روش هاي بسيار ساده و قابل فهم از ديگر مزاياي برخورداري از دوره هاي آموزشي اين موسسه به شمار مي رود .
 • برخورداري از مشاوره تخصصي در تمام طول دوره نيز از مزاياي دوره هاي آموزشي اين موسسه محسوب مي شود .
 • با توجه به اعتبار مدرک مديريت کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي صادر شده از سوي اين مرکز آموزشي افراد شانس بيشتري براي احراز فرصت هاي شغلي اين حوزه در مقايسه با ساير متقاضيان پيدا خواهند کرد.
 • برخورداري از محتواي متناسب با نيازهاي روز بازارهاي بين المللي  نيز از ديگر مزاياي دوره هاي آموزشي اين موسسه محسوب مي شود .
 • فراگيران با شرکت در دوره هاي آموزشي اين موسسه علاوه بر کسب دانش، تخصص ، توانايي ، مهارت و قابليت هاي مورد نياز براي فعاليت در حوزه مديريت کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي در پايان اين  دوره موفق به اخذ مدرک مديريت کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي يا همان مدرک DBA باشگاه ها و سالن هاي ورزشي معتبر و قابل استعلام خواهند شد . لازم به ذکر است کليه مدارک صادر شده از سوي اين موسسه آموزشي مورد تائيد وزارت علوم ، تحقيقات و فن آوري مي باشد که از درجه اعتبار بالايي برخوردار است و مدرک مديريت کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي نيز از اين قاعده مستثني نمي باشد.
 • از ديگر مزاياي شرکت در دوره هاي آموزش مديريت کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي تائيد مدرک مديريت کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي صادر شده از سوي اين مرکز آموزشي معتبر توسط مرکز بين المللي ارزيابي مدارک تحصيلي آمريکا و کانادا WES مي باشد.
 • با توجه به تائيد مدرک مديريت کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي توسط سازمان بين المللي WES  فراگيران مي توانند پس از شرکت در دوره هاي آموزشي اين موسسه و اخذ مدرک مديريت کسب و کار ويژه باشگاه ها و سالن هاي ورزشي معتبر از اين مرکز براي فعاليت در اين حوزه در بازارهاي  بين المللي اقدام نمايند . 

 

همین حالا در دوره مدیریت کسب وکار ویژه باشگاه ها و سالن های ورزشی dba شرکت کنید

برگزارکننده: موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان
ثبت نام و افزودن گواهینامه ها

سرفصل دوره ها

این دوره همراه با پکیج dba ارائه می شود:

فصل اول    

 • مدیریت و برنامه ریزی ورزشی    
 • مقدمه    
 • مدیریت ورزشی    
 • صفر تا صد باشگاه ورزشی    
 • جزئیات مکان مجموعه    
 • وظایف مدیر باشگاه     
 • نظارت بر سالم بودن دستگاه های باشگاه    
 • آگاهی و مشاوره در امور باشگاهی     
 • مواردی که تاخیر در شروع به کار میشود     
 • نحوه خدمت رسانی در مجموعه    
 • شناختن رقیبانتان در حوزه ورزشی    
 • نحوه مدیریت یک مجموعه ورزشی    
 • یک مدیر ورزشکار    
 • تبلیغات حرف اول را می‌زند    
 • ضرورت زمانبندی دقیق    
 • مهارتهای مدیریت ورزشی    
 • سبکهای مدیریت و رهبری    

فصل دوم    

 • اهمیت و ضرورت برنامه ریزی    
 • برنامه ریزی    
 • تعریف برنامه ریزی    
 • هدف از برنامه ریزی    
 • انواع برنامه ریزی    
 • دیدگاههای متداول در برنامه ریزی    
 • برنامه‌ریزی موثر    
 • محاسن برنامه‌ریزی    
 • گام هاي فرايند برنامه ريزي    
 • موانع برنامه ريزي    
 • برنامه ريزي در تربيت بدني و ورزش    
 • پيش فرض هايي برنامه ريزي در تربيت بدني و ورزش    
 • سازماندهي نظام برنامه ريزي    
 • فعاليت هاي مرتبط با تدوين برنامه هاي بخشي    
 • شاخص هاي كلي بخش تربيت بدني و ورزش    
 • اهداف كمي بخش در تربيت بدني    
 • لغات پر کاربرد مدیریت ورزشی    

فصل سوم    

 • اماکن و سالن های ورزشی    
 • تاریخ ورزش    
 • مبانی جامعه شناختی ورزش    
 • مبانی روانشناختی مدیریت ورزشی    
 • انواع اماکن ورزشی    
 • بهره برداری از اماکن ورزشی    
 • مشخصات کالبدی فضاهای ورزشی (کف پوش، درب، دیوار و سقف)    
 • درب ها    
 • سقف سالن ها    
 • مشخصات و شرایط محیطی و فضاهای اماکن ورزشی    
 • مزایای نور کافی    
 • مدیریت امکانات و فضاهای ورزشی    
 • رختکن ها    
 • درب ها    
 • درب و پنجره    
 • اصطکاک بدن ورزشکار با سطح کف پوش    

فصل چهارم    

 • اصول ارزشي و اخلاقي در ورزش    
 • درباره اخلاق ورزشي    
 • لزوم نهادينه سازي اخلاق در ورزش    
 • ورزش و هنجارهاي اخلاقي    
 • اخلاق ورزشي در دنياي امروز    
 • پهلوانان نمي ميرند    
 • اخلاق پهلواني در ورزش    
 • اهميت ورزش در اسلام    
 • ورزش پهلواني    
 • خصوصيات اخلاقي يک پهلوان    
 • وقتي اخلاق در ورزشگاه رنگ مي بازد    
 • مسابقه ورزشي يا نبرد بين خير و شر    
 • خشونت در ورزشگاه ها; معظلي اجتماعي    
 • تاثير سن تماشاگران در انجام رفتارهاي خشونت آميز    
 • نقش ايرانيان در تعديل خشونت در ورزش    
 • خشونت در چين    
 • خشونت در ورزش آمريکا    
 • جوانمردي در ايران باستان    
 • پورياي ولي    
 • هولگانيسم (آشوبگري ورزشي )    
 • تعريف آشوبگري ورزشي     

فصل پنجم    

 • داروهاي نيرو زا و دوپينگ و عوارض آنها    
 • تاريخچه -  تعريف    
 • داروهاي دوپينگي    
 • روش انتخاب ورزشكاران براي آزمايش دوپينگ    
 • دوپينگ با داروهاي معمولي    
 • دليل استفاده از داروهاي ادرار آور در ورزشكاران    
 • دوپينگ خوني    
 • نمونه گيري براي آزمايش دوپينگ    
 • دوپينگ با چاي وقهوه و كوكاكولا    

فصل ششم    

 • مديريت برگزاري مسابقات ورزشي    
 • نحوه برگزاري يك دوره مسابقه    
 • كارهاي قبل و بعد از تقاضاي ميزباني يك دوره مسابقه    
 • وظايف كميته هاي برگزار كننده مسابقات    
 • كميته تداركات و پيشتيباني    
 • كميته داوري    
 • كميته پذيرش و ثبت نام    
 • كميته اسكان    
 • كميته پزشكي    
 • كميته بهداشت    
 • كميته روابط عمومي و تبليغات    
 • كميته انتظامات    
 • كميته حمل و نقل    
 • كميته انضباطي    
 • كميته امور مالي    
 • كميته نظارت و ارزشيابي    
 • تقويم ورزشي    

فصل هفتم    

 • بودجه و امور مالی    
 • مدیریت بودجه    
 • فلسفه وجودي بودجه    
 • واژه شناسي بودجه    
 • تعريف بودجه    
 • اصول بودجه    
 • مراحل بودجه    
 • روشهاي بودجه ریزي    
 • تهیه و تنظیم و پیشنهاد بودجه (بودجه پیشنهادی)    
 • تصویب بودجه (بودجه مصوب)    
 • مقایسه تصویب بودجه و سایر قوانین    
 • اجرای بودجه (بودجه تخصیصی)    
 • مراحل نظارت بر اجرای بودجه    
 • كسري بودجه    
۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در فن پردازان