* مدیریت پروژه

* مدیریت پروژه

 • person مدرس دوره
 • cast_for_education نوع برگزاری دوره حضوری
 • scheduleمدت دوره ۴۰۰ ساعت
 • verifiedگواهینامه پایان دوره سازمان وزارت علوم
 • attach_moneyشهریه ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • categoryدسته بندی مدیریت کسب و کار

ثبت نام

دوره * مدیریت پروژه

درباره دوره

دوره مدیریت پروژه چه دوره ای است؟ مديريت پروژه يكي از مهمترين وپرمخاطب ترین  گرایش های  مديريت ، در  چندین دهه پیش بوده است .  تعاريف بسییاری تاکنون از پروژه اعلام شده است ، هر مجموعه فعاليتهايي كه آغاز و انتها داشته باشند و یگانه باشند پروژه نامیده&nb...
مشاهده بیشتر
خدماتی که شما در این دوره دریافت میکنید
 • بسته آموزشی مالتی مدیا
  بسته آموزشی مالتی مدیا
 • گواهینامه پایان دوره معتبر
  گواهینامه پایان دوره معتبر
 • لوح ویژه گواهینامه
  لوح ویژه گواهینامه
 • کتاب کامل محتوای دوره
  کتاب کامل محتوای دوره

امکان پرداخت اقساطی این دوره:

۵۰٪ درصد مبلغ دوره بصورت پیش پرداخت و مابقی طی ۲ مرحله بصورت چک که تا قبل از دریافت مدرک می بایست پرداخت شود.


دوره مدیریت پروژه چه دوره ای است؟

مديريت پروژه يكي از مهمترين وپرمخاطب ترین  گرایش های  مديريت ، در  چندین دهه پیش بوده است .  تعاريف بسییاری تاکنون از پروژه اعلام شده است ، هر مجموعه فعاليتهايي كه آغاز و انتها داشته باشند و یگانه باشند پروژه نامیده  مي شوند. يك پروژه از  مجموعه‌اي از فعاليتها تشکیل شده است كه براي کسب اهداف ویژه انجام مي‌گيرد. پروژه‌ها شامل فعاليتهايي هستند كه بايد در زمان های مشخص، با هزينه‌هايي تععین شده  و كيفيت  به انجام رسند.مديريت‌پروژه، برنامه‌ريزي و راهنمایی پروژه در ساختار زمان، هزينه و كيفيت معین به‌ سوي ايجاد نتايج مشخص‌  است.مدیریت پروژه براي بهبود کيفيت و انجام پروژه طبق با برنامه زمان يکي از اساس بنيادي سيستم‌هاي  خدمات مهندسي است.با توجه به اهمیت یادگیری  مدیریت پروژه ، آن را به صورت یک پکیج کامل آموزشی عمومی و مجازی در اختیار دانش پذیران قرار می دهد. پکیج آموزشی مجازی  مدیریت پروژه با توجه به امکانات و نیازهای عموم دانش پدیران و مطابق با استاندارد های علم روز طراحی شده است و دانش پذیران میتوانند آن را به صورت پستی و سامانه یادگیری الکترونیکی تهیه کنند.

درباره دوره مدیریت پروژه

دوره مدیریت پروژه به کارگیری  توانایی ها ,دانش، تکنیک‌ها برای فعالیت‌های پروژه به منظور دستیابی به الزامات پروژه است .برای دست یافتن به اهداف پروژه و رفع نیازهای آن به اداره فعالیت های پروژه می پردازد.به راحتی می توان فرآیند حرکت و پیشرفت یک پروژه را از  شروع تا پایان، فرآیند مدیریت پروژه نامید.دوره آموزشی مدیریت پروژه فرآیندی را که شامل یکسری سوالات مهم برای موفقیت پروژه می باشد قبل از آغاز پروژه در اختیار تیم پروژه قرار می دهد.آموزش مدیریت پروژه به عنوان ابزاری است که در فرآیند برنامه ریزی به کمک مدیران پروژه می آید تا از این طریق پروژه را به دقت مدیریت کند و در صورت بروز مشکل آنها را برطرف کند. مديريت‌ پروژه  ابزارهايي براي برنامه‌ريزي و هدايت پروژه به سوي اهداف موردنظر است,که بر اساس رضايت‌مندي مشتريان و توجه به سه اصل مهم زمان، كيفيت و هزينه استوارند.در زبانهاي گوناگون و حتي در سازمان هاي مختلف هر كشور در مورد واژه‌هاي برنامه، طرح يا پروژه، اختلافات لغوي، معنايي و قانوني وجود دارد. از اين رو چهارچوب آنان روشن و آشكار نيست و گاه به جاي يكديگر نيز استفاده مي‌شوند.آرمان ها و اهداف تعيين‌شده حكومت در سطح برنامه‌ريزي بلندمدت يا استراتژيك، برنامه (Plan) ناميده مي‌شود كه اين برنامه‌ها داراي اهداف كيفي مي‌باشند مانند برنامه توسعه صنايع شيميايي، برنامه توسعه شبكه راه‌هاي كشوري. دستيابي به اين اهداف و آرمان ها در يك فاصله زماني بلندمدت كه معمولا بين ده تا بيست‌ و پنج سال است، امكانپذير مي‌باشد.

 

 

 امکانات آموزشی  دوره مدیریت  پروژه عبارتند از:

آموزش: مطالب  دوره  مدیریت پروژه در 350  ساعت به صورت  بسته آموزشی از طریق کتاب و سی دی مالتی مدیا ارائه می گردد که پس از شرکت در آزمون تخصصی ویژه این دوره ارزشیابی صوت میگیرد و موفق به دریافت مدارک معتبر ویژه این دوره می شوید.

محتوای بروز، اصیل و اختصاصی:

محتوایی که در  مدیریت پروژه ارائه می شود، محتوایی با استانداردهای روز جهانی است که اغلب سرفصل های این دوره ، چه به صورت جامع و چه بصورت تک درس بدون شک در هیچ کجای کشور عزیزمان ارائه نمی شود ؛ موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان افتخار دارد که محتوای آموزشی این مجموعه را تماما بصورت مالتی مدیا(صدا ، تصویر و فیلم) در اختیار شما قرار داده است.

آموزش آنلاین دوره:

در این نوع آموزش شرکت کنندگان با دسترسی آنلاین به محتوای دوره ی آموزشی امکان استفاده از آن را در هر ساعت ازشبانه روز، دارند که این ویژگی را می توان برتری بارزی نسبت به آموزش های حضوری دانست همچنین در پایان دوره دانشپذیران میتوانند به صورت آنلاین و بدون حضور در مجموعه در آزمون دوره شرکت کنند و ارزشیابی شوند.

چشم انداز دوره  مدیریت پروژه

 • آشنایی با اصول مدیریت
 • شناخت مدیریت پروژه 
 • آشنایی با اصول برنامه ریزی پروژه

تفاوت این دوره با دوره های دیگر موسسات

موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان همواره در تلاش است تا در جهت استانداردهای جهانی آموزشی گام بردارد در همین راستا برخی از امکاناتی که در هر دوره آموزشی قرارداده می شوند عبارتند از:

 • استفاده از فیلم های آموزشی روز دنیا و دوبله توسط موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان
 • به روز رسانی محتوای آموزشی هر دوره متناسب با بازارجهانی
 • محتوا یکتا و سرفصل های جامع
 • مشاوره تخصصی از ابتدا تا انتهای دوره
 • محتوای ساده و روش آموزشی شفاف

پیش نیاز دوره چیست؟

 تنها با داشتن اطلاعات پایه کامپیوتر و دانش عمومی تقریبا هر کسی میتواند در دوره شرکت نماید.اما پیشنهاد می شود جهت ارتقاء دانش خود و رسیدن به اهداف ویژه در زمینه  مدیریت پروژه در دوره های آموزشیکنترل و برنامه ریزی پروژه، مدیریت پروژه PMBOK نیز شرکت نمایید.

در پایان  دوره مدیریت پروژه چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

 در پایان دوره ارتقای سطح دانش شما در زمینه مدیریت پروژه است  که بارزترین اتفاق می باشد.مهم ترین مباحثی که با گذراندن این دوره به آنها دست خواهید یافت شامل:

 • تعريف برنامه‌ريزي پروژه
 • اهمیت مدیریت ارتباطات در پروژه
 •  زمان بندی پروژه
 • مدیریت ریسک پروژه

از دیگر مزایای شرکت در این دوره استفاده از انواع گواهینامه ملی  و گواهینامه بین المللی  قابل استعلام و مدرک معتبر می باشد .

اگر در  دوره  مدیریت پروژه شرکت کنم چه میشود؟

با پیشرفت روزافزون علم و فناوری و سرعت بالای گسترش علوم در زمینه های مختلف و در کنار آن افزایش مشغله های فردی، همواره بهره گیری از روشی نوین ، آسان و جامع به افراد کمک میکند تا در کمترین زمان و بهترین روش آموزش های لازم را ببینند  و در مسیر موفقیت و پیشرفت گام های لازم را بردارند. 

اگر دردوره مدیریت پروژه شرکت نکنم چه می‌شود؟

پشت هر انسان موفقی می توانید صدها انسان را پیدا کنید که در مسیر موفقیت گام برداشتند ولی به مقصد نرسیدند، و پشت  آنها صدها انسانی که فقط به موفقیت فکر می کنند و هیچ قدمی در مسیر بر نمی دارند و پشت سر آن ها هم باز صدها نفر دیگر هستند که رویای موفق شدن را دارند.این شمایید که باید تصمیم بگیرید جزء کدام دسته باشید.  ده‌ها میلیون‌ انسان در کشور ما و میلیاردها نفر در سراسر جهان حتی کوچکترین اطلاعی از چنین برنامه‌ها و نشست‌های پرباری ندارند و به تکرار زندگی روزمره خود می‌پردازند.

اما معدود افرادی هستند که برای موفیقت‌های خود برنامه‌ای دارند و برای خودشان نیز سرمایه گذاری می‌کنند، این افراد همان ۲۰ درصد برتر جامعه هستند که برایان ترسی سخنران و مشاور بسیار مشهور از آنها به عنوان افراد موفق نام می‌برد.  هر فردی در کشور ما با شرایط فعلی در کمترین حالت، ۲۴۰ هزارتومان در ماه هزینه خورد و خوراک خود می‌کند، حال سوال اینجاست که چقدر برای مهارت‌ها، دانش و توانمندی‌های خود هزینه می‌کند؟

آیا هنوز سوالی در مورد مدیریت پروژه  دارید؟

مشاوران مرکز ما پاسخگوی 24 ساعته آنلاین می باشند.

031-95022444-8

 

دوره های مرتبط
 • project management
 • project management
 • project management
 • project management
 • project management
 • project management
نظر شما

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان محفوظ است

close