MBA

 

عبارت  MBA  مخفف Master of Business Administration  می باشد. در این رشته افراد به طور تخصصی با علوم بازاریابی، چگونگی مدیریت منابع انسانی، راه و روش های به روز تبلیغات، مدیریت فروش و خدمات پس از فروش، چگونگی مدیریت پروژه و نحوه مدیریت منابع مالی آشنا می شوند. شرکت در دوره مدیریت MBA به افراد کمک می کند تا تمام مهارت هایی که برای مدیریت یک کسب و کار نیاز است را بیاموزند و برای فعالیت در بازار رقابتی روز آماده شوند.

 

دوره مدیریت MBA چیست؟

دوره مدیریت MBA یک دوره عمومی می باشد که افراد با شرکت در آن می توانند مهارت های مدیریتی خود را تقویت کرده و آمادگی خود را برای فعالیت در این عرصه افزایش دهند. افرادی که در دوره های MBA شرکت می کنند و آموزش های لازم را فرا می گیرند در مقایسه با دیگران در امور اجرایی و نظارتی به خوبی عمل می کنند. دانش پذیران دوره ام بی ای با توجه به دید مدیریتی و جامعی که در این مسیر پیدا می کنند مسائل را به خوبی کنترل کرده و می توانند گزینه مناسبی برای فعالیت در حوزه مدیریت باشند.

برای مثال اگر شما مدرس زبان توانمندی باشید نمی توانید قطع به یقین گمان کنید که با راه اندازی یک موسسه، مدیر موفقی نیز خواهید بود. این در حالی است که هر شخصی با شرکت در رشته  MBA می تواند مهارت های مورد نیاز را برای مدیریت یک مجموعه  فرا بگیرد. جالب است بدانید شرکت کنندگان دوره ی MBA در راه اندازی پروژه های استارتاپی موفق تر عمل می کنند و احتمال شکست این افراد در حرفه شان به حداقل می رسد و می توانند در کسب و کار خود ارتقا پیدا کنند.

 

دوره آموزش آنلاین MBA

اغلب دیده می شود افراد علاقمند به شرکت در دوره مذکور بنابر مشغولیت های شخصی امکان شرکت در کلاس های حضوری MBA را ندارند. خرسندیم که به شما این مژده را بدهیم در حال حاضر موسسه آموزش عالی فن پردازان اقدام به برگزاری دوره MBA غیرحضوری کرده است. تمامی افرادی که به دنبال شرکت در کلاس های مربوطه و اخذ مدرک معتبر هستند می توانند با مشاوران ما در ارتباط باشند.

 

مدرک MBA چیست؟

دانش پذیران این دوره در پایان مدرک معتبری از موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان دریافت می کنند. شایان ذکر است که این مدرک تاییدیه وزات علوم ،تحقیقات و فناوری را دارد و منجر به تقویت رزومه شخصی افراد می شود. داشتن این مدرک بیانگر این مسئله است که شخص مهارت ها و دانش لازم برای فعالیت در حوزه های مدیریتی را کسب کرده است.

 

بازار کار  MBA

افرادی که مدرک رشته مدیریت کسب و کار را داشته باشند با فرصت های شغلی بسیاری روبه رو می شوند. برای مثال فعالیت در زمینه بازاریابی، مدیریت برند، فعالیت به عنوان مدیر بازاریابی و یا مدیر فروش برای تمامی دانش پذیران امکان پذیر می باشد و هر شخص با توجه به حوزه علاقمندی خود می تواند زمینه کاری خود را انتخاب کند. علاوه بر این همانطور که قبلا نیز عنوان کردیم کسب دانش مدیریتی به افراد این اجازه را می دهد که کسب و کار خود را راه اندازی کنند و با توجه به دانش گسترده ای که در این زمینه کسب کرده اند شانس موفقیت بیشتری در تجاری سازی برند خود و البته مدیریت حرفه شان خواهند داشت.

 

هزینه شرکت در دوره مدیریت MBA چقدر است؟

در نظر داشته باشید که دوره مدیریت MBA در موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان به دو صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می شود، از این رو هزینه این دوره نیز بسته به نحوه برگزاری کلاس ها می تواند متفاوت باشد. به منظور کسب اطلاعات دقیق در مورد هزینه شرکت در دوره مدیریت می توانید عدد 59 را به 30006016 ارسال کنید و با پشتیبانان ما در ارتباط باشید.
 

نظر شما

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان محفوظ است

close