زبان انگلیسی(ترمیک- فشرده)

آموزش زبان انگلیسی


  زبان انگلیسی(ترمیک _ فشرده) یک زبان گفت و گو با پایه ی آن در غرب آلمان است که در قرون وسطی در بریتانیا بکار رفته می شد. و در حال حاضر زبان بین المللی در سراسر دنیا می باشد. امروزه زبان انگلیسی در کشورهایی مانند کانادا ، انگلستان ، استرالیا ، ایرلند ، نیوزلند از زبان انگلیسی استفاده می شود . زبان انگلیسی ، سومین زبان زنده در دنیا بحساب می آید که بعد از زبان  چینی و اسپانیایی ، بالاترین علاقه مندان به این محاوره را به خود اختصاص داده است و  زبان رسمی اتحادیه اروپا و سازمان مللمی...

توضیحات بیشتر...

 
زبان انگلیسی(ترمیک _ فشرده)
یک زبان گفت و گو با پایه ی آن در غرب آلمان است که در قرون وسطی در بریتانیا بکار رفته می شد. و در حال حاضر زبان بین المللی در سراسر دنیا می باشد. امروزه زبان انگلیسی در کشورهایی مانند کانادا ، انگلستان ، استرالیا ، ایرلند ، نیوزلند از زبان انگلیسی استفاده می شود . زبان انگلیسی ، سومین زبان زنده در دنیا بحساب می آید که بعد از زبان  چینی و اسپانیایی ، بالاترین علاقه مندان به این محاوره را به خود اختصاص داده است و  زبان رسمی اتحادیه اروپا و سازمان مللمی باشد . یاد گرفتن زبان انگلیسی برای برخی از علاقه مندان به این زبان بسیار سخت می باشد و برای خیلی ها بسیار راحت. دشواری یادگیری یک زبان ، بسیار نسبی است ، ولی یاد گرفتن زبان انگلیسی از زبان های دیگر خیلی راحت تر است. دوره های آموزش زبان انگلیسی در موسسهموسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان ، دوره های صد در صد موثر و مفید خواهد بود که در قالب بسته های آموزشی آنلاین ارایه می شود و ضمن اعطای مدرک معتبر دوره  دوره  آموزشی زبان انگلیسی، شما تمامی مهارت های زبان انگلیسی را آموزش لازم را خواهید دید . 
  
آموزش زبان انگلیسی 
با توجه به تحقیقات زبان شناسی ، یادگیری زبان جدید برای یک فرد نرمال، احتیاج به 1100 ساعت آموزش دارد، یعنی هر فرد به طور معمول حدود 6 ماه زمان فشرده  نیاز دارد
که در حالت عادی بین 1 تا دو سال طول می کشد برای فراگیری مناسب زبان انگلیسی،  باید زمان کافی و منظم را به آن اختصاص دهید.

گرامر زبان انگلیسی 
مطمعنا نمی توان از ارزش دستور زبان  ، در یادگیری هر زبانی غافل شد. امکان دارد فرا گرفتن  مکالمه زبان انگلیسی، روش مناسب باشد، اما در واقع وقتیکه  اولین جمله را به زبان دیگری صحبت می کنید ، چیزی که توانایی شما را در یادگرفتن زبان دوم نشان می دهد، رعایت  کردن نکات دستوری و گرامر آن زبان است که متاسفانه بسیاری از فراگیران زبان انگلیسی آن را انجام نمی دهند. پکیج های آموزشی موسسه آموزش عالی فن پردازان شامل مباحث گرامری می باشد که کاملا شما را به نکات گرامری زبان انگلیسی آشنا می سازد . 
 
4 مهارت اصلی در یادگیری زبان انگلیسی 

وقتیکه شروع با یادگرفتن زبان انگلیسی می کنیم برای ارتباط برقرار کردن و مکالمه نیازمند 4 مهارت اساسی هستیم. در یادگرفتن زبان مادری، در آغاز از طریق گوش دادن به کلمات و صداها یاد میگیریم گفت و گو کنیم، بعد از یادگیری و آموزش کافی، خواندن کلمات را میتوان انجام داد ودر نهایت می توانیم به زبان انگلیسی بنویسیم. این 4 توانایی مهم در یاد گرفتن زبان انگلیسی نقش بسزایی دارد.


 
Listening  | مهارت شنیداری 

در زبان انگلیسی کلمه  Listening   به معنای گوش دادن و دریافت کلمات از طریق آن گفته می شود. این مراحل شامل شناخت کلمات و صداهای شنیده شده و تطبیق صداها با کلمات و جملات می باشد . زمانیکه ما گفت و گوهای انگلیسی را گوش می دهیم ، از گوش ها جهت فرآیند شنیدن و تشخیص کلمات ( حروف ، تلفظ ، فشار ، مکث ) استفاده کرده و از مغز برای تبدیل صداهای شنیده شده به پیام مورد نظر گوینده و دریافت معنی کمک می گیریم .در یادگیری زبان انگلیسی گوش دادن فعال نیاز به توجه و دقت کامل دارد . این توانایی با تمرین مکرر بدست می آید. تعیین تمرینات مناسب مهارت شنیدن ، باعث تقویت لغات انگلیسی وتمیزدادن کلمات از یکدیگر می شود.  افرادی  که  تمرکز کمی دارند ، معمولا شنونده های ضعیفی هستند، بالا بردن این مهارت از طریق شنیدن و گوش کردن فعال به مکالمات انگلیسی میسر می شود.ولی برای یادگرفتن  مکالمه ی روان باید listening | تمهارت  شنیداری را در خود را افزایش دهید . تقویت این مهارت در یادگرفتن زبان انگلیسی نه فقط در فهمیدن مطالب موثر می باشد بلکه در  ارتباط برقرار کردن با دیگر افراد هم اثر بخش است. بالا بردن این مهارت موجب تقویت تلفظ در کلمه ، بیان جملات و رعایت استرس خواهد شد . تقویت این مهارت ،در  زندگی شخصی افراد بسیار نقش مهمی ایفا می کند. بدست آوردن امتیازات مناسب در محیط های کار و دانشگاهی و در کل بالا بردن سطح کیفیت زندگی با تقویت مهارت های شنیداری امکان پذیراست.  
 
Speaking | مهارت گفتاری 

این توانایی به معنای نمایش و گفتار زبان انگلیسی از طریق دهان و همچنین به عنوان یک مهارت شفاهی به حساب می آید . این مهارت همانند چهار مهارت دیگر پیچیده بوده و دلالت بر تلفظ مناسب لغات به تنهایی دارد . برای برقراری ارتباط و صحبت کردن ، با استفاده از لبها ، حنجره ، دندان صداهای مشخصی را تولید می کنیم  که مخاطب با شناخت و پی بردن به این آواها و صداها و مطابقت آن با لغات و جملات قادر به درک منظور گوینده خواهد شد . 

برای مکالمه به زبان انگلیسی حداقل به یک شنونده نیاز داریم . زمانیکه دو نفر یا تعداد بیشتری با هم گفتگو می کنند به صحبتهای بین این افراد مکالمه و یا دیالوگ گفته می شود. در این مکالمات ، خواسته ها به آسانی از یک فرد به دیگران منتقل می شود . به طور کلی در یادگیری زبان انگلیسی سه حالت گفتاری است : تقابلی ، نیمه تقابلی ، غیر تقابلی .شرایط گفتاری | SPEAKING  تقابلی، مشتمل بر مکالمه های رو در رو واز طریق تماسهای تلفنی می باشد که امکان درخواست شفاف سازی ، تکرار ، تلفظ آرامتر و .. از مخاطب برای شنونده وجود دارد ، حال آنکه در شرایط نیمه تقابلی مخاطب امکان هیچگونه تفسیر و درخواستی از گوینده را ندارد مثلا در سخنرانیها ، شخص سخنران یا گوینده هیچ گونه شانسی برای دیدن مخاطبان از نزدیک و یا درک حالات چهره ی آنها نخواهد داشت .
در شرایط غیر تقابلی مانند سخنرانیهای یا برنامه های ضبط شده امکان هیچگونه اظهار نظری وجود ندارد . و نهایتا مهارت گفتاری می تواند به صورت رسمی و یا غیر رسمی باشد. محاوره های غیر رسمی معمولا به مکالمات رد و بدل شده بین اعضای خانواده و یا دوستان و افرادی که به خوبی می شناسیم اطلاق می شود . شرایط گفتاری در شرایط کاری و یا آکادمیک حالت رسمی مهارتهای گفتاری محسوب می شود.

مهارت خواندن | READING 

توانایی خواندن صحیح و درک متون یکی از  مهارت در زبان انگلیسی است . این مهارت قار است در  ساخت لغت های جدید و افزایش دامنه ی لغات کمک بسزایی کند که این موضوع در یادگیری زبان انگلیسی خیلی موثر است و یا به عبارت دیگر READING به فرآیند خواندن مجموعه ای از حروف نوشته شده و اختصاص دادن معانی به آنها می باشد  وقتیکه یک متنی را می خوانیم ، چشمها علامت های  نوشته شده را دریافت کرده و مغز به صورت همزمان آنها را تبدیل به کلمات و یا جملات با معانی خاص می کند . در زبان انگلیسی READING  و داشتن توانایی در آن یکی از اصول زیربنایی یادگیری زبان آموزیست . 

WRITING | مهارت نوشتن 
مهارت نوشتن یکی از مهارت های خلاق در زبان انگلیس به حساب می آید که مشکل ترین و پیچیده ترین مهارت در زبان انگلیسی شمرده میشود. این سختی شامل حال انگلیسی زبانان نیز می باشد. این توانایی نیاز به فکر و ساخت مفاهیم داشته و همچنین تسلط کامل به دستورزبان انگلیسی را می خواهد. برای یادداشت یک متن صحیح، لازم است که اصول زبان انگلیسی را دقیق یاد بگیریم. این 4 موارد از مهارت های کلی زبان انگلیسی مطرح می شوند و همیشه در یادگیری  زبان خارجی قبل از هر چیزی باید به این 4 مورد تسلط کافی داشته باشید.

برگزارکننده: موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان
ثبت نام و افزودن گواهینامه ها

سرفصل دوره ها

American English File

Book One-

Grammar1

Verb be +subject pronouns

Verb be +and

Possessive adj :my,your

 

Vocabulary

Days of the week,number ,greeting

The world,number

Classroom language

 

Grammar2

a/an,plurals:this/that/these/those

adj

imperative

vocabulary

things

colors,adj,modifiers,very/really

feelings

 

3grammar

Simple present+and

Simple present

Word order in question

 

Vocabulary

Verb phrases

Jobs

Question words

 

4grammar

Whose …….?possessive  's

Preposition of time and place

Position o adv and expressions of frequency

Vocab

Family

Everda activities

Adv and expressions of frequency

 

5grammar

Can/cant

Present continuous

Simple present

Vocab

Verb phrase:buy a newspare

Verb phrase

The weather and seasons

 

6grammar

Simple past of be:was/were

Simple past :regular verb

Simple past:irregular verb

 

Vocab

Word formation: paint

Past time expression

Go,have.get

 

7grammar

Simple past:regular and irregular

There is/there are,some/any+plural nouns

There was/there were

 

Vocab

Irregular verb

The house

Prepositions

 

8grammar

Countable/uncountable/a,an,some,any

Quantifier:how many

Comparative adj

 

Vocab

Food

Food containers

High numbers

 

Grammar9

Superlative adj

Be going to (plans),further time expression

Be going to(predictions)

Vocab

Places and buildings

Vacations

Verb phrase

 

Grammar10

Adv

Verbs+infinitive

Articles

 

Vocab

Common adv

Verbs that take the infinitive

The internet

 

Book Two

1.grammar

Word order in questions

Simple present

Present continues

Vocab

Common verb phrases, spelling and numbers

Describing people: appearance and personality

Clothes, prepositions of place

 

2Grammar

Simple past: regular and irregular verbs

Past continues

Time sequences and connectors

 

Vocab

Vacations

Prepositions of time and place

Verb phrase

 

Grammar3

Be going to (plans and predictions)

Present continues (future arrangement)

Defining relative clauses

 

Vocab

Airports

Verbs preposition

Expressions for paraphrasing: like ,for example,

 

Grammar4

Present perfect+et and already

Present perfect or simple past

Something,anthing nothing

 

Vocab

Housework, make or do?

Shopping

Adj ending –ed and –ing

 

Grammar5

Comparative adj and adv ,as….as

Superlative

Quantifiers, too, not enough

 Vocab

Time expressions

Describing city

Health and the body

6grammar

Will/wont

Will/wont(decisions,offers,promises)

Review of verb forms

 

Vocab

Opposite verb

Verb+back

Adj+ prepositions

 

7Grammar

Use of the infinitive

Uses of the gerund

Have to ,don't have to, must, must not

Vocab

Verbs infinitive: try to, forget,

Verbs + gerund

Modifiers

 

8grammar

Should form

 

If+present,will+base

Possessive pronouns

 

Vocab

Get

Confusing verb

Adv of manner

 

Grammar

If+past+base form

Possessive pronounse

 

Vocab

Get

Confusing verb

Adv of manner

 

Book Three

Grammar1

Simple present and continues, action and non-action verbs

Future forms, present going to,will/won't

 

Vocab

Food and cooking

Family and adj of personality

 

2Grammar

Comparatives and superlative

Articles: a/an,the,no article

 

Vocab

Transportation

Collocation: verb/adj+prepositions

 

Grammar3

Can,could,be able to  ,reflexive pronouns

Modals of obligation :must, have to, should

 

Vocab

-ed/ing adj

Phone language

 

Grammar4

Past tenses: simple, continuous, perfect

Usually and used to

 

Vocab

Sports

Relationships

 

5Grammar

Passives

Modals of deduction: might, can't, must

 

Vocab

Movies

The body

 

6Grammar

Reported speech: sentences and questions

Gerund and infinitives

 

Vocab

Shopping, making nouns form verbs

Work

 

Grammar7

Third conditional

Quantifiers

 

Vocab

Making ad and adv

Electronic devices, phrasal verbs

 

Grammar

Relative clauses: defining and non-defining

Tag questions

 

Vocab

Compound nouns

Crime

 

Book four

Grammar1

Question formation

Auxiliary verbs: the…. the…+comparatives

 

Vocab

Figuring out meaning from context

Compound adj, modifiers

 

2Grammar

Present perfect simple and continuous

Using adj as nouns, adj order

 

Vocab

Illness and injuries

Clothes and fashion

 

Grammar3

Narrative tenses, past perfect continuous: so/such …….that

The position of adv and adverbial phrases

 

Vocab

Air travel

Adv and adverbial phrases

 

Grammar4

Future perfect and future continuous

Zero and first conditionals, future time clauses

 

Vocab

The environments, the weather

Expression with take

 

Grammar5

Gerunds and infinitives

Used to,be used to,get used to

 

Vocab

Music

Sleep

 

Grammar6

Past modals: must/might/may, should, can't, couldn't+have,etc:would rather

Verbs o the senses

 

Vocab

Verbs often confused

The body

 

7Grammar

Clauses of contast and purpose: whatever,whenever,etc..

Reporting verbs

 

Vocab

Crime and punishment

The media

 

Grammar8

Quantifiers: all,every,both,etc..

Articles

 

Vocab

Science

Collocation: word pairs

 

Book five

1Grammar

Discourse marker:connectors

Have

 

Vocab

Work

Personality, family

 

2Grammar

Pronouns

The past: narrative tenses, used to, and would

 

Vocab

Language terminology

Word building:adstract nouns

 

3Grammar

Get

Discourse markers:adv and adverbial epressions

 

Vocab

Phrases with get

History and warfare

 

Grammar4

Speculation and deduction

Adding emphasis:inversion

 

Vocab

Sound and the human voice

Describing book

 

Grammar5

Distancing

Unreal uses of past tenses

 

Vocab

Time

Money

 

6Grammar

Verb+obj+ infinitive or gerund

Conditional sentences

 

Vocab

Compound adj

Phone language: adj+ prepositions

 

Grammar7

Permission+obligation,and necessity

Verbs of the senses

Vocab

Word formation

Place and movement

 

Grammar8

Adding emphasis: cleft sentences

Comparison

 

Vocab

Words that are often confused

Word building: adj:nouns and verbs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در فن پردازان