دوره زبان انگلیسی(ترمیک- فشرده)

آموزش زبان انگلیسی


دوره زبان انگلیسی(ترمیک- فشرده) چه دوره ای است؟ چرا باید در دوره زبان انگلیسی (ترمیک -فشرده) شرکت کنم؟ شرکت در این دوره چقدر به یادگیری زبان ما کمک می کند؟ موقعیت های شغلی زبان انگلیسی (ترمیک-فشرده) چیست؟ اهداف ما از برگزاری دوره زبان انگلیسی (ترمیک – فشرده) چیست؟ آیا یادگیری زبان انگلیسی بسیار سخت است؟ دوره زبان انگلیسی(ترمیک- فشرده) چه دوره ای است؟ امروزه با گسترش فناوری و تبادل اطلاعات به زبان انگلیسی در دنیا و هم چنین به دلیل اینکه زبانی بین المللی است، یاد...

توضیحات بیشتر...

امکان پرداخت این دوره بصورت اقساط وجود دارد:

۵۰٪ درصد مبلغ دوره بصورت پیش پرداخت و مابقی طی ۲ مرحله بصورت چک که تا قبل از دریافت مدرک می بایست پرداخت شود.

دوره زبان انگلیسی(ترمیک- فشرده) چه دوره ای است؟

امروزه با گسترش فناوری و تبادل اطلاعات به زبان انگلیسی در دنیا و هم چنین به دلیل اینکه زبانی بین المللی است، یادگیری زبان انگلیسی را امری ضروری کرده است. از این رو با توجه به استقبال بسیار زیاد افراد علاقه مند به فراگیری زبان انگلیسی، مؤسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان اقدام به برگزاری دوره زبان انگلیسی (ترمیک-فشرده) کرده است. این دوره روی مهارت های زبانی متمرکز است. این دوره افراد را با قواعد دستوری، لغات و واژگان جدید آشنا می کند تا دستور پایه زبان انگلیسی را بیاموزند و توانایی های خود را در بخش واژگان و دستور زبان انگیسی تقویت کنند، زیرا یادگیری واژگان و دستور زبان یکی از مبانی یادگیری اصلی فراگیری یک زبان جدید است. برای درک بهتر این دوره می خواهیم شما را با دوره ترمیک و فشرده زبان انگلیسی آشنا کنیم.

آموزش زبان انگلیسی

هدف دوره های فشرده زبان انگلیسی عمدتا آموزش زبان انگلیسی در مدت زمان کوتاه است. دوره های آموزش زبان انگلیسی فشرده عموما دارای تعداد ساعات و روزهای بیشتری در هفته است. دوره های فشرده برای ارائه مجموعه ای از آموزه های زبان انگلیسی در دوره بسیار کوتاه طراحی شده اند، و باعث می شود تا مهارت های چهارگانه ضروری آموزش زبان (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن) را به طور سریع بیاموزید. بر اساس زمانبندی تعیین شده دوره های زبان انگلیسی، تعداد جلسات در هر هفته متفاوت می باشد. از آنجایی که دوره یادگیری کوتاه است، اطلاعات در ذهن بهتر باقی می ماند و همانطور که پیش می روید، اعتماد به نفس شما بیشتر از یادگیری زبان بیشتر می شود. در دوره فشرده زبان انگلیسی ، پیشرفت روزانه شما توسط استاد بررسی می شود و به شما بازخوردهایی را ارائه می دهد و روی نقاط ضعف شما متمرکز می شود و آنها را تقویت می کند. در مقابل، دوره ترمیک زبان انگلیسی عمدتا هفتگی برگزار می شود و حداقل طی یک یا دو جلسه در هفته برگزار می شود. هدف دوره های ترمیک فراگیری زبان انگلیسی در طولانی مدت و به طور مستمر است. شما می توانید بر اساس علاقه، هدف و برنامه زمانبدی که دارید، به صورت ترمیک یا فشرده در این دوره ثبت نام کنید. ممکن است شاغل باشید و فرصت کمی برای یادگیری زبان داشته باشید، در این صورت می توانید به صورت ترمیک در این دوره شرکت کنید یا می خواهید زبان را در کوتاه مدت برای اهداف مانند مهاجرت، کار در خارج از کشور یا اهداف دیگر یاد بگیرید که در آن صورت می توانید دوره فشرده زبان انگلیسی را بگذرانید.

 

همین حالا در دوره آموزش زبان انگلیسی شرکت کنید

چرا باید در دوره زبان انگلیسی (ترمیک -فشرده) شرکت کنم؟

زبان انگلیسی زبان علم، کامپیوتر، دیپلماسی، و گردشگری و غیره است. دانستن زبان انگلیسی شانس حائز شرایط شدن برای مشاغل مختلف در داخل یا خارج از کشور را افزایش می دهد. هم چنین زبان انگلیسی زبان ارتباطات بین المللی، رسانه ها و اینترنت است، بنابراین یادگیری زبان انگلیسی برای اجتماعی شدن و همچنین اشتغال بسیار مهم است. هم چنین برخی از کشورها مانند هلند، دانمارک، سوئد، نروژ، سنگاپور هستند که زبان دوم آنها انگلیسی است و برخی از کشورها هم مانند کانادا، هند، ایرلند، فیلیپین هستند که زبان رسمی آنها انگلیسی است. هم چنین انگلیسی بعد از زبان چینی ( 1.09 میلیارد) ، زبان انگلیسی دومین زبانی است که از نظر تعداد افراد، دارای بیشترین صحبت کننده (983 میلیون) است. با توجه به این موارد، یادگیری زبان انگلیسی بسیار ضروری است. هم چنینی به دلیل موارد ذیل شرکت در دوره زبان انگلیسی مهم است:

انگلیسی به عنوان زبانی بین المللی: زبان انگلیسی دومین زبانی است که صحبت کنندگان بسیاری در جهان دارد و زبان رسمی 53 کشور است و توسط 983 میلیون نفر در سراسر جهان صحبت می شود. توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی فقط در مورد توانایی برقراری ارتباط با زبان مادری انگلیسی نیست، بلکه دومین زبان رایج در جهان است. اگر می خواهید با افراد در کشور های دیگر صحبت کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید باید به زبان انگلیسی صحبت کنید. شورای فرهنگی بریتانیا پیش بینی می کند که تا سال 2020، دو میلیارد نفر در جهان در زبان انگلیسی مشغول به تحصیل خواهند شد. یادگیری زبان انگلیسی مهم است زیرا شما را قادر می سازد به راحتی با افراد و فرهنگ های مختلف در جهان ارتباط برقرار کنید. گذشته از این، شما نمی توانید همه زبان های دنیا را یاد بگیرید، ولی در عوض می توانید انگلیسی را باد بگیرید تا با استفاده از آن با کشورها و فرهنگ های مختلف آشنا شوید.

فرصت های شغلی بهتر: مهم ترین دلیل شرکت در دوره ترمیک-فشرده زبان انگلیسی اینست که می توانید فرصت های شغلی بهتر ی پیدا کنید. امروزه بازار کار به صورت جهانی است؛ بسیاری از شرکت ها نیازمند کارکنانی هستند که بتوانند با شرکا و مشتریان خود در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند. این بدین معنی است که کارفرمایان به دنبال افرادی هستند که در کنار تخصص خود بر زبان انگلیسی هم مسلط هستند. آیا به دنبال شغلی مناسب هستید؟ آیا می خواهید در شغلی که هستید، ارتقاء شغلی بگیرید؟ شرکت در دوره زبان انگلیسی ترمیک –فشرده گام مهمی در جهت این اهداف است. بازار کار جهانی موقعیت های خوبی را برای افراد دو زبانه ایجاد کرده است. با یادگیری زبان انگلیسی، می توانید به عنوان مترجم، مدرس زبان یا مشاغل مختلف دیگر مشغول به کار شوید. شرکت در دوره زبان انگلیسی (ترمیک-فشرده) می تواند مزیت رقابتی برای شما که به دنبال شغل خوب هستید به حساب آید و شما را از بقیه کارجویان به نحوی متمایز می کند. صرف نظر از مهارت های تخصصی که در حوزه کاری خود دارید، اگر می خواهید مورد توجه کارفرما خود قرار بگیرید، یادگیری زبان انگلیسی ضروری است.

انگلیسی، زبان اینترنت: زبان انگلیسی بیشترین کاربر آنلاین را دارد و تقریبا 1 میلیارد کاربر به زبان انگلیسی تایپ و چت می کنند. اگر انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید، می توانید به منابع آنلاین بیشتری دسترسی پیدا کنید و از آنها لذت ببرید. هم چنین، می توانید مقالات خبری آنلاین را بخوانید. علاوه بر این، می توانید نظرات خود را در یک ویدیو به زبان انگلیسی بگذارید یا می توانید توئیت ها و نظرات افراد مشهور را در شبکه های اجتماعی بفهمید یا به عنوان مثال می توانید نظرات خود را در تالارهای گفتگو به زبان انگلیسی ارائه دهید. بدیهی است که اگر شما از اینترنت استفاده می کنید تا وب گردی یا تحقیق روی موضوع خاصی انجام دهید ، یادگیری زبان انگلیسی بسیار مهم است. ممکن است این تحقیق را در حوزه و کسب و کار خود انجام دهید، که در این میان، انگلیسی یک مزیت به حساب می آید. یک مزیت دیگر اینست که ایمیل و شبکه های اجتماعی هم اکنون تبدیل به روشی بسیار رایج برای صحبت و ارتباط با مردم در سراسر جهان شده است. ایمیل راه اولیه برای برقراری ارتباط با مشتریان یا سایر شرکت ها در زمینه کسب و کار است. توانایی نوشتن ایمیل یا سایر مکاتبات به زبان انگلیسی، مزیت بسیار مهمی برای کارفرمایان به حساب می آید.

زبان قابل تغییر: واژه های سلفی، هشتگ کردن، بلاگ ساختن و واژگانی از این قبیل در زبان انگلیسی وجود دارند که ابتدا از لحاظ مقوله دستوری به صورت اسم بودند و سپس به صورت فعل هم به کار برده شده اند. همه این کلمات در ابتدا در زبان انگلیسی جدید هستند اما در ادامه تغییر کردند. زبان انگلیسی بیش از هر زبان دیگری، کلمات زبان های دیگر را قرض می گیرد و از این رو تنوع واژگانی بسیاری دارد. هر سال تقریبا بیش از 1000 کلمه جدید تایید می شود و به دیکشنری آکسفورد افزوده می شود. این پیشرفت فوق العاده به علت تکنولوژی، رسانه های اجتماعی و نحوه واکنش افراد به کلمه ی جدید در زندگی روزمره است.

مدرک زبان انگلیسی

زبان انگلیسی به عنوان زبان رسانه ها: اکثر محتوا در اینترنت به زبان انگلیسی نوشته شده است. بسیاری از محتوای بزرگترین رسانه های خبری دنیا، از جمله تلویزیون، روزنامه ها، مجلات و رادیو، به زبان انگلیسی تولید می شوند. برخی از فیلم های مورد علاقه شما، نمایش های تلویزیونی و موسیقی های مختلف به زبان انگلیسی هستند. به هر جشنواره بین المللی فیلم که در جهان بروید ، می بینید که تمام فیلم ها به زبان انگلیسی هستند یا حداقل زیرنویس به زبان انگلیسی دارند. زبان انگلیسی زبان بین المللی رسانه ها و هنر است و بنابراین اگر می خواهید به این رسانه ها حداکثر دسترسی را بدون تکیه بر ترجمه داشته باشید ، انگلیسی قوی ترین زبان است که امروزه می توانید یاد بگیرید. پس شرکت در دوره زبان انگلیسی ترمیک- فشرده ضرورت ایجاب می کند.

می توانید به طرق مختلف یک چیز را بیان کنید: یکی از بهترین مزایای زبان انگلیسی، انعطاف پذیری آن است: در زبان انگلیسی اغلب می توانید روش های مختلفی را برای توضیح همان چیز به وسیله طیف گسترده ای از واژگان بیان کنید. گفته می شود که بیش از 750،000 کلمه در زبان انگلیسی وجود دارد و هر ساله تعداد بیشتری از زبان های دیگر به آن اضافه می شود. از این رو این زبان از زبان های دیگر، کلمات بیشتری در خود گنجانده است به عنوان مثال واژگان Alchemy (شیمی)، Algebra ( جبر)، Algorithm ( الگوریتم) از زبان عربی به انگلیسی وارد شده اند و واژگان Caravan (کاروان)، Caviar (خاویار)، Chador (چادر) ، Pajama (بیژامه، پا جامه) از فارسی به انگلیسی وارد شده اند.

یادگیری برای مسافرت های خارجی: همانطور که قبلا بدان ذکر شد زبان انگلیسی دومین زبان دنیا است که بیشترین صحبت کننده را دارد. این به این معنی است که یادگیری زبان انگلیسی باعث می شود هر جایی از دنیا که سفر می کنید به راحتی با افراد آن منطقه با کشور ارتباط برقرار کنید. به عنوان مثال، اعلانیه های هواپیما، جدول زمانی قطار، اطلاعات اضطراری و علامات خیابان و راهنمایی و رانندگی اغلب به زبان انگلیسی ترجمه می شوند، به ویژه در کشورهایی که از الفبای مختلف استفاده می کنند. به علاوه، حتی اگر مسافری را پیدا نکنید که به زبان مادری شما صحبت نکنند، افراد می توانند منظور شما را با زبان انگلیسی هم درک کنند. به همین دلیل یادگیری زبان انگلیسی ضرورت دارد.

یادگیری فرهنگ جدید: زبان و فرهنگ را نمی توان جدا کرد. اگر بخواهیم به زبان ساده تر بگوییم ، با یادگیری زبان انگلیسی می توانید با فرهنگهای مختلف دنیا آشنا شوید، زیرا زبان وسیله برقراری ارتباط و فرهنگ ها با هم است. اگر در مورد فرهنگ کشورهای انگلیسی زبان که قصد مهاجرت یا مسافرت به آن را دارید، اطلاعات کافی را نداشته باشید، ممکن است دچار سوء تفاهم در انتقال معنا و مفهوم خود به دیگران شوید. برای برقراری ارتباط خوب به زبان انگلیسی، باید درباره چیزهایی مانند تُن صدا، زبان بدن و حرکات صورت و ظاهر هم چیزهایی بدانید. اگر بدانید که کدام کلمه یا عبارت قابل قبول و غیر قابل قبول در فرهنگ انگلیسی زبان ها است، می توانید به خوبی با دیگران ارتباط برقرار کنید.

شرکت در این دوره چقدر به یادگیری زبان ما کمک می کند؟

حتما از برخی پرسیده اید که چرا زبان را یاد نمی گیرند. پاسخ اکثریت بدین صورت بوده است که یا وقت کافی برای یادگیری آن ندارند و یا روش جامع و کاملی برای آن یادگیری آن وجود نداشته است. حقیقت این است که در دنیای امروز که به مانند دهکده ای جهانی می باشد، مهارت در زبان های دیگر، یک مهارت حیاتی به حساب می آید و به شما این امکان را می دهد تا به طور مؤثر با جهان ارتباط برقرار کنید. شرکت در این دوره به دلائل زیر به یادگیری زبان ما کمک می کند.

 • برقراری ارتباط: یکی از جالب ترین جوانب بشر، توانایی برقراری ارتباط با دیگران است. داشتن یک ارتباط با افراد به زبان خود، مزیت باورنکردنی به حساب می آید. افرادی که در این دوره شرکت می کنند فرصت منحصر به فردی پیدا می کنند تا با طیف گسترده ای از افراد با فرهنگ و پیش زمینه های مختلف به زبان انگلیسی صحبت کنید. در واقع یادگیری زبان انگلیسی گنجینه ای است که سال ها با شما باقی می ماند و از آن می توانید استفاده های بسیاری ببرید که یکی از مزایای آن برقراری ارتباط است.
 • افزایش اعتماد به نفس برای صحبت کردن: زمانیکه در این دوره شرکت می کنید ، دایره واژگان شما گسترده می شود و دستور زبان خود را بهتر می کنید و تمارین مختلفی را انجام می دهید. در نتیجه سطح یادگیری زبان شما هم بالا می رود. با گذشت زمان، قدرت یادگیری زبان انگلیسی شما هم بالا می رود و می توانید متون مختلفی را به زبان انگلیسی درک کنید. از این رو اعتماد به نفس شما افزایش می یابد و می توانید در مکالمات مختلف به زبان انگلیسی شرکت کنید.
 • تقویت حافظه: مزایای شناختی یادگیری یک زبان دیگر غیر قابل انکار است. افرادی که بیش از یک زبان صحبت می کنند، حافظه، حل مسئله و مهارت های تفکر انتقادی، تمرکز بیشتر، توانایی انجام چندین کار با هم و مهارت های گوش دادن را دارا هستند. به همین دلیل، شرکت در دوره زبان انگلیسی به ما کمک می کند تا زبان را یاد بگیریم و به نوعی حافظه و ذهن خود را تقویت کنیم. افرادی که زبان دیگری را یاد می گیرند نسبت به افراد تک زبانه می توانند تغییرات اطراف خود را بهتر احساس کنند و نشانه های خلاقیت و انعطاف پذیری بیشتری دارند.

موقعیت های شغلی زبان انگلیسی (ترمیک-فشرده) چیست؟

همانطور که قبلا در مورد اهمیت یادگیری زبان انگلیسی صحبت شد، زبان انگلیسی یکی از مهم ترین و رایج ترین زبان های زنده دنیا است. به دلیل همین فرصت های شغلی بسیار خوبی برای آن هم بالتبع وجود دارد. امروزه اکثر کارفرمایان به دنبال افرادی هستند که روی زبان انگلیسی تسلط کافی دارند و یا دوره های زبان انگلیسی را گذرانده اند. در عصر دیجیتالی که در آن زندگی می کنیم، نیاز به افرادی که به زبان انگلیسی مسلط هستند، داشتن مدرک زبان انگلیسی یک مزیت به حساب می آید. در بخش زیر می خواهیم به بررسی فرصت های شغلی زبان انگلیسی بپردازیم.

گواهینامه زبان انگلیسی فشرده

مدرس زبان انگلیسی: امروزه تدریس زبان انگلیسی یک مهارت بسیار مهم به حساب می آید. به دلیل اینکه افراد بسیاری می خواهند به زبان انگلیسی صحبت کنند، تدریس زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبان ها یا TEFL بسیار رو به رشد است. با داشتن مدرک زبان انگلیسی نه تنها می توانید در کشور خود تدریس کنید بلکه می توانید به خارج از کشور سفر کرده و در خارج از کشور هم تدریس کنید. به عنوان مدرس زبان، نقش شما تا حدی بسیاری آموزشی است، ولی بخش هیجان انگیز آن روش های تدریس جدیدی است که یاد می گیرید و هم چنین تنوع موضوعاتی که در تدریس وجود دارد. هم چنین با عنوان شغلی مدرس زبان انگلیسی محدود به جا و مکان خاصی نمی شوید و به عنوان معلم خصوصی هم می توانید به صورت آزاد کاری مشغول به کار شوید. بر اساس اداره آمار کار ایالات متحده آمریکا، میانگین حقوق دریافتی معلمان مدرسه 55860 دلار بوده است و در دبیرستان ها این میزان برابر با 57200 دلار در سال بوده است که این شامل مدرسین زبان هم میشود. هم چنین این اداره گزارش می کند که استخدام مدرسین تا سال 2024 رشد خواهد کرد و حدود 36800 شغل در این زمینه هم اجاد خواهد شد.

معلم خصوصی زبان انگلیسی: معلمان خصوصی زبان انگلیسی با زبان آموزان کار می کنند تا سطح یادگیری آنها را در موضوعات مختلف افزایش دهد و آنها را برای امتحان، اخذ مدرک خاص یا اهداف خاص مانند مهاجرت، مسافرت به خارج از کشور آماده می کند. معلم خصوصی زبان انگلیسی ، آموزش های متفاوتی را ارائه می دهد و ممکن است مهارت ها، روش ها یا رویکردهای ویژه ای را برای یادگیری بهتر زبان به شما ارائه دهند. برای اینکه معلم خصوصی زبان شوید کافیست تا آموزش زبان انگلیسی (ترمیک-فشرده) یا گواهینامه زبان انگلیسی معتبری را دریافت کرده باشید که میزان تسلط شما به زبان را نشان دهد. هم چنین به عنوان معلم خصوصی زبان انگلیسی روش های موثر درک و حل مشکل را به زبان آموزان می آموزید تا به طور موثر برای امتحانات و آزمون ها آماده شوند. یکی از مزین معلم خصوصی زبان بودن اینست که زمان کاری و دستمزد آن به خودتان بستگی دارد و توافقی است. هم چنین به طور متوسط در آمد معلم خصوصی زبان انگلیسی برابر با 67/17 دلار در هر ساعت بوده است.

کپی رایتر: امروزه با افزایش کسب و کار های مجازی، نیاز به افرادی که بتوانند محتوای تبلیغاتی برای شرکت ها تولید کنند بسیار ضروری شده است. به عنوان یک کپی رایتر دیجیتال ، محتوای نوشته شده برای صفحات وب تولید می کنید و به عنوان یک مترجم آزاد یا به عنوان کپی رایتر در شرکت ها مشغول به کار می شوید. کار شما این است که خواننده را درگیر متن خود کنید و در وی انگیزه ای مثلا برای انجام کاری مانند خرید یک محصول یا خدمات ایجاد کنید. همچنین ممکن است به عنوان یک نویسنده محتوای دیجیتال شناخته شوید. دلیل ارتباط شغل کپی رایتر با زبان انگلیسی اینست که برخی از مطالب هستند که به زبان انگلیسی بوده و نیاز به تسلط کامل روی زبان انگلیسی است و یک کپی رایتر خوب به زبان انگلیسی تسلط کافی دارد. یک کپی رایتر عموما در حوزه تبلیغات، نوشتن تبلیغات جذاب مهارت بسیار خوبی دارد. به کپی رایتر دیجیتال ، تولید کننده محتوا خلاق هم گفته می شود زیرا با خلاقیتی که به کار می برد، با کمترین کلمات، بیشترین تأثیر را روی خواننده می گذارد. بر اساس آخرین داده ها، میزان حقوق و دستمزد کپی رایتر بین 39549 تا 60395 دلار در سال بوده است که این میزان بر اساس سوابق کاری و محلی که فرد کار می کند متفاوت است.

مدیر تولید محتوا: به دلیل اینکه شبکه های مجازی همچون توییتر، فیس بوک و اینتساگرام، غیره گسترش بسیار زیادی کرده است و مخاطب بسیاری جذب می کند، وبلاگ ها، مقالات، اینفوگرافیک ها و فیلم های متنوعی باید تولید شود که مخاطب را بیشتر جذب کند. به نظر شما چه کسی مسئول پخش و تأیید این محتوا است؟ مدیرتولید محتوا که عنوان شغلی نسبتا جدیدی است مسئول این کار است. امروزه به دلیل اینکه افزایش بازاریابی دیجیتال، این عنوان شغلی تبدیل به عنوانی مهم شده است. مدیران محتوا مسئول تحقیق، برنامه ریزی و تولید طیف وسیعی از اطلاعات هستند و اغلب با یک هدف استراتژیک در ذهن مانند افزایش خوانندگان و افزایش فروش این کار را انجام می دهند. این عنوان شغلی برای کسانی که دوره زبان انگلیسی (ترمیک-فشرده) را گذرانده اند بسیار مناسب است، زیرا برخی از منابع به زبان انگلیسی هستند و باید برای پیدا کردن آنها به زبان انگلیسی مسلط باشید. بر اساس سوابق کاری، میزان حقوق و دستمزد مدیر تولید محتوا متفاوت است. مدیر تولید محتوا با سابقه کمتر از 5 سال حقوقی برابر با 42362 دلار و مدیران محتوا با سابقه کاری بالاتر از 5 سال، حقوقی متوسط بین 49981 تا 70415 در سال دریافت می کنند.

نویسنده فنی: در دنیای مدرن امروزی، ماشین آلات و فناوری هایی پیچیده وجود دارند. تصور کسب و کار دیجیتال بدون نویسنده فنی تقریبا غیر ممکن است. نویسندگان فنی با اطلاعات و دانش بالایی که در زمینه خاصی دارند و هم چنین با تسلط به زبان انگلیسی، نیازهای اطلاعات کاربران را تعیین می کنند و اطلاعاتی را به خواننده ارائه می دهند که منبع موثق علمی دارند. این منابع و اطلاعات را می توان در طیف وسیعی از سیستم عامل ها، پلتفورم ها از جمله منابع آنلاین و غیر آنلاین استفاده کرد. نویسندگی فنی کار آسانی نیست و نیاز به مهارت های خاصی دارد. میزان حقوق نویسنده فنی بر اساس محل کار و سوابق کاری فرد نیز می تواند متفاوت باشد. میانگین حقوقی که نویسنده فنی می تواند دریافت کند برابر با 69،850 دلار است و بیشترین میزان حقوق دریافتی برابر با 111،260 دلار بوده است. انتظار می رود که این عنوان شغلی رشد 10 درصد باشد، نویسندگان فنی نیازمند مهارت و تجربیات زیادی در زمینه نوشتن تخصصی در زمینه خاص هستند.

مترجم: مترجم پیوند بین افرادی است که به زبان های مختلف صحبت می کنند. اساسا، مترجم، ارتباطات نوشتاری-کلامی بین دو یا چند نفر که به زبان های مختلف صحبت می کنند را تسهیل می کند. مترجمان اغلب روی اسناد و مدارک ، ترجمه بروشورها، کاتالوگ ها، کتب و تبلیغات کار می کنند. با این حال، مترجم کاری بیشتر از ترجمه را انجام می دهد یعنی انتقال مفهوم یا فرهنگ از زبانی به زبان دیگر. مترجم باید دانش عمیق در مورد موضوع خود داشته باشد، به طوری که یک ترجمه قوی و شفاف ارائه دهد. میزان درآمد مترجمین به کارهای پروژه ای، محل کار و سوابق کاری آنها متفاوت است. با این حال حقوق متوسط مترجمان بین 50610 تا 88010 دلار در سال بوده است.

چرا باید در دوره زبان انگلیسی(ترمیک- فشرده) مؤسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان شرکت کنیم؟

مؤسسه آموزش عالی فن پردازان، با همکاری اساتید و جمعی از کارشناسان مجرب ، دوره زبان انگلیسی(ترمیک- فشرده) را مطابق با نیازهای افراد علاقه مند به این زمینه، به صورت بسته آموزشی طراحی کرده است و آن را به دانش پذیران ارائه نموده است. شرکت در دوره زبان انگلیسی (ترمیک-فشرده) این مؤسسه از مزایایی برخوردار است که عبارتند از:

 • مهم ترین مزیت دریافت مدرک زبان انگلیسی (ترمیک-فشرده) از سوی این مؤسسه اینست که مدرک صادر شده مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور بوده و این خود ارزش و اعتبار مدرک را بسیار بالا می برد.
 • آن دسته از افرادی که قصد مهاجرت یا کار در خارج از کشور را دارند، امکان ترجمه رسمی مدرک با مُهر وزارت امور خارجه وجود دارد.
 • مزیت مهم دیگر شرکت در دوره زبان انگلیسی (ترمیک-فشرده) این مؤسسه اینست که مدرک صادر شده از سوی این مؤسسه مورد تأیید سازمان بین المللی مدارک یعنی WES کانادا است.
 • ارائه فیلم های آموزشی کمکی همراه با بسته های آموزشی برای درک بهتر مطالب درسی
 • برخورداری از اساتید مجرب و برتر در زمینه زبان انگلیسی
 • ارائه مشاوره تخصصی از ابتدا تا انتهای دوره
 • ارسال بسته های آموزشی به کلیه نقاط کشور

اهداف ما از برگزاری دوره زبان انگلیسی (ترمیک – فشرده) چیست؟

مؤسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه آموزش دوره های مختلف آموزشی از جمله زبان انگلیسی، پس از بررسی و تحقیق کارشناسان متخصص، بستری را برای افراد علاقه مند به زبان انگلیسی را فراهم کرده است تا بتوانند مهارت های زبانی خود را تقویت کنند و برای بازار کار آماده شوند. یکی از اهداف ما از برگزاری دوره زبان انگلیسی (ترمیک- فشرده) آماده سازی افراد برای درک بهتر زبان انگلیسی بوسیله یادگیری عمیق مطالب دروس است. هم چنین ارتقاء سطح کیفی زبان آموزان از لحاظ علمی و کاربردی یکی از اهداف ما است. علاوه بر این دانش پذیران همانطور که با مطالب و واژگان به زبان انگلیسی آشنا می شوند می توانند جملات مختلفی را بسازند و پایه واژگانی خود را قوی کنند که این هم یکی از اهداف ما از برگزاری این دوره به حساب می آید.

همین حالا در دوره آموزش زبان انگلیسی شرکت کنید

آیا یادگیری زبان انگلیسی بسیار سخت است؟

سؤالی که برای اکثر علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی پیش آمده اینست که آیا یادگیری زبان انگلیسی سخت است یا آسان؟ در پاسخ به این سؤال می توان گفت که علی رغم تصوراتی که در ذهن برخی ها درباره یادگیری زبان انگلیسی پیش می آید، یادگیری این زبان آسان است. در بخش زیر می خواهیم به بررسی دلائلی بپردازیم که چرا یادگیری زبان انگلیسی آسان است.

 • نداشتن جنسیت برای کلمات: بر خلاف زبان های دیگر مانند فرانسوی، اسپانیایی و آلمان، زبان انگلیسی زبان مقوله جنسیت را به کلمات اختصاص نمی دهد. اگر چه بعضی از کلمات مانند کشتی ها و کشورها در زبان انگلیسی حالت مؤنث دارد، قوانین دستوری برای مؤنث یا مذکر کردن کلمه ای در این زبان وجود ندارد که این یادگیری زبان انگلیسی و به حافظه سپردن واژگان آن را آسان می کند.
 • صرف افعال: انگلیسی بر خلاف برخی از زبان ها مانند زبان عربی، صرف هر فعل بسیار ساده است . به عنوان مثال تنها کافی است که در آخر هر فعل پسوند "s" یا " es" اضافه کنید تا سوم شخص را نشان دهد. این باعث می شود تا یادگیری زبان انگلیسی آسان شود.
 • حرف تعریف: ،در دستور زبان انگلیسی، حرف تعریف حرفی است که اسم را به صورت خاص یا غیر خاص تعریف می کند به عنوان مثال یک فنجان چای یا قهوه. در زبان انگلیسی تنها سه نوع حرف تعریف (a،an، the) وجود دارد. در واقع قوانین کمی برای کاربرد این حروف تعریف وجود دارد و این خود به خاطر سپردن قوانین دستور زبان انگلیسی را آسان تر می کند.
 • روش های مختلف یادگیری: دسترسی به منابع یادگیری بسیار زیاد زبان انگلیسی باعث تفاوت این زبان از زبان های دیگر می شود. امروزه با پیشرفت اینترنت و شبکه های مجازی، منابع و مواد درسی تکمیلی در اینترنت وجود دارند که در کنار گذراندن دوره آموزش زبان انگلیسی می توانید سطح زبان خود را تقویت کنید. به عنوان مثال می توانید با استفاده از اینترنت از طریق اسکایپ، تلفن یا پادکست ها زبان خود را قوی کنید. هم چنین می توانید با تماشای فیلم، گوش دادن به آهنگ ها یا خواندن کتب انگلیسی به زبان اصلی ، زبان انگلیسی را یاد بگیرید. زیرا زبان انگلیسی زبانی بین المللی است و می توانید با افراد در سراسر دنیا به آسانی صحبت کنید.
 • این دوره دارای 12 ساعت فیلم آموزشی و 0 صفحه محتوی متنی می باشد.
برگزارکننده: موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان
ثبت نام و افزودن گواهینامه ها

سرفصل دوره آموزش زبان انگلیسی

American English File

Book One-

Grammar1

Verb be +subject pronouns

Verb be +and

Possessive adj :my,your

Vocabulary

Days of the week,number ,greeting

The world,number

Classroom language

Grammar2

a/an,plurals:this/that/these/those

adj

imperative

vocabulary

things

colors,adj,modifiers,very/really

feelings

3grammar

Simple present+and

Simple present

Word order in question

Vocabulary

Verb phrases

Jobs

Question words

4grammar

Whose …….?possessive  's

Preposition of time and place

Position o adv and expressions of frequency

Vocab

Family

Everda activities

Adv and expressions of frequency

5grammar

Can/cant

Present continuous

Simple present

Vocab

Verb phrase:buy a newspare

Verb phrase

The weather and seasons

6grammar

Simple past of be:was/were

Simple past :regular verb

Simple past:irregular verb

Vocab

Word formation: paint

Past time expression

Go,have.get

7grammar

Simple past:regular and irregular

There is/there are,some/any+plural nouns

There was/there were

Vocab

Irregular verb

The house

Prepositions

8grammar

Countable/uncountable/a,an,some,any

Quantifier:how many

Comparative adj

Vocab

Food

Food containers

High numbers

Grammar9

Superlative adj

Be going to (plans),further time expression

Be going to(predictions)

Vocab

Places and buildings

Vacations

Verb phrase

Grammar10

Adv

Verbs+infinitive

Articles

Vocab

Common adv

Verbs that take the infinitive

The internet

Book Two

1.grammar

Word order in questions

Simple present

Present continues

Vocab

Common verb phrases, spelling and numbers

Describing people: appearance and personality

Clothes, prepositions of place

2Grammar

Simple past: regular and irregular verbs

Past continues

Time sequences and connectors

Vocab

Vacations

Prepositions of time and place

Verb phrase

Grammar3

Be going to (plans and predictions)

Present continues (future arrangement)

Defining relative clauses

Vocab

Airports

Verbs preposition

Expressions for paraphrasing: like ,for example,

Grammar4

Present perfect+et and already

Present perfect or simple past

Something,anthing nothing

Vocab

Housework, make or do?

Shopping

Adj ending –ed and –ing

Grammar5

Comparative adj and adv ,as….as

Superlative

Quantifiers, too, not enough

 Vocab

Time expressions

Describing city

Health and the body

6grammar

Will/wont

Will/wont(decisions,offers,promises)

Review of verb forms

Vocab

Opposite verb

Verb+back

Adj+ prepositions

7Grammar

Use of the infinitive

Uses of the gerund

Have to ,don't have to, must, must not

Vocab

Verbs infinitive: try to, forget,

Verbs + gerund

Modifiers

8grammar

Should form

If+present,will+base

Possessive pronouns

Vocab

Get

Confusing verb

Adv of manner

Grammar

If+past+base form

Possessive pronounse

Vocab

Get

Confusing verb

Adv of manner

Book Three

Grammar1

Simple present and continues, action and non-action verbs

Future forms, present going to,will/won't

Vocab

Food and cooking

Family and adj of personality

2Grammar

Comparatives and superlative

Articles: a/an,the,no article

Vocab

Transportation

Collocation: verb/adj+prepositions

Grammar3

Can,could,be able to  ,reflexive pronouns

Modals of obligation :must, have to, should

Vocab

-ed/ing adj

Phone language

Grammar4

Past tenses: simple, continuous, perfect

Usually and used to

Vocab

Sports

Relationships

5Grammar

Passives

Modals of deduction: might, can't, must

Vocab

Movies

The body

6Grammar

Reported speech: sentences and questions

Gerund and infinitives

Vocab

Shopping, making nouns form verbs

Work

Grammar7

Third conditional

Quantifiers

Vocab

Making ad and adv

Electronic devices, phrasal verbs

Grammar

Relative clauses: defining and non-defining

Tag questions

Vocab

Compound nouns

Crime

Book four

Grammar1

Question formation

Auxiliary verbs: the…. the…+comparatives

Vocab

Figuring out meaning from context

Compound adj, modifiers

2Grammar

Present perfect simple and continuous

Using adj as nouns, adj order

Vocab

Illness and injuries

Clothes and fashion

Grammar3

Narrative tenses, past perfect continuous: so/such …….that

The position of adv and adverbial phrases

Vocab

Air travel

Adv and adverbial phrases

Grammar4

Future perfect and future continuous

Zero and first conditionals, future time clauses

Vocab

The environments, the weather

Expression with take

Grammar5

Gerunds and infinitives

Used to,be used to,get used to

Vocab

Music

Sleep

Grammar6

Past modals: must/might/may, should, can't, couldn't+have,etc:would rather

Verbs o the senses

Vocab

Verbs often confused

The body

7Grammar

Clauses of contast and purpose: whatever,whenever,etc..

Reporting verbs

Vocab

Crime and punishment

The media

Grammar8

Quantifiers: all,every,both,etc..

Articles

Vocab

Science

Collocation: word pairs

Book five

1Grammar

Discourse marker:connectors

Have

Vocab

Work

Personality, family

2Grammar

Pronouns

The past: narrative tenses, used to, and would

Vocab

Language terminology

Word building:adstract nouns

3Grammar

Get

Discourse markers:adv and adverbial epressions

Vocab

Phrases with get

History and warfare

Grammar4

Speculation and deduction

Adding emphasis:inversion

Vocab

Sound and the human voice

Describing book

Grammar5

Distancing

Unreal uses of past tenses

Vocab

Time

Money

6Grammar

Verb+obj+ infinitive or gerund

Conditional sentences

Vocab

Compound adj

Phone language: adj+ prepositions

Grammar7

Permission+obligation,and necessity

Verbs of the senses

Vocab

Word formation

Place and movement

Grammar8

Adding emphasis: cleft sentences

Comparison

Vocab

Words that are often confused

Word building: adj:nouns and verbs