دوره های شبکه

دوره شبکه CCNA

گواهینامه پایان دوره : وزارت علوم

۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان

** دوره CCIE

گواهینامه پایان دوره : وزارت علوم

۴,۵۵۰,۰۰۰ تومان

لینوکس 1 LPIC

گواهینامه پایان دوره : وزارت علوم

۴,۵۵۰,۰۰۰ تومان

لینوکس 2 LPIC

گواهینامه پایان دوره : وزارت علوم

۴,۵۵۰,۰۰۰ تومان

آموزش راه اندازی شبکه شاید کمی سخت به نظر برسد، اما زمانی که تاثیر آن را در پیشرفت کاری خود مشاهده کنید، متوجه خواهید شد که ارزش هزینه و زمانی که برای آن گذاشته اید را دارد. شبکه های کامپیوتری همه جا حضور دارند. شبکه از اینترنت خانگی گرفته تا پیاده سازی کلاستری از کامپیوترها برای حل مسائل بسیار پیچیده و ... کاربرد دارد.

 

شبکه کامپیوتر چیست؟

شبکه کامپیوتر مجموعه ای از کامپیوتر ها، سرورها، وسایل جانبی یا سایر دستگاه های متصل به یکدیگر است که به کمک آن می توان داده ها را به اشتراک گذاشت. نمونه ای از شبکه های کامپیوتر، اینترنت است، که میلیون ها نفر را در سراسر دنیا به هم متصل می کند.

در یک تعریف کلی، یک شبکه کامپیوتری ارتباطات بین فردی را با ابزارهای الکترونیکی با فناوری های مختلف مانند ایمیل، چت آنلاین، تماس تلفنی صوتی و تصویری و کنفرانس ویدیویی امکان پذیر می کند.

کاربران می توانند به منابعی که توسط دستگاه های موجود در شبکه تهیه شده اند دسترسی پیدا کرده و از آنها استفاده کنند. شبکه امکان اشتراک فایل ها، داده ها و انواع دیگر اطلاعات را به کاربران را فراهم کرده تا به اطلاعات ذخیره شده در کامپیوترهای دیگر شبکه دسترسی داشته باشند. 

برای راه اندازی شبکه، تسلط بر مفاهیم پایه‌ای آن ضروری است.

 

آموزش آنلاین شبکه چه ویژگی دارد؟

دوره های مربوط به آموزش شبکه های کامپیوتری موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان، با توجه به نیاز دانش پذیران به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. اگر امکان شرکت در کلاس را به شکل حضوری ندارید، می توانید در دوره آنلاین شبکه شرکت کنید.

دوره آموزش آنلاین شبکه موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان تمام ویژگی های دوره آموزش حضوری را دارد. تنها تفاوت آنها به نحوه برگزاری مربوط می شود. بنابراین، خبر خوب برای کسانی که نمی توانند در کلاس حضوری شرکت کنند از آموزش دوره های شبکه به صورت آنلاین استفاده کنند.

 

آیا مدرک دوره آموزش شبکه موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازن معتبر است؟

گواهینامه آموزش شبکه که پس از پایان دوره به شما اعطا می شود، مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری است. این مدرک در حال حاضر از معتبرترین مدارکی است که در ایران وجود دارد. علاوه بر این، گواهینامه پایان دوره به دو زبان فارسی و لاتین قابل ارائه است و حتی می توانید ریز نمرات خود را نیز دریافت کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان محفوظ است

close