دوره های حسابداری

حسابداری همزاد تمدن بشری است، حتما این جمله را شنیده اید. قدمت لوح های کشف شده در بابل به 3600 سال قبل از میلاد مسیح می رسد، که پرداخت دستمزد کارگران را نشان می دهند. اما آموزش حسابداری به پانصد سال قبل بر می گردد. این روزها، آموزش حسابداری به شکل های مختلف از جمله دوره های آموزشی وجود دارد. می خواهید به عنوان یک حسابدار مشغول به کار شوید، اما نمی دانید از کجا باید شروع کنید؟ دانشجو و یا فارغ التحصیل حسابداری هستید، اما احساس می کنید که برای شروع کار هنوز تسلط کافی برای شروع کار به عنوان یک حسابدار را ندارید؟ چرا در دوره های آموزشی حسابداری شرکت نکنید؟

 

دوره حسابداری چیست؟

در تعریف حسابداری به زبان ساده، این علم فرایند شناسایی، ثبت، اندازه گیری و گزارشگری اطلاعات مالی تعریف شده است. حسابداری که در مراحل مختلفی از جمله ثبت فعالیت های مالی، طبقه بندی موارد ثبت شده، ارائه گزارشات مالی و ... انجام می شود به آموزش اصولی و دقیق نیاز دارد. به همین دلیل، دوره های مختلف عمومی و تخصصی حسابداری در موسسات معتبر برای تربیت حسابداران ماهر و توانمند برگزار می شود.

در همین راستا، موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازن نیز دوره های مختلف حسابداری را برای علاقمند به این رشته برگزار می کند. در این موسسه از بهترین اساتید حسابداری و سر فصل های جامع و کامل برای آموزش دوره حسابداری استفاده شده است. علاوه بر این در پایان دوره، مدرک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دریافت خواهید کرد.

 

دوره آنلاین حسابداری موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان چه دوره ای است؟ 

افراد زیادی هستند که به هر دلیلی مثل مشغله کاری و یا دور بودن از محل برگزاری کلاس، امکان شرکت کردن حضوری در کلاس های آموزشی را ندارند. خوشبختانه این روزها با کمک اینترنت و وسایل ارتباطی امکان شرکت در کلاس های آموزشی به شکل آنلاین هم وجود دارد. در همین راستا، موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان، دوره آنلاین نیز برگزار می کند تا همه افرادی که یادگیری حسابداری علاقه دارند با شرکت در کلاس حسابداری آنلاین آموزش های لازم را ببینند.

هر سوالی درباره دوره های حسابداری دارید، فقط کافی است همین الان عدد 59 را به 30006016 ارسال کنید تا مشاوران ما به صورت کاملا رایگان شما را راهنمایی کنند

 

کلاس حسابداری موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان چه ویژگی هایی دارد؟

این موسسه با هدف تربیت دانش پذیران ماهر، از سرفصل های جامع و کاربردی برای کلیه دوره های خود استفاده می کند. به همین دلیل، توجه ویژه ای به کیفیت سرفصل ها و اساتید شده، و کاربردی بودن مطالب شده است. کلاس حسابداری کاربردی از جمله ویژگی های کلاس های حسابداری موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان است.

 

هزینه دوره حسابداری چقدر است؟

هزینه کلاس حسابداری در موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان با توجه به نوع دوره، حضوری یا آنلاین بودن آن متفاوت است. برای مثال هزینه دوره حسابداری و نرم افزار حسابداری که طی 40 ساعت آموزش به دانش پذیر ارائه می شود با دوره آموزش حسابداری نرم افزار هلو متفاوت است. 

 

آیا پس از پایان دوره مدرک حسابداری ارائه می شود؟

یکی از ویژگی هایی که این موسسه را از سایر موسسات متمایز می کند، ارائه گواهینامه دوره حسابداری است. این گواهینامه که پس از پایان دوره آموزش حسابداری به شما داده می شود، مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری است. بنابراین اگر مدرک حسابداری معتبر می خواهید، شرکت در دوره حسابداری موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازن را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

چه نوع نرم افزار حسابداری در این موسسه آموزش داده می شود؟

نرم افزارهای حسابداری معمولا به نرم افزار حسابداری شرکتی، سازمانی و فروشگاهی تقسیم می شوند. در حال حاضر، برای نرم افزارهای شرکتی هلو و پارسیان دوره های جداگانه وجود دارد. هر دانش پذیر با توجه به علاقه خود می تواند در هر یک از این دوره ها شرکت کند.

برچسب ها :

نظرات و دیدگاه ها