سوالات متداول

سوالات زیر ممکن است سوال شما نیز باشد. لطفا با دقت مطالعه بفرمایید.

جواب کارشناس :

ما هرگز ادعا نمی‌کنیم که بهترینیم، اما نرخ رضایت بالای دانش پذیران (بالای 94 درصد) و همچنین تعداد افرادی که به ما اعتماد کرده و در دوره‌های مرکز آموزش عالی آزاد فن پردازان شرکت کرده‌اند (بیش از 11 هزار نفر) نشان می‌دهد در کارمان تابه‌حال موفق بوده‌ایم. همواره تلاش می‌کنیم ارزش‌آفرینی کنیم و بهترین خدمات را با بهترین کیفیت ممکن به کاربران و دانش‌پذیرانمان ارائه کنیم.

جواب کارشناس :

فن پردازان تمام مجوزهای قانونی لازم را از نهادهای ذی‌ربط دریافت کرده و تحت نظارت این نهادها فعالیت می‌کند. موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان با مجوز قطعی به شماره 22/6074 در سال 1388 در شهر تهران به ثبت رسیده است. با خیالی آسوده، می‌توانید به موسسه فن پردازان اعتماد کنید و آموزش‌های ناب و دست‌اول ببینید.

جواب کارشناس :

مشاورین با تجربه و آموزش دیده ما آماده‌اند که بتوانند شما را راهنمایی کنند. اگر نیاز به مشاوره دارید، می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

  • واحد رسیدگی به امور مشتریان: 09190382666
  • واحد رسیدگی به امور شکایات: 09190382666 – 09199722525
  • تلفن مرکز:  0314565

جواب کارشناس :

آدرس دفتر مرکزی فن پردازان در شهر اصفهان، خیابان فرایبورگ، نبش کوچه چهاردهم است.

شما می‌توانید در اینستاگرام با آدرس fanpardazancom@ دنبالمان کنید.

همچنین در صفحه تلگرامی fanpardazancom@ افتخار می‌کنیم که همراهمان هستید.

جواب کارشناس :

فن پردازان تحت نظارت وزارت علوم است. بنابراین مدرکی که برای دانش پذیران صادر می‌کند، از درجه اعتبار بسیار بالایی برخوردار و قابل ترجمه برای مهاجرت هم هست.

تابه‌حال توانسته‌ایم به بیش از 1700 نفر از دانش‌پذیرانمان، مدارک معتبر اهدا کنیم و کمک کنیم تا ازنظر توسعه فردی، توانایی‌های مختلف و همچنین از زاویه شغلی، پیشرفت کنند.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان محفوظ است

close