ثبت نظر شما
 • آیا مدارک همه موسسات مورد تایید wes است؟

  جواب کارشناس :

  خیر فقط مدارک فن  پردازان این قابلیت رادارد .

 • تایید WES کانادا چیست

  جواب کارشناس :

  سازمان WES به نشانی WES.org یک سازمان مورد تایید دولت فدرال کاناداست که وظیفه ی آن سنجش اعتبار مدارک کشورهای خارجی است و در ایران در میان موسسات را در حال حاضر تایید می کند و مدارک ما نیز به عنوان مقاطع در مجموعه مذکور ارزشیبابی و صد در صد تایید می شود

 • آیا مدارک فن پردازان با دانشگاههایی همچون امیر کبیر که دوره های 9 ماهه ام بی ای یا دی بی ای برگزار میکنند در یک سطح است؟

  جواب کارشناس :

  خیر مدارک فن پردازان به مراتب معتبر تر است علت اینست که دوره های کوتاه مدت امیر کبیر داخلی بوده و وزارت علوم تحقیقات فناوری به هیچ وجه انها را تایید نمیکند

 • چرا با اینکه موسسات دارای چندین سال سابقه ی فعالیت میباشندمجوز دوره ها یک ساله است؟

  جواب کارشناس :

  همه موسسات اموزش عالی ازاد در سراسر کشور میبایست دوره های خود را سالانه تمدید کنند زیرا مجوز هر دوره فقط برای یک سال ارایه میشود

 • چرا وزارت علوم پشت مدارک رو مهر میکند و ریز نمره نیز تایید نمیشه؟

  جواب کارشناس :

  سالهای زیادی است که وزارت علوم برای کلیه ی موسسات اموزش عالی ودانشگاهها در سراسر کشور جهت تایید صلاحیت موسسه و عدم خدشه به محتوای مدارک پشت انها را مهر میکند و این مقوله برای هیچ موسسه ای استثنا ندارد ریز نمرات نیز از انجا که به سفارش موسسه و کاربرگ موسسه طراحی و به تایید وزارت علوم  میرسد و ارتباطی به وزارتخانه ندارد و همچنین توسط موسسه قابل تغییر است وزارت علوم فقط گواهینامه که خروجی موسسه میباشد را مورد تایید قرار داده و با تایید مدرک بر روند آموزشی صحه میگذارد

 • آیا نام موسسه ی فن پردازان در لیست موسسات وزارت علوم در سایت قرار دارد؟

  جواب کارشناس :

  اسم موسسه فن پردازان در سایت وزارت علوم موجود است و در لینک زیر می توانید ببینید
  https://www.msrt.ir/fa/grid

 • آیا دوره های فن پردازان به صورت غیر حضوری است و چرا دیگر موسسات این خدمات را ندارند؟

  جواب کارشناس :

  خیر کلاس های فن پردازان حضوری است و در روز های مختلف در هفته برگزار می شود اما حضور همه آنها الزامی نیست اما آزمون ها را باید شرکت کرد به صورت حضوری یا در بسته آموزشی

 • ریز نمرات و مدرک لاتین فن پردازان به چه دلیل صادر میشود و چه کاربردی دارد؟

  جواب کارشناس :

  ریز نمرات نشان دهنده ی محتوای اموزشی است که شما سپری کرده اید و کلیه ی مطالبی که در این دوره گنجانده شده در ان قرار گرفته است این برای ارایه به سازمانهای داخلی و خارجی بسیار مفید است از انجا که وزارت علوم فقط مدارک فارسی را تایید میکند برای ارایه به خارج از کشور میبایست مدرک فارسی رو ترجمه کرده برای ان دسته از دانش پذیرانی که تمایل به داشتن مدارک انگلیسی دوره ی خود هستنداین گواهینامه لاتین صادر و ارسال میگردد

 • آیا مدارک فن پردازان برای ارایه به کلیه ی ارگانهای داخل و خارج از کشور مورد قبول است؟

  جواب کارشناس :

  از انجا که مدارک این موسسه همگی مورد تایید وزارت علوم است همه ی انها برای کلیه ی ارگانهای داخلی و خارجی قابل قبول و قابل ارایه میباشد

 • آیا مدارک فن پردازان را میتوانیم خودمان به دارالترجمه برده و ترجمه کنیم؟

  جواب کارشناس :

  از آنجایی که علاوه بر مدارک لازم هست یکسری دیگر از مستندات و ریزنمرات هم به دارالترجمه ارائه شود بهتر است توسط موسسه اقدام گردد.

 • آیا مدارک فن پردازان را در خارج از کشور میتوان به دانشگاهها ارایه داد؟

  جواب کارشناس :

  بله از انجا که این مدارک مورد تایید وزارت علوم است و هچنین تایید wesکانادا "(سازمان ارزشیابی مدارک کانادا را دارد در کلیه ی دانشگاههای خارج از کشور قابل قبول است.

 • آیا مدارک فن پردازان که مورد تایید وزارت علوم است را میتوان در دانشگاههای داخل کشور معادل سازی نمود یا خیر؟

  جواب کارشناس :

  کلیه دوره های این مرکز مورد تایید وزارت علوم بوده و ریز نمرات انها نیز به شما در این موسسه داده میشود. بحث تطبیق واحد در دانشگاهها بسته به سلیقه ی دانشگاه مقصد است از انجا که تطبیق واحد سبب میشود بخشی از شهریه ی واریزی شما به ان دانشگاه کمتر باشد اما دانشگاهها معمولا نمیپذیرند اما موارد بسیاری بوده که دانشگاهها با دریافت شهریه ای مجزا واحد ها را تطبیق داده اند در دانشگاههای خارجی نیز در اکثر دانشگاهها این دروس قابل تطبیق است.

 • در چه رشته و گرایشهایی میتوان دوره های اموزشی فن پردازان رو ثبت نام و مدارک ان را دریافت کرد؟

  جواب کارشناس :

  صرفا در دوره های موجود در نمونه مجوزات میتوان گواهینامه صادر کرد و دوره ی اموزشی برگزارنمود.

 • مدت زمان دوره چقدر است؟

  جواب کارشناس :

  مطابق با تعداد ساعات مجوز باید دوره ببینید و یا آنرا امتحان دهید

 • آیا اگر فرد رزومه قوی داشته باشد می تواند بدون حضور در کلاس و امتحان دادن مدرک را دریافت کند؟

  جواب کارشناس :

  خیر افراد باید در امتحانات خود شرکت کنند حضوری و یا در بسته ی آموزشی

 • آیا دریافت استعلام مکتوب امکان پذیر است؟

  جواب کارشناس :

  بله امکان آن وجود دارد

 • آیا امکان صدور عنوان دوره ای که مجوز نداشته باشیم بدون درج مهر وزارت علوم فقط صدور مدرک امکان پذیر می باشد؟

  جواب کارشناس :

  خیر

 • برای دریافت مدارکی مانند mba/dba آیا نیازی به دارا بودن مدرک لیسانس هست یا خیر ؟

  جواب کارشناس :

  از آنجایی که mba/dba یک دوره تخصصی عالی است ، این دوره برای افرادی مناسب است که حداقل لیسانس داشته باشند یا به تشخیص موسسه دارای شرایط و جایگاهی باشند که بتوانند آن را بگیرند . چنانچه سوابق و رزومه کاری شما قوی باشد بدون این مدرک می توانید دوره ها را سپری کنید .

 • آیا احتمال دارد کسی نتواند در دوره های موسسه ، گواهینامه اخذ نماید ؟

  جواب کارشناس :

  از آنجا که پشتیبانی اساتید و نحوه ی آموزش ها ، بسیار حساب شده و مستمر است ، تاکنون بسیار به ندرت پیش آمده که کسی نتواند فارغ التحصیل شود.

 • آیا یک نفر میتواند میتواند همزمان در چند دوره آموزشی ثبت نام نماید ؟

  جواب کارشناس :

  بله . ثبت نام در دوره های موسسه هیچ محدودیتی ندارد .

 • آیا گواهینامه های صادره پایان دوره با موسسات دیگر تفاوتی دارد ؟

  جواب کارشناس :

  خیر . تمامی موسسات آموزش عالی آزاد کشور دارای مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری بوده و گواهینامه هایی که صادر میگردد توسط وزارت علوم تایید میگردد و از لحاظ اعتبار هیچ تفاوتی ندارند.
  آنچه که فن پردازان را از دیگر موسسات آموزشی کشور متمایز می کند ، تمرکز بر افراد VIP و VVIP است . موسسه فن پردازان ، آموزش عموم مردم را به دیگر موسسات سپرد و هدف خود را فقط آموزش افراد برجسته در حوزه های کلان استان خواهد نمود همچنین این موسسه با انجام ارزیابی های بین الملل و پرداخت مبالغ هنگفت این ارزیابی ها تایید wesکانادا را اخذ کرده است

   

 • آیا این گواهینامه ها معادل لیسانس یا فوق لیسانس است ؟

  جواب کارشناس :

  خیر ، هرچند در بسیاری از کشور های خارجی همسطح با مدارک کارشناسی ، کارشناسی ارشد و … معادل سازی میشود ، اما در کشور ما معادل هیچ مدرک رسمی دانشگاهی همچون کارشناسی و کارشناسی ارشد نیست ، اما به عنوان یک دوره آموزشی کوتاه مدت و مهارتی بسیار معتبر و قابل ارائه می باشد.

 • این گواهینامه ها چه کاربردی دارد ؟

  جواب کارشناس :

  گواهینامه های پایان دوره در جهت تقویت رزومه بسیار مفید بوده و برای مواردی چون استخدام ، ارتقای شغلی ، مهاجرت و … بسیار کاربردی می باشد ، ضمن اینکه این گواهینامه ها با قابلیت ترجمه رسمی با مهر و تایید وزارت امور خارجه را دارا می باشدو سازمان بین المللی wes کانادا نیز آن را تایید می کند.

 • اعتبار گواهینامه های پایان دوره چقدر است ؟

  جواب کارشناس :

  گواهینامه هایی که در پایان دوره های آموزشی به دانش پذیران اعطا میگردد ، بسیار معتبر بوده و مورد تایید وزرات علوم ، تحقیقات و فناوری می باشد ، به طوریکه این گواهینامه ها تماماً توسط وزارت علوم ، مهر و تایید می گردد و معتبرترین گواهینامه آموزشی در سطح کشور است .

 • آیا امکان پرداخت به صورت اقساطی هم وجود دارد ؟

  جواب کارشناس :

  بله در برخی از رشته ها مانند مدیریت عالی کسب و کار امکان پرداخت شهریه به صورت اقساطی امکان پذیر است که از طریق صفحه همان دوره می توانید مشاهده نمایید.

 • نحوه ثبت نام در دوره ها به چه صورت می باشد ؟

  جواب کارشناس :

  ثبت نام در دوره ها به صورت آنلاین می باشد . هر تعداد دوره آموزشی که تمایل داشتید را به سبد ثبت نام خود اضافه میکنید و در پایان به صورت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت بانک ملت با کارت های عضو شتاب و از طریق واریز به حساب یا کارت به کارت نیز اقدام نمایید.

 • دوره های آموزشی موسسه فن پردازان در چه رشته هایی می باشد ؟

  جواب کارشناس :

  دوره های آموزشی موسسه فن پردازان در رشته های مدیریت و حسابداری ، فناوری اطلاعات ، حقوق و حقوق محیط زیست ، زبان خارجه و آموزش نرم افزارهای کاربردی می باشد که مهمترین آنها میتوان به مدیریت عالی کسب و کار ، مهارتهای هفتگانه رایانه ICDL و طراحی صفحات وب نام برد.

 • موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان دارای چه مجوزی است ؟

  جواب کارشناس :

  موسسه آموزشی عالی آزاد فن پردازان در سال 1388 با هدف ارتقای سطح آموزش در کشور و توانمندسازی نیروی انسانی سازمان های دولتی و خصوصی به عنوان یکی از موسسات آموزشی کشور با مجوز قطعی 22/6074 از وزارت علوم تحقیقات و فناوری فعالیت خود را آغاز نمود.

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در فن پردازان