نمونه گواهینامه

نمونه گواهینامه پایان دوره مورد تایید وزارت علوم

دانشپذیر گرامی پس از ثبت نام و گذراندن دوره های آموزشی ، گواهینامه پایان دوره مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری به شما اعطا میگردد.این گواهینامه، بسیار معتبر بوده به طوریکه توسط وزارت علوم  مهر و تایید می گردد و معتبر ترین گواهینامه آموزشی در سطح کشور است. نمونه گواهینامه را در زیر مشاهده فرمایید.

مدارک وزارت علوم

مشاهده بزرگتر

گواهینامه وزارت علوم

مشاهده بزرگتر

گواهینامه های پایان دوره در جهت تقویت رزومه بسیار مفید بوده و برای مواردی چون استخدام، ارتقای شغلی ، مهاجرت و …بسیار کاربردی میباشد، ضمن اینکه این گواهینامه ها قابلیت ترجمه رسمی با   مهر وتایید وزارت امورخارجه  را دارا می باشد.

 

نمونه گواهینامه های لاتین

دانشپذیر گرامی پس از ثبت نام و گذراندن دوره های آموزشی، گواهینامه لاتین به شما اعطا میگردد. نمونه گواهینامه را در زیر مشاهده فرمایید.

مدرک خارجی وزارت علوم

مشاهده بزرگتر

گواهینامه های لاتین پایان دوره در جهت تقویت رزومه بسیار مفید بوده و برای مواردی چون استخدام،  ارتقای شغلی ،  مهاجرت و  … بسیار کاربردی میباشد.

 

نمونه ترجمه رسمی گواهینامه با مهر وزارت خارجه

مشخصات گواهینامه ترجمه شده دادگستری با مهر وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران
نام گواهینامه: گواهینامه ترجمه شده دادگستری با مهر وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران
مرجع صادرکننده گواهینامه ترجمه شده دادگستری: موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان +دارالترجمه رسمی + با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
گواهینامه های موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان از درجه اعتبار بالایی برخوردار می باشد تا جایی که این گواهینامه ها با ترجمه دادگستری ارائه گردیده و همچنین با مهر وزارت امور خارجه به دانش پذیران اعطا می گردد.
ترجمه رسمی گواهینامه برای امور مهاجرت بسیار کاربردی و مورد استفاده می باشد و اکثر کشور های دنیا این نوع گواهینامه را به عنوان امتیاز محسوب می کنند.

ترجمه مدارک وزارت علوم

مشاهده بزرگتر

نظرات و دیدگاه ها

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در فن پردازان