وزیر علوم با ارسال نامه‌ای، از رؤسا و مدیران دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، پژوهشی و فناوری قدردانی کرد

دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با ارسال نامه‌ای به روسا و مدیران دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری از خدمات و تلاش‌های آنان قدردانی کرد.

دکتر منصور غلامی وزیر علوم

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، در نامه دکتر منصور غلامی آمده است؛ توفیق خدمت به ملت شریف ایران به ویژه جوانان عزیز در حوزه علم و فناوری هدیه گرانقدری از جانب خداوند متعال و وظیفه‌ای است که انجام درست آن خشنودی پروردگار و رضایت و آسودگی‌خاطر انجام دهندگان را در پی دارد.

وی ادامه داد: بی‌گمان در سال‌های اخیرهمکاران گرانقدر و خانواده بزرگ آموزش عالی کشور به رغم تمامی تنگناها فشارها و کاستی‌ها کارنامه درخشانی را از خود به یادگار گذاشتند.

دکتر غلامی افزود: اینک در آخرین روزهای مسئولیتم در سمت وزیر علوم، تحقیقات و فناوری وظیفه خود می‌دانم که از تلاش‌های صادقانه و کوشش‌های بی‌شائبه همه مدیران و روسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری در سال‌هایی که در مقام انجام وظیفه و همکاری برای تحقق و حفظ فضای پرشور و خلاق فرهنگی، علمی، پژوهشی و فناوری کوشیده‌اند، صمیمانه تشکر و قدردانی کنم.

با آرزوی سلامتی، بهروزی و کامیابی، از درگاه حضرت باری تعالی، مزید و استمرار توفیقات خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسئلت می‌نمایم.

 

منبع :

https://www.msrt.ir/fa/news/category/338/%D8%B3%D8%B1%D8%AE%D8%B7-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7

برچسب ها :

نظرات و دیدگاه ها