دوره مديريت عالی حرفه ای کسب و کار Post DBA

دوره Post DBA


  دوره Post DBA چه دوره ای است؟ هدف از دوره Post DBA چیست؟ چرا باید در دوره Post DBA شرکت کنم؟ موقعیت های شغلی Post DBA چیست؟ مزایای شرکت در دوره Post DBA مؤسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان چیست؟ تفاوت DBA با PHD چیست؟ گذراندن دوره Post DBA چه تغییری در موقعیت شغلی شما بوجود می آورد؟ چه مهارت هایی از دوره Post DBA بدست می آوریم؟   دوره Post DBA چه دوره ای است؟ اگر علاقه مند به مباحث و موضوعات پیشرفته و پژوهش محور در حیطه ی کسب و کار خود هستید،...

توضیحات بیشتر...

امکان پرداخت این دوره بصورت اقساط وجود دارد:

۵۰٪ درصد مبلغ دوره بصورت پیش پرداخت و مابقی طی ۲ مرحله بصورت چک که تا قبل از دریافت مدرک می بایست پرداخت شود.

 

 

دوره Post DBA چه دوره ای است؟

اگر علاقه مند به مباحث و موضوعات پیشرفته و پژوهش محور در حیطه ی کسب و کار خود هستید، دوره ی Post DBA می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد. این دوره موضوعاتی همچون مدیریت طرح کسب و کار، مدیریت بازرگانی و اهمیت آن، آشنايی با بازار كالاها و سهام،  اصول و فنون مدیریت سرمایه، استراتژی و مدیریت استراتژی، اصول و روش تحقیق کمّی و کیفی، انواع بازاریابی را تحت بررسی قرار می دهد. این دوره در بالاترین سطح مدیریت کسب و کار قرار دارد و برای افرادی بویژه مدیرانی طراحی شده است که می خواهند با استفاده از پژوهش و تحقیق کسب و کار خود را در بازارهای داخلی و بین المللی در جهت اهداف سازمانی خود در سطح بالایی نگه دارند. 

 

همین حالا در دوره مديريت عالی حرفه ای کسب و کار Post DBA شرکت کنید

 

هدف از دوره Post DBA چیست؟

دوره Post DBA افراد را برای انجام تحقیق و مشاوره در زمینه های مختلف کسب و کار آماده می کند. Post DBA فراگیران را آماده می کند تا با محتوای عمیق کسب و کار، روش های تحلیلی پیشرفته و فناوری های نوین آموزشی آشنا شوند. افرادی که Post  DBA را انتخاب می کنند، مدیران عالی و ارشد کسب و کار هستند که می خواهند کسب و کار را خود توسعه دهند. صرف نظر از مدرک و زمینه ی تحصیلی شما، به دلیل اینکه این دوره در کنار مسائل نظری به طور عملی و کاربردی است، یکی از اهداف آن آماده کردن شما برای انجام تحقیقات پیشرفته در کسب و کار به صورت کمّی و کیفی است. هدف دیگر این دوره پر کردن خلاء بین مسائل نظری و عملی در مدیریت کسب و کار است. با یادگیری مباحثی همچون ساختار طرح کسب وکار، تجزيه و تحليل داده ها با استفاده از آمار، مطالعات موردی و قوم نگاری و هم چنین تعیین چارچوب تحقیقات کمّی و کیفی، فراگیران این دوره می توانند در سطح بالا مسائل مربوط به بالا را تجزیه و تحلیل کنند و با استفاده از نتایج بدست آمده، کسب و کار خود را به نحو احسن رونق دهند. 

از دیگر اهداف این دوره، آموزش مدیران عالی جهت  ارائه و توسعه نظریه های مدیریتی برای افزودن به پیکره دانش علمی مدیریت است. بدین وسیله، فراگیران Post DBA علاوه بر ایجاد دانش، قادر به تسلط روی مباحث مدیریت بازرگانی، مدیریت  سرمایه گذاری و ریسک، شناسايي اصول استفاده از نسبت سود به زيان  و موضوعاتی از این قبیل دارند. هدف دیگر این دوره فراهم کردن فرصتی برای افزایش مهارت ها و دانش موجود و کسب مهارت های جدیدی است که مرتبط با  مدیریت کارآمد کسب و کار بوده و به نحوی استراتژیک، نظامند، قانونی و بر اساس اصول اخلاقی باشد. اگر به مباحث بسیار پیشرفته ی مدیریتی علاقه مند هستید و هم چنین به تحقیق و پژوهش در زمینه ی کسب و کار علاقه دارید، دوره Post DBA  برای شما گزینه ی مناسبی است. هدف نهایی دوره Post DBA  شرکت در مسائل تحقیقاتی و پژوهشی کسب وکار است. نیازی به توضیح کامل است. دوره Post DBA افراد را برای انجام مطالعات پژوهش محور آماده می کند و حوزه ی خاصی از کسب و کار تخصص پیدا می کنند. 

مدیریت عالی حرفه ای کسب و کار post dba

 

چرا باید در دوره Post DBA شرکت کنم؟

دوره Post DBA به مدیران ارشد و سطح بالا کمک می کند تا خود را به عنوان مدیر و رهبری قدرتمند و نوآور اثبات کنند. شاید برای شما این سؤال جالب باشد که چرا باید در دوره Post DBA شرکت کنم؟ در پاسخ به این سؤال می توان گفت که به دلیل ماهیت DBA و نیاز آن به دانش آکادمیک در سطح بالا، این دوره را به یکی از معتبر ترین دوره ها در زمینه کسب و کار تبدیل می کند که شرکت در آن  از ارزش بالایی برخودار است.  هم چنین دلائلی برای شرکت در این دوره وجود دارد که در قسمت زیر به بررسی آن می پردازیم:

 

برتری در بازار کار:

دوره Post DBA توانایی های شغلی شما را بالا می برد و به شما کمک می کند تا موقعیت های شغلی متنوعی از قبیل مشاور ارشد کسب و کار، مدیر برند و بازاریابی، تحلیلگر سیستم های کسب و کار، مشاور مدیریت سیستم های فناوری و غیره،... را دنبال کنید. هم چنین ممکن است به عنوان استاد در دانشگاه ها و مؤسسات تدریس کنید. هم چنین میزان حقوق و دستمزد شما هم تا حد قابل قبول و معقولی بالا می رود. 

 تنوع:

تنوع در دنیای کسب و کار یک مزیت خوب به حساب می آید و دوره Post DBA  خود در کار ایجاد تنوع می کند. این به این دلیل است دوره Post DBA مباحث مختلف و متنوعی را پوشش می دهد. ترکیبی از دانش کسب و کار عمومی و تخصصی و مباحث عملی باعث می شود تا مدیران عالی و ارشد مسئولیت های مختلف مدیریتی را در حوزه های مختلف کسب و کار بر عهده بگیرند. 

سطح بالای شغلی:

داشتن مدرک Post DBA می تواند زندگی شما را تا حدی تحت تأثیر قرار دهد. به عنوان مثال تدریس در دانشگاه  که خود مرتبه ای بالا از سطح شغلی در جامعه به حساب می آید، آرزوی بیشتر افراد است. اگر وارد این مسیر کاری شدید، در صورت علاقه به این کار، آینده ی روشنی را می توانید برای خود رقم بزنید.

 

توسعه حوزه های مختلف کسب و کار:

 شرکت در دوره Post DBA می تواند شانس شما را برای رسیدن به اهداف کسب وکار و حرفه ای تان بالا ببرد. افرادی که در این دوره شرکت می کنند مهارت های مدیریتی  و رهبری خود را تقویت می کنند. هم چنین شرکت در این دوره، فرصتی برای یادگیری آخرین تکنیک های مدیریتی و روش  تحقیق فراهم می کند. در کل، صرفنظر از تخصص و اهداف شغلی که دارید، Post DBA به شما کمک می کند تا موقعیت شغلی خود را ارتقاء داده و یا در حوزه های مختلف کسب و کاری خود، بازار و حیطه ی کسب و کار خود را گسترش دهید.

 موقعیت های شغلی متنوع:

با مدرک Post DBA ، شما محدود به کار در محیط های دانشگاهی و آموزشی نمی شوید. افراد دارای این مدرک می توانند به عنوان یک محقق یا مشاور سازمانی وارد بخش صنعت شوند. بسیاری از سازمان های بزرگ به افراد واجد شرایطی نیاز دارند تا به برنامه های استراتژیک آشنا بوده و رفتار مصرف کننده را شناسایی کرده و روی بازار تحقیق و پژوهش انجام دهند. هم چنین بسته به محل کار و نوع صنعتی که در آن مشغول به کار هستید، می توانید پیشرفت و ارتقاء شغلی خوبی داشته باشید.

 

مدیریت مدیریت حرفه ای کسب و کار dba

 

موقعیت های شغلی Post DBA چیست؟ 

همانطور که قبلا درباره ی آن توضیح داده شد، به دلیل اینکه Post DBA موضوعات متنوعی را در بر می گیرد و در حوزه های مختلف کسب و کار به صورت تخصصی روش ها و تکنیک های جدید را ارائه می دهد، موقعیت های شغلی متنوعی دارد که در این قسمت می خواهیم به معرفی آنها بپردازیم. 

 

مدیر امور مالی:

مدیر امور مالی دارای وظایفی مدیریت کل مانند برنامه ریزی، استخدام و ارزیابی عملکرد سازمان است. این مدیران معمولا یک تیم مالی را هدایت می کند. تیمی که مدیر امور مالی آن را هدایت می کند باید ریسک های شرکت را شناسایی کند تا در آن صورت بتوانند قبل از اینکه شرکت دچار ضررهای مالی شود، سود دهی را شرکت را بالا ببرد. مدیران امور مالی، همچنین گزارش های مالی را به صورت دوره ای تنظیم می کنند. میزان درآمد مدیران امور مالی بر اساس سابقه ی کاری آنها متفاوت است. اگر مدیر امور مالی دارای سابقه ی کاری کمتر از 5 سال باشد، متوسط حقوق دریافتی وی برابر با 73000 دلار خواهد بود. مدیران امور مالی با سابقه ی کاری بین 5 تا 10 سال حقوق متوسطی برابر با 109000 دریافت خواهند کرد. مدیران امور مالی که سابقه ی کاری آنها بین 10 تا 20 سال باشد، حقوقی متوسط برابر با 129000 دریافت خواهند کرد. 

استاد دانشگاه:

کار استاد دانشگاه فقط محدود به تدریس در دانشگاه و مؤسسات نمی شود، بلکه یکی از کارهای آنها انجام تحقیقات، بررسی پایان نامه ها و یا مقالات مبتنی بر پایان نامه ، نظر دادن روی پایان نامه ها و شرکت در جلسات داوری به عنوان داور یا استاد راهنما است. همچنین، استاد دانشگاه باید قادر به انجام تحقیق، جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها و بررسی سندیت داده ها، پیشینه تحقیق و سایر منابع اصلی باشد. در کلاس درس، استاد باید بتواند مطلب خود را به خوبی ارائه دهد تا دانشجویان به بتوانند مطالب درسی را به درستی بیاموزند. استاد دانشگاه دارای مهارت های کامل در زمینه موضوعات تخصصی خود است و می تواند اشکالات دانشجویان را رفع کند. علاوه بر این، استاد باید با جدیدترین روش های تحقیق و آموزش در زمینه ی خود آشنا است. 

مدیر پروژه:

مدیر پروژه ، پروژه های تعیین شده شرکت را نظارت می کند. این موقعیت شغلی  نیاز به برنامه ریزی و توسعه استراتژی از جمله تعریف اهداف و زمان بندی پروژه های نظارت بر آنها دارد. مدیر پروژه،  افراد تیم را با هم هماهنگ می کند و به هر کدام از آنها وظایف خاصی اختصاص می دهد. مدیریت بودجه، زمان بندی و مدیریت منابع نیز یکی از عوامل اصلی در مدیریت پروژه است. مدیر پروژه مشکلات را بررسی می کند و راه حل های مربوط به آنها را ارائه می دهد و در صورت لزوم تغییراتی را اعمال می کند تا طبق جدول زمان بندی، پروژه پیش رود. او همچنین به طور منظم گزارش های دوره ای از روند پیشرفت پروژه به ریاست ارائه می دهد. وظایف مدیر پروژه عبارتند از اختصاص منابع به پروژه ها و نظارت روی آنها، مدیریت برنامه های پروژه برای رسیدن به اهداف و شرکت در جلسات و بستن قرار داد. 

 

مدیر ارشد محصولات:

مدیر ارشد محصولات روی توسعه، بازاریابی، فروش و بهبود محصول تمرکز می کند. از آنجایی که این موقعیت شغلی در سطح بالایی است ، مدیریت افراد زیر دست و سرپرستی آنها یکی از نقش های اصلی آنها است. هدف مدیران ارشد محصولات، افزایش آگاهی افراد نسبت به محصول و موفقیت فروش آن در بازار است. یعنی اینکه مدیر ارشد محصولات به گونه ای چشم اندازی از محصول ایجاد می کند و وظایفی را به بخش های مختلف تولید و فروش اختصاص می دهد. مدیران مذکور ممکن است مدیریت چندین محصول را همزمان بر عهده داشته باشند. همچنین، آگاهی از روند رو به رشد بازار و شناسایی بازار هدف و ارائه ی ایده های جدید برای تولید یک محصول جدید از وظایف مهم مدیر ارشد محصولات به حساب می آید. میزان حقوق متوسط دریافتی این عنوان شغلی بر اساس میزان سابقه ی کاری آنها متفاوت می باشد. مدیران ارشد محصولات که سابقه ی کاری کمتر ار 5 سال دارند، حقوق متوسطی برابر با 129000 دلار خواهند داشت. مدیران ارشد محصولات با سابقه ی کاری بین 5 تا 10 سال حقوق متوسطی برابر با 170000 دلار دریافت می کنند و مدیران با سابقه ی بین 10 تا 20 سال، حقوق متوسطی برابر با 184000 دلار دریافت می کنند. با این تفاسیر و مشاغل متنوع در زمینه Post DBA، اگر می خواهید درآمد و آینده ی شغلی بهتری داشته باشید، می توانید در دوره Post DBA این مؤسسه شرکت کنید که مزایای خاص خود را به دنبال دارد و در قسمت بعدی به بررسی آنها می پردازیم.  

مدیر اجرایی:

مدیران اجرایی معمولا به عنوان مدیران ارشد سازمان ها و کسب و کار عمل می کنند. مسئولیت ها و وظایف آنها می تواند بسته به نوع تخصصشان متفاوت باشد. با این حال، دارای وظایف مشترکی هستند. مدیران اجرایی به طراحی، توسعه و اجرای برنامه های استراتژیک کمک می کنند تا به درآمد و سود شرکت کمک کنند. آنها همچنین مسئول نظارت بر فعالیت روزانه این شرکت و ارائه ی برنامه های آتی برای شرکت هستند. مدیر اجرایی به نوعی رهبر سازمان است. این مسئولیت مدیر اجرایی است که به رئیس هیئت مدیره به طور منظم به گزارش کار دهد. این موقعیت شغلی نیاز به رهبری، سازماندهی و مهارت های انگیزشی دارد. این مدیران مسئول ایجاد انگیزه در تیم و کمک به توسعه ی سازمان هستند. مدیر اجرایی همچنین باید از بودجه، دارایی های شرکت و منابع دیگر به نحو کارآمد و احسن استفاده کند. وظایف معمول مدیر اجرایی عبارتند از ایجاد و حفظ ارتباط بین رسانه، جامعه و مشتری، نظارت بر بخش های سازمان، تحلیل عملیات و افزایش کارآیی سازمان است. بر اساس سوابق کاری، میزان حقوق متوسط دریافتی می تواند متفاوت باشد. اگر سابقه ی فرد کمتر از 5 سال باشد، متوسط حقوق دریافتی وی می تواند برابر با 55000 دلار باشد. مدیر اجرایی با سابقه ی بیشتر از 5 سال حقوق متوسطی برابر با 68000 دلار دریافت می کند. مدیران اجرایی با سابقه ی بین 10 تا 15 سال متوسط حقوقی برابر با 85000 دلار خواهند داشت. 

مدیر بازرگانی:

مدیران بازرگانی مسئول مدیریت کارهای تجاری برای سازمان خود هستند. آنها با استفاده از تبلیغات و ایجاد وفاداری مشتری به برند، عمل برندسازی را تسهیل می کنند. مدیران تجاری باید نقص در محصول یا خدمات را شناسایی کنند و پیشنهاداتی را جهت تغییر آن ارائه دهند. به طور کلی این مدیران ، گروهی از بازاریاب ها، تیم تبلیغات و فروش حرفه ای را برای رسیدن به اهداف شرکت هدایت می کنند؛ این کار نیاز به مدیریت کارآمد، نظم و انضباط و ارائه بازخورد به اعضای تیم در صورت لزوم است. یکی از نقش های اصلی مدیر تجاری، ایجاد استراتژی برای بهبود فروش و مدیریت تیم است. آنها همچنین برنامه ریزی درازمدت انجام می دهند و برنامه های خود را براساس اهداف و معیارهای شرکت ارائه می دهند. در تمام وظایفی که مدیر بازرگانی بر عهده دارد، مدیران بازرگانی باید از قوانین و مقررات شرکت پیروی کنند و حافظ حریم خصوصی شرکت باشند. میزان متوسط حقوق دریافتی این عنوان شغلی نیز بر اساس سوابق کاری متفاوت می باشد. مدیر بازرگانی با سابقه ی کمتر از 5 سال متوسط حقوقی برابر با 92000 دلار می تواند داشته باشد. اگر مدیر بازرگانی سابقه ی کاری بین 5 تا 10سال داشته باشد، متوسط حقوق دریافتی برابر با 116000 دلار خواهد داشت. مدیران بازرگانی با سابقه ی بین 10 تا 20 سال حقوق متوسطی برابر با 161000 دلار می تواند دریافت کند. 

همین حالا در دوره مديريت عالی حرفه ای کسب و کار Post DBA شرکت کنید

 

مزایای شرکت در دوره Post DBA مؤسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان چیست؟

مؤسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان در راستای آموزش مدیران ارشد و اجرایی و همچنین علاقه مندان به حوزه مدیریت کسب و کار در سطوح عالی، دوره ی آموزشی Post DBA را طراحی کرده است. این دوره روشها و تکنیک های نوین Post DBA را به صورت کاملا علمی مورد بررسی قرار می دهد. شرکت در این دوره از مزایایی خاص برخوردار است که عبارتند از: 

 • در صورتیکه می خواهید برای مهاجرت، تحصیل یا کار به خارج از کشور سفر کنید، امکان ترجمه رسمی مدارک با مهر  وزارت امور خارجه برای ارائه به شرکت ها و سازمان های خارج از کشور وجود دارد که این خود مزیتی بسیار خوب به حساب می آید.

 • با توجه به اینکه مدرک Post DBA در موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری کشور است،  افراد علاقه مند می توانند در دوره ای شرکت کنند که دارای اعتبار بالایی است. 

 • امکان ارزیابی مدارک توسط سازمان WES کانادا وجود دارد.

 • محتوا و سرفصل های جامع تهیه شده طبق استانداردهای روز

 • امکان حل مشکلات دانش پذیر طی دوره

 • ارائه ی مشاوره ی تخصصی از ابتدا تا انتهای دوره

 •  ارائه ی منابع دیداری- شنیداری دوبله شده همراه با بسته های آموزشی

 •  ارسال بسته های آموزشی به کلیه ی نقاط کشور

آموزش مدیریت عالی کسب و کار

 

تفاوت DBA با PHD چیست؟

از جهاتی DBA با PHD شباهت هایی دارند ولی با این حال تفاوت های  عمده ای دارند. یکی از بزرگترین تفاوت های بین DBA و PHD ، مخاطب ، زمان برنامه، عمق برنامه و آینده ی شغلی آن است. افرادی که می خواهند DBA یا PHD داشته باشند ، بسته به میزان زمانی که برای تحصیل می گذارند و نوع هدفی که دارند، متفاوت است. یکی دیگر از تفاوت های بین این دو، نوع آموزش و پژوهشی است که برای فرد در نظر گرفته می شود. در PHD انتظار می رود که کاندیداهای واجد شرایط PHD پس از فارق التحصیلی وارد محیط دانشگاهی شوند. آنها برای این آموزش می بینند که بتوانند تبدیل به پژوهشگر و دانشور در زمینه ی تخصصی خود شوند. در مقابل، DBA سطح بسیار بالا و پیشرفته در حوزه ی کسب وکار است که در شرکت ها/سازمان ها، نقش عملیاتی و حرفه ای ایفاء می کند. DBA برای این طراحی شده است تا پژوهشگرهایی را تربیت کند که برای مشکلات کسب و کار، راه حل هایی ارائه دهند. اگر از حل مشکلات کسب وکار و تحلیل داده ها لذت می برید، DBA را مد نظر قرار دهید. هم چنین DBA با PHD دارای تفاوت هایی هستند که در زیر به بررسی آن می پردازیم: 

 

دسترسی به داده:

داده، هسته ی اصلی هر تحقیق و پژوهش است. هر محقق و پژوهشگری نیاز به کار با داده ها دارد و زمانی که بحث بر سر پژوهش و جمع آوری داده پیش می آید، دسترسی به داده ها یا ساخت یک پایگاه داده منحصر به فرد یک مزیت خوب به حساب می آید. یکی از مهم ترین مزایای DBA اینست که فراگیر می تواند به داده های مربوط به کسب و کار خود دسترسی داشته باشد. این داده ها اغلب انحصاری بوده و تنها تحت شرایط و ضوابط خاصی می توان از آنها استفاده کرد. در مقابل، در PHD ،دانشجویان باید به عنوان مثال بوسیله ی جمع آوری داده به روش های مختلف مانند پرسشنامه، تحقیق پیمایشی و غیره،  پایگاه داده ی خود را از ابتدا بسازند.

تولید دانش:

تفاوت دیگر بین DBA و PHD  این است که هدف دانشجویان دکترا عمدتا ارائه ی نظریه یا روشی جدید است، به ویژه اگر قرار باشد در مقاله داخل مجله ای چاپ شود. نقطه شروع تحقیق آنها اغلب نظریات موجود مربوط به آن رشته است. ایده اصلی در اینجا این است: دانشجویان PHD روی سؤالات تحقیقی کار می کنند که تولید دانش می کند.  در مقابل، فراگیران DBA نیازی به گسترش دانش و نظریات مربوطه را ندارند. برای مثال نقطه شروع آنها ممکن است مشکل تجاری از شرکت هایشان باشد و موضوع تحقیقات در DBA ممکن است یک مدل نظری ایجاد کند که روی مشکلی خاص متمرکز شده و کاربردی است. 

نوع فعالیت:

دانشجویان PHD پس از فارغ التحصیلی می توانند به صورت آکادمیک به حرفه ی خود در دانشگاه ادامه دهند. فعالیت اصلی آنها تحقیق، انتشار مقاله در مجلات علمی یا چاپ کتاب و آموزش است. در مقابل، فراگیران DBA معمولا کار خود را به صورت حرفه ای در شرکت و سازمان خود ادامه می دهند و کسب و کار خود را گسترش می دهند. با این حال با توانایی هایی که بدست آوردند، می توانند پژوهش و تحقیق را در زمینه ی کسب وکاری خود انجام دهند. برخی از آنها ممکن است به عنوان استاد مدعو یا اعضای هیات علمی و یا ویراستار در مجلات یا نشریات علمی کار کنند. 

 

حوزه ی پژوهش:

در مقطع PHD، دانشجویان ملزم به ارائه ی نظریه ی جدید یا ارائه ی رویکردی جدید به نظریه ی موجود است به ویژه اگر هدف آنها چاپ رساله ی دکتری باشد. حوزه ی پژوهشی آنها روی اشاره به خلاء های موجود در نظریات موجود است. در مقابل، فراگیران DBA باید برای انجام تحقیقات خود، مشکلات واقعی دنیای کسب و کار را مطرح کنند. در واقع اکثر فراگیران DBA مشکلاتی را حل می کنند که برای آنها بسیار آشنا است و در دنیای واقعی کسب و کار به صورت تجربی با آنها برخورد کرده اند. 

انگیزه:

تفاوت بین PHD و DBA اغلب انگیزه ی آنها است. مدرکی که فراگیران PHD اخذ می کنند آنها را به عنوان دانشور یا استاد حائز شرایط می کند و هدف کلی شروع کار عنوان یک استاد تمام وقت در دانشگاه یا یک مؤسسه است. در مقابل ،  افرادی که DBA را اخذ می کنند اساسا انگیزه ی آنها پژوهش و تحقیق برای چالش های شخصی خود است. DBA چالشی جدیدی را پیش روی آنها قرار می دهد که فراتر از دانش عملی است که به صورت تجربی در کسب و کار خود فراگرفته اند. 

 

همین حالا در دوره مديريت عالی حرفه ای کسب و کار Post DBA شرکت کنید

 

گذراندن دوره Post DBA چه تغییری در موقعیت شغلی شما بوجود می آورد؟ 

دوره Post DBA مؤسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان به نحوی طراحی شده است که مدیرانی با مهارت  و تفکر انتقادی بالا تربیت می کند که می توانند نتایج تحقیقات و پژوهش های خود را در کسب و کار خود به صورت عملی به کار گیرند. هم چنین به عنوان کسی که دوره ی Post DBA را گذرانده است، دانش و اطلاعات نوین و به روز را کسب می کنید که می توانید از آنها برای ارائه ی ایده های خلاق استفاده کنید. دوره Post DBA با توجه به ماهیت پژوهش محوری که دارد، می توانید مشکلات و مسائل مربوط به شغل خود را با استفاده از روش های تحلیل داده حل کنید. با گذراندن این دوره مهارت ها و تکنیک هایی را یاد خواهید گرفت که می توان با استفاده از آنها تحت شرایط بحرانی و فشار کاری بالا، کسب و کار خود را به سمتی سوق دهید که سود آوری داشته باشد. دوره Post DBA افراد را آماده می کند تا د ر شغل خود: 

 • مسائل و موضوعات زمینه ی مدیریت و کسب وکار حرفه ای خود را به طور منتقدانه بررسی کنند.
 • تحقیقات دقیق، جامع ، نوآورانه و مستقل انجام دهند.
 • روند رشد بازار جهانی، دانش کسب و کار، تئوری های مدیریت و رهبری را با هم ترکیب کرده و آن را در کسب و کار خود اعمال کنند.
 • میزان کارآیی کسب و کار (اینکه سود آور است یا خیر) را در بازار داخلی و خارجی با استفاده از روش های نوین تحقیقاتی ارزیابی کنند.
 • از فناوری های نوین و به روز برای انجام تحقیقات در کسب و کار استفاده کنند.
 • مسائل و چالش مهم در صنعت/بازرگانی/ تجارت و بخش های مهم اقتصادی دیگر را با استفاده از چارچوب تحقیقاتی خود، مورد بررسی قرار دهند. 
 • قابلیت شناسایی، تفسیر و اجرای روش های جدید تحقیقاتی در کسب  و کار داشته باشند.

 

چه مهارت هایی از دوره Post DBA بدست می آوریم؟

دنیای کسب و کار به سرعت در حال تغییر است و تقاضاهای مشتریان روز به روز بالا تر می رود. به عنوان یک مدیر  عالی کسب و کار حرفه ای خود ، باید فردی چابک، انعطاف پذیر، خلاق و نوآور باشید. در دوره Post DBA مهارت های را کسب می کنید که برای آینده ی کسب وکاری شما بسیار مفید خواهد بود. مهارت های مدیریت عالی کسب وکار یکی از ارکان اصلی Post DBA است. به عبارتی دیگر بدون داشتن این مهارت های ضروری، مدیریت عالی کسب و کار تا حدی دشوار می شود. برخی از مهارت هایی که در این دوره بدست می آورید به شرح ذیل می باشند:

 

برنامه ریزی و استراتژی کسب و کار:

پس از گذراندن دوره ی Post DBA، تمرکز شما روی برنامه ریزی و استراتژی کسب و کار بیشتر می شود. اگر در یک قسمت، دپارتمان یا مجموعه ای بزرگ از یک سازمان یا شرکت به عنوان مدیر عالی کسب و کار کار می کنید، باید با تیم خود جلسات ایده پردازی و بارش مغزی برگزار کنید تا در آن صورت استراتژی و برنامه هایی را برای شرکت ارائه دهید که برای شرکت/سازمان شما سودآور باشد. در این دوره، برنامه ریزی و استراتژی های کسب و کار را می آموزید که از مراحل مهم در روند کسب و کار شما است. هم چنین خطاها و اشتباهات خود در تصمیم گیری و برنامه ریزی را متوجه می شوید. 

مدیریت افراد:

تیم یا تیم هایی که آن را مدیریت می کنید متشکل از افرادی با شخصیت ها و ویژگی های فردی متفاوتی هستند. به عنوان مدیر عالی کسب وکار، شما یاد می گیرید که با استفاده از هوش هیجانی خود، اعضای تیم خود را مدیریت کنید. شما افراد تیم را به گونه ای هدایت و مدیریت می کنید که با شرایط مختلف کاری سازگار می شوند. این بدین معنی است که ارائه ی بازخورد، فهم ارزش ها و درک دیگر عضو تیم باعث همکاری  و انسجام بیشتر بین افراد تیم می شود. مدیریت افراد تیم کار آسانی نیست و با داشتن ابزار و مهارت های مدیریتی می توانید تیم خود را به خوبی مدیریت کنید.

 

مدیریت ریسک:

هر عنصر از ریسک به دلیل ماهیتی که دارد، می تواند برای شرکت ضرر داشته باشد. با استفاده از مهارت های مدیریت ریسک که از این دوره کسب می کنید می توانید ریسک را شناسایی، تحلیل و الویت بندی و ارزیابی کنید و از این رو ضرر و زیان شرکت را کنترل کنید. ریسک و عدم اطمینان نقش مهمی در بازار و کسب وکار ایفاء می کند، لذا مدیریت آن در کسب و کار برای بالا بردن کارایی کسب و کار مفید است. 

تحلیل:

یکی از مهم ترین مهارت هایی که  منبع ارزشمندی در Post DBA به حساب می آید، قدرت تحلیل بالا است. قدرت تحلیل یکی از ویژگی های اصلی مدیریت عالی کسب و کار به حساب می آید. روش های نوین آماری و تحلیل داده هایی که از این دوره می آموزید، قدرت تحلیل شما را بسیار بالا می برد. 

 

همین حالا در دوره مديريت عالی حرفه ای کسب و کار Post DBA شرکت کنید

برگزارکننده: موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان
ثبت نام و افزودن گواهینامه ها

سرفصل دوره ها

کتاب اول

 • Qualitative Research    
 • Theory, Method and Practice    
 • Chapter One    
 • Introducing Qualitative Research    
 • Qulitative Research    
 • Ethnography    
 • An Initial Characterization of Ethnographic Research    
 • The Need for an Empirical Approach    
 • The Need to Remain Open    
 • Grounding Observed Phenomena in the Field    
 • Integrative Ethnography    
 • Narrative Integration    
 • The Ethnographic Casebook    
 • Forms of Totalization and Forms of Othreness    
 • Measuring What is Possible    
 • Ethnography in the Public Space of its Readers    
 • Chapter Two    
 • The Possibility of Analytic Dialogue Between Ethnography, Conversation Analysis and Foucault    
 • Discourse and Ethnography    
 • Ethnomethological Concerns and Srategies    
 • Conversational Analytic Concerns and Strategies    
 • Foucauldian Concerns and Strategies    
 • Qualitative Methods and Analytic Bridges    
 • Questions and Sites as Analytics Bridges    
 • Chapter Three    
 • Analysing Documentary Realities    
 • Introductionl Documentary Realities    
 • Documantary Language and Form    
 • Intertexuality    
 • Authorship and Readership    
 • Chapter Four    
 • Doing Things with Documents    
 • Documents as Product    
 • The Nature of Neuroses    
 • Documents in Action    
 • Conclusion    
 • Chapter Five    
 • Internet as a Tool for Qualitative Research    
 • The Internet as a Medium for Communication    
 • The Internet as a Global, Instantaneous Network of Interaction    
 • Internet as Geographically Dispersed    
 • Internet as Chrono-Malleable    
 • Internet as Multi-Model    
 • Control Over the Communication Process    
 • Push Versus Pull Modes    
 • The Internet as Scene of Social Construction    
 • The Double Edge of Technology    
 • Summary    
 • Chapter Six    
 • Introduction    
 • Narratives and Worlds    
 • Life Outside the Interview    
 • Cultural Stories    
 • Finding Realities in Interviews    
 • Conclusion    
 • Chapter Seven    
 • The Subject behind the Interview Participant    
 • Survey Interviewing    
 • Active Interviewing    
 • Active Interview Data    
 • Concluding Points    
 • Chapter Eight    
 • Investigating Interiors and Exteriors    
 • Investigating Talk as Social Action    
 • Members' Analytic Resources    
 • Membership Categorization Work in Research interviews    
 • Membership Categorization and Cultural Logics    
 • Conclusion: Assembling Possible Worlds    
 • Chapter Nine    
 • Introducing Focus Groups    
 • Research Design and Data Collection : The Flexibility of Focus Group Research    
 • Practical Aspects of Conducting Focus Groups    
 • Advantages of Focus Groups over Interviews    
 • 'Content' versus 'Ethnographic' Analysis    
 • Unpacking Content Analysis (Quantitative and Qualitative Variants)    
 • Unpacking Ethnographic Analysis (Epistemological Distinctions)    
 • Conclusion    
 • Chapter Ten    
 • Discourse Analysis    
 • Discourse Analysis and Method    
 • How Is Discourse Analysis Related to Ethnomethodology and Conversation Analysis?    
 • Discourse analysis of naturally occurring talk    
 • 'I dunno' as a stake inoculation    
 • Themes in the Analysis of Discourse    

کتاب دوم

 • Bussiness Analytics    
 • Chapter one    
 • What is bussiness analytics    
 •  Understanding Bussiness Analytics    
 •  Bussiness analytics and information systems    
 •  Purpouse and audience    
 • Why the term business analytics?    
 • Exploring and Discovering Data    
 •   Basic Data Summeries and Visualizations: House Price Data    
 • Histograms    
 • Boxplots    
 • Scatterplots    
 • Correlation Measures    
 • Cross-tabulations    
 • Data Transformations and Trellis Graphs: Direct Marketing Data    
 • Data Transformations    
 • Trellis Graphs    
 • Time Series Graphs: Soft Drink Sales Data    
 • Time Series Plot    
 •  Spatial Graphs: Online Purchase Preferences Data    
 • Spatial Graphs    
 •  Graphs for Categorial Response: Consumer-to-Consumer Loan Data    
 • Density Plots    
 • Spine Plots    
 •  Graphs for Panel Data: Customer Loyalty Data    
 • Overlaid Time Series Plots    
 • Aggregating the Cross-sectional Dimension    
 • Chapter Three Data Modeling I – Basics    
 •  Introduction: Why Do We Need Models?    
 • The Idea of Least Squares Regression    
 •  Interpreting a First Simple Regression Model    
 • Interpreting the intercept a =     
 • Interpreting the Slope b = :    
 •  Evaluating a Regression Model    
 • Interpreting R-squared =     
 • Comparing Regression Models    
 • Comparing R-squared Values    
 •  Testing for Statistical Significance    
 •  Gauging Practical Importance    
 •  Data Case: Understanding Customers’ Spending Patterns Using Basic Regression    
 • Chapter Four    
 • Data Modeling II – Making Models More Flexible    
 •  More Flexible Models (): Dummy Variables and Interaction Terms    
 •  Gender Discrimination Data:    
 •  Exploration:    
 •  Simpson’s Paradox:    
 • Dummy Variables    
 •  Creating Dummy Variables:    
 •  A More Complex Dummy Variable Regression Model:    
 •  Creating Interaction Terms:    
 •  More Flexible Models (): Nonlinear Relationships and Data Transformations    
 •  A First Regression Model    
 •  The log-log Model    
 • The log-Salary Only Model    
 • Log-log Model with Location Dummy and Interaction Term    
 • The Best Model    
 • Chapter Five    
 • Data Modeling IV-Fine-Tuning Your Model    
 • The Kitchen Sink Model:    
 •  Stepwise Regression:    
 •  The Value of R-Squared in Multiple Regression Models:    
 •  Data Transformations and Correlation:    
 •  Correlation Graph of Log-transformed Data:    
 • Chapter Six    
 • Data Modeling IV-Fine-Tuning Your Model    
 •  Assessing the Quality of a Model    
 •  The Shortcomings of Model Fit Statistics    
 •  The Soft Drink Sales Data    
 •  Modeling the Soft Drink Sales Data:    
 •  A Regression Model with Trend and Seasonality:    
 •  Measuring the Predictive Power of a Model    
 •  Generating Training and Test Sets    
 •  Splitting the House Price Data:    
 •  Modeling the House Price Data on the Training Set:    
 • Back to the Price and Demand Data    
 •  The Idea of Nonparametric Regression Models:    

کتاب سوم

 • Chapter One    
 • International Economics    
 • The Global Economy    
 • Distinctive Features of the Contemporary Global Economy, s to the Present    
 • The Role of Transnational Corporations    
 • The Emergence of International Trade and Production Networks    
 • Governance In The Global Economy:    
 • Institutional  And Organizational  Perspectives    
 • Industrial Upgrading And Global Production Networks    
 • Chapter Two    
 • Business associations, associative order and internationalization    
 • Interest representation and associative order    
 • Interest associations between the logics of influence and membership    
 • Internationalization and interest associations    
 • Internationalization and associative order    
 • Chapter Three    
 • International governance by organized business    
 • The shifting roles of firms,associations and intergovernmental organizations in self-regulation    
 • Domestic, comparative and international studies of organized business    
 • Self-regulation in domestic and international contexts    
 • Governance and self-regulation as strategy and practice    
 • Chapter Four    
 • Political Economy    
 • Merging Management Theory And Political Science    
 • Closed vs. Open Political Economy    
 • CPE And OPE: From Theory To Management In The Real World    

کتاب چهارم

 • Chapter One    
 • The Crisis Management Plan    
 • Crisis Management    
 • “Opens the Door” Effect    
 • Types Of Crises    
 • Nonphysical Damage Crises: Definition and Examples Product Issue:Credibility    
 • Industrial Relations Problem    
 • Adverse International Event    
 • Workplace Violence    
 • Analyze the Threats    
 • Predictability    
 • Frequency    
 • Crises That Could Be Missed    
 • Why companies need a crisis management plan    
 • Preventing a crisis from occuring    
 • Chapter Two    
 • Business associations, Continuity Planning    
 • The Prevention Element: Introduction    
 • The Risk Management/Risk Analysis Process    
 • Risk Analysis: Determine the Potential for a Crisis to Occur    
 • The Security Plan    
 • The Emergency Response Plan    
 • The Incident Response Plan    
 • The Life Safety Plan    
 • The Damage Assessment Plan    
 • Initial Damage Assessment    
 • The Business Resumption Plan    
 • The Information Technology-Disaster Recovery Plan    
 • The Computer Operations Recovery Team    
 • The Disaster Site Recovery Team    
 • The Business Unit’s Business Resumption Plan    
 • The Crisis Management Plan    
 • Chapter Three    
 • Stages of a Crisis    
 • The Pre-Crisis Stage    
 • The Acute-Crisis Stage    
 • The Post-Crisis Stage    
 • The Pre-Crisis Stage    
 • Pre-Crisis Stage    
 • Pre-Crisis Actions Taken    
 • Organizations Apparently Are Very Effective in Managing Pre-Crisis Situations    
 • Intentionally Ignore the Warning    
 • Why Is Crisis Management Important?    
 • The Acute-Crisis Stage    
 • Managing the Organization Becomes Difficult    
 • The Post-Crisis Stage    
 • Chapter Four    
 • Crisis Management in Political Systems    
 • Crisis management and public leadership    
 • The ubiquity of crisis    
 • Crisis management: leadership perspectives    
 • Leadership in crisis    
 • Barriers to crisis recognition: organizational    
 • Limitations    
 • Chapter     
 • The Executive Management Team    
 • The Executive Management Plan    
 • Do Organizations Not Already Have an Executive Management TEAM?    
 • EMT Role During the Pre-Crisis Stage    
 • Remove the Threat    
 • Avoid the “Opens the Door” Crisis    
 • Look for the Pre-Crisis Warning    
 • EMT Role During the Acute-Crisis Stage    
 • Activate and Empower the Crisis Management Team to Take Action    
 • Support the Crisis Management Team    
 • EMT Role During the Post-Crisis Stage    
 • Recoup Some of the Losses    
 • Changes to Their Management: Resignations    
 • Changes to Their Management: Reassigned    
 • Changes Made to Procedures and Controls    
 • Chapter     
 • The Crisis Management Team    
 • Crisis Management Planning Is Not a New Concept    
 • Who Are the Members of the Crisis Management Team?    
 • Situation: New Crisis — New Circumstances    
 • Selecting the “Crisis” Manager    
 • Key Concern: CMT Duties during a Crisis    
 • Value of Exercising the Crisis Management Team    
 • Value of Exercising: CMT Members Not Available    
 • Training the Crisis Management Team    
 • Crisis Team Training    
 • Role in Documenting the CMT Service Level Agreement    

کتاب پنجم

 • Chapter one    
 • Business Model    
 • Definition of business model    
 • Types of Business Models    
 • Comparing Business Models    
 • Assessing the Business Model    
 • Platform    
 • Definitions of design or development    
 • Business model as a whole    
 • Origins of the term business model    
 • Components of a business model    
 • How is a business model different from other models or forms of business planning    
 • Chapter two    
 • Negotiation    
 • Definition of Negotiation    
 • Stages of Negotiation    
 • The Competitive Approach    
 • Risks of the Competitive Approach    
 • Risks of the Integrative Approach    
 • Focus on Interests, Not Positions    
 • Negotiation power    
 • Conflict styles    
 • The Importance of Ethical Negotiations    
 • Communications    
 • Non-verbal communication    
 • Verbal communication    
 • Legal aspects of negotiations    
 • Breaking off negotiations: breach of contract or tort?    
 • Breach of contract    
 • Chapter Three    
 • The Un Convention on Contracts for The International Sale of Goods    
 • Sphere of Application of The Convention    
 • The international element    
 • Goods—exclusions    
 • Aspects of the contract covered by the Convention—exclusions    
 • General Provisions of The Convention    
 • Determining intent and related matters    
 • Requirement of writing, other requirements of form    
 • Offer and acceptance    
 • Conformity of the goods and third party claims    
 • Chapter Four    
 • The General Agreement On Tariffs and Trade (GATT) and the World Trade Organization (WTO)    
 • The General Agreement on Tariffs and Trade    
 • Membership    
 • The reciprocity principle    
 • Articles XXII and XXIII    
 • The dispute settlement roles and procedures     
 • Quantitative restriction: a protection for developing countries    

کتاب ششم

فصل اول    

 • مدیریت کسب و کار بین الملل    
 • اهداف کسب و کار    
 • مدیریت طرح کسب و کار    
 • عوامل اصلی رقابت پذیری محیط کسب و کار    
 • فهرست متغیرهای پیمایشی:    
 • فهرست متغیرهای آماری:    
 • توانايي خلق ايده هاي كسب و كار و سازماندهی کسب و کار    
 • خلاقیت در کسب و کار    
 • شناسايي ايده های کارآفرینی    
 • فرصت های کسب و کار    
 • شناخت اطلاعات بازار    
 • شناخت رقبا    
 • ساختار طرح کسب و کار    
 • اجزاي يك طرح كسب و كار    
 • تفسیر و توجیه طرح های کسب وکار    
 • طرح تجاری    
 • دلایل نوشتن طرح کسب و کار    
 • قالب‌های ارائه طرح کسب و کار    
 • انواع کارآفرینی    
 • مفهوم کارآفرینی بین الملل    
 • مزیت‌های کارآفرینی بین المللی    
 • اهمیت کارآفرینی بین‌المللی    
 • مفهوم مدیریت تجاری بین المللی    
 • تبلیغات بین المللی    
 • هزینه های تبلیغاتی    
 • تبلیغات تجاری    
 • روش های نوین بازاریابی بین الملل    
 • استراتژی قیمت گذاری در بازاریابی بین الملل    
 • نقش استراتژی در کسب و کارهای بین المللی    
 • عوامل مهم در انتخاب راهبردها    
 • نقش استراتژی در ایجاد مزیت رقابتی در حوزه تجارت بین الملل    
 • استراتژیهای ناشی از چارچوب یکپارچگی- پاسخگویی    
 • استراتژی تکرار داخلی    
 • استراتژی چند محلی    
 • استراتژی جهانی    
 • استراتژی بین کشوری    
 • استراتژی ورود به  بازاریابی بین الملل    
 • استراتژی های رشد و توسعه در بازاریابی بین الملل    

فصل دوم    

 • مدیریت بازرگانی    
 • بازرگانی خارجی    
 • انواع بازرگانی خارجی    
 • اهمیت بازرگانی خارجی    
 • منافع بازرگاني خارجي    
 • مضرات بازرگانی خارجی    
 • مداخلة دولت در بازرگاني خارجي    
 • كنترل بازرگاني خارجي به وسيله حقوق گمركي و سود بازرگاني    
 • كنترل بازرگاني خارجي به وسيلة محدوديتهاي مقداري بازرگاني    
 • راههاي ديگر كنترل حجم و جهت معاملات بين المللي    
 • سياستهاي دولت در بازرگاني خارجي    
 • دلايل طرفداران رويّة حمايتي    
 • دلايل مخالفان رويّة حمايتي    
 • روند تجارت خارجی ایران    
 • روشهاي پرداخت در بازرگانی خارجی    
 • وصولي اسنادي    
 • انواع وصوليها    
 • انواع وصولي اسنادي بر اساس نحوه پرداخت اسناد    
 • ارسال اسناد به طور وصولي    
 • هدف و کاربرد اعتبار اسنادي    
 • عوامل موثر در انتخاب روشهاي پرداخت    
 • انواع اعتبارات اسنادي    
 • اعتبار اسنادي    
 • عناوين رايج گروههاي درگير (مرتبط ) در اعتبار اسنادي    
 • فرآیند گشايش اعتبار    
 • مجوزهاي قانوني و مقرراتي  برای ورود کالا و کارت بازرگاني معتبر    
 • مجوزهاي ترخيص    
 • فهرست مجوزهاي قانوني    
 • مشکلات خريدار    
 • احتياجات خريدار    
 • دقت در نحوه پرداخت وجه اعتبار    
 • مديريت فروشنده    
 • احتياجات فروشنده    
 • دقت در نحوه دريافت وجه اعتبار    
 • نحوه دريافت وجه کالا    
 • اعتبار اسنادي برگشت پذير    
 • مزاياي اعتبار برگشتپذير    
 • اعتبار اسنادي برگشت ناپذير    
 • تعهدات بانک گشاينده و تاييدکننده اعتبار    
 • اعتبارات اسنادي برگشتناپذير تاييد شده    
 • پرسش : مزاياي اعتبار برگشتپذير چيست ؟    
 • اعتبار اسنادي برگشت ناپذير    
 • قوانین و مقررات اینکوترمز (INCOTerms)    

فصل سوم    

 • مدیریت  سرمایه گذاری و ریسک    
 • آشنايي با بازار سهام(Stock)    
 • آشنايي با بازار كالاها    
 • آشنايي با اوراق بهادار    
 • آشنايي با بازار تبادلات ارزي    
 • خرید / فروش    
 • سیستم استعلام نرخ بازار    
 • انواع سرمایه گذاران    
 • سرمایه گذاری مستقل خارجی    
 • سرمایه گذاری مشترک    
 • سرمایه گذاری مستقیم مشترک سهامی    
 • انواع سرمایه گذاریهای مشترک از نظر ترکیب مالکیت سرمایه    
 • مزایای قانونی تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی:    
 • بازارهای معامله اوراق بهادار    
 • شاخص سودآوری (Profitability Index)    
 • اصول و فنون مديريت سرمايه    
 • شناسایی و استفاده از اصول احتمالات در معاملات    
 • آشنايي با اندازه گيري بازگشت از زيان    
 • شناسايي اصول استفاده از نسبت سود به زيان    
 • شناسایی اصول محاسبه حداکثر میزان ضرر بر اساس سرمایه    
 • مراحل اصولی انجام یک معامله    
 • آشنایی با ریسک    
 • فرآیند مديريت ريسک پروژه    
 • تکنیک‌های متداول ارزیابی ریسک    

فصل چهارم    

 • مدیریت استراتژیک    
 • مدیریت استراتژیک    
 • مدیریت استراتژیک بین المللی    
 • دلایل و ضرورت های داشتن استراتژی بین الملل    
 • انواع استراتژی ها    
 • فرآیند مدیریت استراتژیك    
 • موانع و مشكلات طراحي برنامه‌هاي استراتژيك    
 • بررسي موانع اجراي برنامه‌هاي استراتژيك    
 • ضرورت استفاده از مدیریت استراتژیک    
 • مزایای مدیریت استراتژیک    
 • هفت اصل کلیدی در تفکر استراتژیک    
 • الگوی جامع مدیریت استراتژیک    
 • تجزيه و تحليل نيازهاي منابع انساني    
 • ارزيابي و مديريت عملكرد    
 • برنامه‌ريزي استراتژيك منابع انساني    
 • استراتژي منابع انساني    
 • الگوهاي استراتژيك منابع انساني    
 • عناصر الگوي برنامه ريزي استراتژيك منابع انساني    
 • مفهوم طرحريزي استراتژيك منابع انساني    
 • برنامه ريزي استراتژيک در بخش دولتي    
 • برنامه ریزی استراتژیک تغییر در سازمان    
 • فرآیند تحول در سازمان    
 • مدیریت بحران و استراتژیک    
 • تصميم‌گيري‌ در بحران    
 • تجسم‌ و پيش‌بيني‌ بحران‌    
 • مديريت‌ بحران‌    
 • کنترل‌ برنامه‌ريزي‌ شده‌ بحران‌    
 • شيوه هاي مديريت بحران    
 • موقعيتهاي بحراني در سازمان    
 • برنامه ريزي و مديريت بحران    
 • مديريت بحران و سازمانها    
 • ارتباطات و استراتژي در مديريت بحران    
 • تفاوتهای مدیریت استراتژیک و مدیریت بحران    
 • شباهت های مدیریت استراتژیک و مدیریت بحران    

فصل پنجم    

 • روش های تحقیق و تصمیم در مدیریت    
 • انواع تحقیقات مدیریتی    
 • تحقیق اکتشافى    
 • تحقیق توصیفى    
 • تحقیق تبیینى    
 • تئوري ساخت تحقیق    
 • نظریه آزمون تحقیق    
 • تحقیقات مسئله محور و کاربردي    
 • ترکیب انواع تحقیقات مدیریتی    
 • فرآیند تحقیقات مدیریتی    
 • مقدمه اي بر روش هاي تحقیق کیفی    
 • چارچوب گزارش یک تحقیق کیفی    
 • شیوه تجزیه و تحلیل کیفی    
 • فعالیت هاي اصلی تجزیه و تحلیل کیفی    
 • گروه کانونی    
 • نظریه برخاسته از داده ها    
 • زیست نگاري یا تاریخ شفاهی    
 • اقدام پژوهی    
 • پدیدار شناسی    
 • قوم نگاري    
 • مطالعه موردی    
 • تحلیل کمی داده ها    
 • تجزيه و تحليل با استفاده از آمار توصيفی    
 • تجزيه و تحليل با استفاده از آمار استنباطی    
 • تحلیل کمی پارامتریک و ناپارامتریک    
 • تصمیم گیری در مدیریت    
 • مشارکت درتصمیم گیری    
 • شبیه سازی در تصمیم گیری های مدیریتی    
 • عوامل اساسي در تصميم گيري مدیران سازمانها    
 • خصوصيات تصميم گيري موثر در سازمان    
 • مشكلات تصميم گيري در سازمانها    
 • راهكارهاي ايجاد انگيزش براي اخذ تصميمات مناسب مدیران و كاركنان    
 • فرصتهاي رشد در تصمیم گیری    
 • تصميم گيري در كميته تخلفات ستاد سازمانها    
 • تصميم گيري در شرايط مبهم و بي نظم در سازمانها    
 • تصميم گيري و برآيند اقدامات تصادفي در سازمانها    
 • تصميم گيريهاي اجتماعي    
 • انتصابات و تصمیم گیری    

فصل ششم    

 • مدیریت دیجیتال مارکتینک    
 • بازاریابی ویروسی    
 • بازاریابی ایمیلی Email Marketing    
 • بازاریابی در موتورهای جستجو یا Search Engine Marketing    
 • بازاریابی با استفاده از شبکه‏ های اجتماعی(Social Network Marketing)    
 • بازاریابی محتوایی Content Marketing    
 • نمایش تبلیغات    
 • بازاریابی آنلاین    
 • ارسال ایمیل تبلیغاتی    
 • فرهنگ سازی در تبلیغات    
 • مزایای ارسال ایمیل تبلیغاتی    
 • مزایایی کمپین های ایمیلی    
 • معایب ارسال ایمیل تبلیغاتی    
 • راهنمایی بازاریابی محتوا برای سئو: چک لیست    
 • بازاریابی با لینکدین    
 • تاثیر شبکه های اجتماعی در بازاریابی الکترونیکی    
 • شبکه های اجتماعی عامل بهبود تجارت الکترونیک    
 • اینفوگرافیک در زندگی امروز    
 • ویژگی‌های اینفوگرافیک    
 • ساختن اینفوگرافیک    
 • بخش اول : انتخاب موضوع و آماده سازی اطلاعات    
 • بخش دوم : انتخاب ابزارهای رسم اینفوگرافیک    
 • بخش سوم : رسم اینفوگرافیک    
 • تولید محتوا با اینفوگرافیک    
 • سه بخش پایه ای از طراحی اینفوگرافی    

 

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در فن پردازان