دوره DBA بازرگانی

دوره DBA بازرگانی

 • person مدرسین دوره
    محمد رضا بیکیان
    ناصر خانی
    مریم سورچیان
 • cast_for_education نوع برگزاری دوره حضوری
 • scheduleمدت دوره ۴۰۰ ساعت
 • verifiedگواهینامه پایان دوره سازمان وزارت علوم
 • attach_moneyشهریه ۱۴,۶۲۵,۰۰۰ تومان
 • categoryدسته بندی مدیریت کسب و کار

ثبت نام

دوره DBA بازرگانی

درباره دوره

مدیریت بازرگانی را می توان رشته ای نو ظهور دانست که در سال های اخیر درسطح ملی و جهانی مورد توجه زیادی قرار گرفته است. این رشته در واقع یکی از زیر مجموعه های گروه مدیریت است. هدف اصلی در هر سازمانی ارائه کالا و یا خدمات به مشتریان سازمانی است و مدیر بازرگانی مسئول برنامه ریزی برای این هدف است. م...
مشاهده بیشتر
خدماتی که شما در این دوره دریافت میکنید
 • بسته آموزشی مالتی مدیا
  بسته آموزشی مالتی مدیا
 • گواهینامه پایان دوره معتبر
  گواهینامه پایان دوره معتبر
 • لوح ویژه گواهینامه
  لوح ویژه گواهینامه
 • کتاب کامل محتوای دوره
  کتاب کامل محتوای دوره
مدرسین دوره
DBA commerce
محمد رضا بیکیان دکتری رشته حقوق خصوصی از دانشگاه شیراز مشاهده رزومه keyboard_backspace
DBA commerce
ناصر خانی دکترای مدیریت از دانشگاه UTM مالزی مشاهده رزومه keyboard_backspace
DBA commerce
مریم سورچیان کارشناسی ارشد زبان انگلیسی از دانشگاه شیخ بهایی اصفهان مشاهده رزومه keyboard_backspace

امکان پرداخت اقساطی این دوره:

۵۰٪ درصد مبلغ دوره بصورت پیش پرداخت و مابقی طی ۲ مرحله بصورت چک که تا قبل از دریافت مدرک می بایست پرداخت شود.


مدیریت بازرگانی را می توان رشته ای نو ظهور دانست که در سال های اخیر درسطح ملی و جهانی مورد توجه زیادی قرار گرفته است. این رشته در واقع یکی از زیر مجموعه های گروه مدیریت است. هدف اصلی در هر سازمانی ارائه کالا و یا خدمات به مشتریان سازمانی است و مدیر بازرگانی مسئول برنامه ریزی برای این هدف است. مدیریت بازرگانی یعنی برقراری ارتباط بین سازمان ها و مشتریان هدفشان در زمینه کسب و کار با استفاده از منابع موجود. پس شرکت در دوره های آموزشی مثل دوره شش ماهه DBA مدیریت بازرگانی، برای مدیران بازرگانی امری ضروری است.

دوره های آموزشی مدیریت بازرگانی افراد را برای نظارت بر عملیات کسب و کار و فعالیت بازرگانی سازمان آماده می کند. از طرف دیگر، این دوره ها به مدیران بازرگانی توانمندی لازم جهت برنامه ریزی، سازمان دهی، رهبری و هدایت سازمان را می دهد. در همین راستا یکی از دوره هایی که برای مدیران فعال در عرصه بازرگانی به شدت توصیه می شود، دوره DBA مدیریت بازرگانی (شش ماهه) است. در بخش های بعدی بیشتر در مورد این دوره توضیح خواهیم داد.

آیا آموزش DBA مدیریت بازرگانی امکان پذیر است؟

شایان توجه است که آموزش مدیریت عالی کسب و کار بازرگانی به مدیران بازرگانی فرصت می دهد بدون هرگونه خدشه ای به موقعیت کاری، تنها با یک زمان بندی مناسب برگزار شود.

در اینجا جا دارد یکی از معتبر ترین مراکز آموزشی که اقدام به برگزاری دوره آموزش مدیریت بازرگانی نموده است، را معرفی کنیم. موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان با سالها تجربه درخشان در زمینه برگزاری انواع دوره های آموزشی آماده ارائه خدمات به علاقمندان دوره های آموزشی می باشد.

برگزاری کلاس DBA مدیریت بازرگانی به چه صورت است؟

  بسیاری از مدیران بازرگانی که علاقمند به دوره آموزش DBA مدیریت بازرگانی هستند، ترجیح می دهند در کلاس DBA بازرگانی حضور پیدا کنند تا ضمن برقراری ارتباط مستقیم با اساتید، از تبادل نظر با سایر دانشپذیران هم بهره ببرند.

در اینجا باید خاطر نشان کنیم که این دوره ها در موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان به شکلی برنامه ریزی شده که دانشپذیران می توانند در کلاس آموزشی DBA مدیریت بازرگانی حضور فیزیکی داشته باشند و مستقیما از این فضای آموزشی بهره ببرند. از آنجا که بسیاری از دانشپذیران این دوره آموزشی شاغل هستند، زمان کلاس آموزشی مدیریت بازرگانی طوری برنامه ریزی شده که تداخلی با ساعات کاری نیز نداشته باشد.

در مورد هزینه دوره DBA مدیریت بازرگانی بیشتر بدانید

  یکی از مهمترین مواردی که ممکن است مورد توجه علاقمندان به دوره مدیریت بازرگانی قرار گیرد، قیمت دوره DBA مدیریت بازرگانی است. همه ما خوب می دانیم که پرداخت هر گونه هزینه ای در زمینه آموزش در واقع سرمایه گذاری است. این مساله در مورد هزینه دوره مدیریت بازرگانی نیز صادق است. 

موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان نیز بر اساس وظیفه حرفه ای و به منظور حفظ و حمایت از حقوق مصرف کننده هزینه دوره آموزشی DBA مدیریت بازرگانی را طوری برنامه ریزی کرده که دانشپذیران، ذی نفعان اصلی این دوره آموزشی باشند. ضمنا باید توجه داشته باشید که این دوره شش ماهه است.

البته شما می توانید در هر شغلی که هستید، با شرکت درانواع دوره های DBA گامی برای پیشرفت شغلی خود بردارید.

این دوره شامل 26 ساعت فیلم آموزشی و 135 صفحه محتوی متنی می باشد.

دوره DBA آموزش مدیریت بازرگانی گرایش های مختلفی دارد

چگونه می توان مدرک مدیریت بازرگانی DBA دریافت کرد؟

یکی از مزایای حضور در شرکت در هر دوره آموزشی این است که فراگیران در پایان دوره آموزشی مدرک معتبری دریافت نموده و در واقع این تجربه آموزشی را مستندسازی کنند. به عنوان مثال مدرک DBA مدیریت بازرگانی به مدیران بازرگانی امکان می دهد از مزایای ارتقاء شغلی در محیط کار بهره مضاعف ببرند.

در همین راستا موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان افتخار دارد در پایان دوره  آموزش DBA مدیریت بازرگانی به کسانی که این دوره را با موفقیت به پایان رسانده اند، مدرک معتبر DBA مدیریت بازرگانی اعطاء نمایند. این گواهینامه DBA بازرگانی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و قابل ترجمه نیز می باشد.

شما هم می توانید گواهینامه DBA مدیریت بازرگانی دریافت نموده و در زمینه بازرگانی شروع به فعالیت نمایید و از این راه موقعیت حرفه ای خود را ارتقا دهید.

اعتبار و اثربخشی مدرک DBA بازرگانی را با موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان تجربه کنید

سوالات متداول:

 • هزینه دوره DBA مدیریت بازرگانی چقدر است؟

  هزینه این دوره با توجه به اینکه برای شما به عنوان دانش پذیر مدرک معتبر و مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور صادر می شود و با توجه به اینکه اساتید برتر کشور در اختیار شما هستند، 12،500،000 تومان می باشد.

 • آیا برای شرکت در دوره DBA مدیریت بازرگانی باید پیش زمینه تحصیلی یا علمی خاصی داشته باشم؟

  برای شرکت در این دوره بهتر است با اصول اولیه مدیریت و بازرگانی آشنایی داشته باشید و یا از تجربه کاری در این زمینه بهره ببرید.

 • آیا مدرک پایان دوره DBA مدیریت بازرگانی معتبر است؟

  بله. مدارک صادر شده از موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان، همگی با تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور هستند و دارای اعتبار بسیار بالایی می باشند.

 • طول دوره DBA مدیریت بازرگانی چقدر است؟

  طول مدت این دوره 400 ساعت می باشد

 • آیا دوره DBA مدیریت بازرگانی، بازار کار خوبی دارد؟

  این دوره بازار کار بسیار خوبی دارد و پس از پایان دوره می توانید مشغول به کار شوید و درآمد بالایی کسب نمایید.

  این ویدیو شامل 26 ساعت فیلم آموزشی و 135 صفحه محتوی متنی می باشد.

دوره های مرتبط
 • DBA commerce
 • DBA commerce
 • DBA commerce
 • DBA commerce
 • DBA commerce
 • DBA commerce
نظر شما

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان محفوظ است

close