مدیریت کسب و کار شهری و شهرسازی MBA

مدیریت کسب و کار شهری و شهرسازی MBA

 • person مدرس دوره
    نسیم دهقانی
 • cast_for_education نوع برگزاری دوره حضوری
 • scheduleمدت دوره ۴۰۰ ساعت
 • verifiedگواهینامه پایان دوره سازمان وزارت علوم
 • attach_moneyشهریه ۱۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • categoryدسته بندی مدیریت کسب و کار

ثبت نام

دوره مدیریت کسب و کار شهری و شهرسازی MBA

درباره دوره

MBA دوره مدیریت کسب و کار شهری و شهرسازی MBA دوره مدیریت کسب و کار شهری و شهرسازی به طور مکرر به گوش شما خطور کرده است. ولی معنای واقعی MBA چیست و چه کارایی برای حرفه ای شدن شما در شغلتان دارد؟ MBA یا کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، نوعی مدرک تحصیلی به صورت عمومی می باشد. شما با تحصیل در این رشته...
مشاهده بیشتر
خدماتی که شما در این دوره دریافت میکنید
 • بسته آموزشی مالتی مدیا
  بسته آموزشی مالتی مدیا
 • گواهینامه پایان دوره معتبر
  گواهینامه پایان دوره معتبر
 • لوح ویژه گواهینامه
  لوح ویژه گواهینامه
 • کتاب کامل محتوای دوره
  کتاب کامل محتوای دوره
مدرس دوره
Urban management-MBA
نسیم دهقانی کارشناسی ارشد مهندسی معماری از دانشگاه اصفهان مشاهده رزومه keyboard_backspace

امکان پرداخت اقساطی این دوره:

۵۰٪ درصد مبلغ دوره بصورت پیش پرداخت و مابقی طی ۲ مرحله بصورت چک که تا قبل از دریافت مدرک می بایست پرداخت شود.


MBA دوره مدیریت کسب و کار شهری و شهرسازی

MBA دوره مدیریت کسب و کار شهری و شهرسازی به طور مکرر به گوش شما خطور کرده است. ولی معنای واقعی MBA چیست و چه کارایی برای حرفه ای شدن شما در شغلتان دارد؟ MBA یا کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، نوعی مدرک تحصیلی به صورت عمومی می باشد. شما با تحصیل در این رشته مهارت های فنی، رهبری و مدیریتی را یاد می گیرید. سپس گزینه مناسب جهت استخدام مدیر عامل محسوب می شوید. هدف از طراحی MBA کمک به فارغ التحصیلان جهت درک بهتر و سریعتر فعالیت های عمومی در مدیریت کسب و کار می باشد. این نوع مدرک می تواند در رشته هایی همچون مدیریت روابط عمومی،امور بازاریابی، امور مالی و حسابداری به صورت ویژه تمرکز نماید.
مدرک تحصیلی MBA  دوره مدیریت کسب و کار شهری و شهرسازی به شما کمک می کند که بهتر و سریعتر عوامل زیر را به اجرا درآورید.

 • کاملا تیزهوشانه کسب و کارهای خود را به مرحله عملی کردن برسانید.
 • شبکه سازی را به شکل حرفه ای انجام دهید.
 • افراد حرفه ای را در حیطه کاری خود جمع کنید.
 • فرصت های جدیدی را به وجود آورید.
 • با گرفتن مدرک، شغل خود را در اسرع وقت ارتقا دهید.
 • به صنعتی جدید روی آورید یا یک کارآفرین خبره شوید.


مدرک MBA دوره مدیریت کسب و کار شهری و شهرسازی معادل چیست؟

مدرک MBA دوره مدیریت کسب و کار شهری و شهرسازی معادل همان مدرک کارشناسی ارشد می باشد. البته شخص پس از گذراندن دوره مدیریت MBA می تواند گواهی دریافت نماید. سپس در رشته مدیریت MBA فارغ التحصیل گردد که مدرکی برابرکارشناسی ارشد خواهد گرفت.


از مدرک MBA دوره مدیریت کسب و کار شهری و شهرسازی چه انتظاری دارید؟

آنچه از مدرک MBA انتظار می رود به رشته تحصیلی انتخابی شما بستگی دارد. البته در اینجا هدف از MBA دوره مدیریت کسب و کار شهری و شهرسازی است. برنامه های این مدرک در اشکال مختلف بوده و زمان آن متغییر می باشد. این زمان به صورت نیمه وقت یا تمام وقت از 1 ساله آغاز می گردد و به 2 ساله ختم می شود. جهت اخذ مدرک MBA شما می توانید به صورت حضوری در کلاس ها حضور یابید. البته انتخاب گرایش مدیریت کسب و کار شهری هر فرد به فاکتورهایی همچون وضعیت اشتغال، محل برگزاری کلاس ها و سطح تجربه او بستگی دارد.
MBA دوره مدیریت کسب و کار شهر و شهرسازی یک مدرک عمومی می باشد. شما در طول برنامه تحصیلی، ترفندها و ایده هایی از مدیریت را یاد می گیرید. سپس می توانید آن ها را در برنامه های جاری و آینده به کار ببرید. همچنین با کار گروهی از تجربه عملی و مطالعات موردی همکلاسی ها و دیگران، به راهکارهای بهتری از مدیریت خواهید رسید.حال نتیجه نهایی از اخذ مدرک MBA مجوعه ای جامع از مهارت های رهبری و مدیریت است. البته شما این مهارت ها را می توانید در مشاغل و صنایع متعدد به کار گیرید.


آیا مدرک MBA دوره مدیریت کسب و کار شهری و شهرسازی اعتبار دارد؟

اعتبار مدرک MBA دوره مدیریت کسب و کار شهری و شهرسازی به مکان برگزاری کلاس ها و همچنین اعتبار آن ها بستگی دارد. درنتیجه اگر مدرک با اسم و نشان از دانشگاه های معتبر اخذ گردد، به عنوان رزومه حرفه ای شما ثبت می شود. بنابراین انتخاب دانشگاه و مرجع مد نظر برای تحصیل از اهمیت ویژه ای برخوردار است.


عملکردهای کلی در MBA دوره مدیریت کسب و کار شهری و شهرسازی

MBA دوره مدیریت کسب و کار شهری و شهرسازی می تواند به شکل فرآیند سازمان دهی تاثیرگذار منابع برای دستابی به اهداف انتخاب گردد. مدیریت کسب و کار احتمال دارد سطح گسترده ای از مسئولیت بر عهده او باشد که به سازمان مدنظر بستگی دارد. با این وجود عملکردهای کلی در تمام کارهای مدیریتی به ویژه مدیریت کسب و کار شهری یه شرح زیر می باشد.


برنامه ریزی

MBA دوره مدیریت کسب و کار شهری و شهرسازی به یک آماده سازی و برنامه ریزی سازمان برای رسیدن به اهداف مدنظر نیاز دارد. این برنامه ریزی شامل کارهای مختلفی همچون برآورد بودجه، ارائه استراتژی و تحقیق بازار است. البته در حالت کلی این عملکرد مکان قرارگیری سازمان، چگونگی تامین منابع و جهت گیری آن را نشان می دهد.


سازمان دهی

هنگامی که اهداف مشخص شد بایستی مدیر آموزش دیده MBAدوره مدیریت کسب وکار شهری و شهرسازی، مسئولیت های مدنظر را تعیین نماید سپس افراد را آنالیز نموده و با تهیه ابزار مورد نیاز همه وظایف را تقسیم نماید. این مرحله بازبینی سازمان، تعریف مشاغل جدید و یا توسعه گروه های نوین را در بر می گیرد. همچنین هدف آن ایجاد محیطی بهینه جهت عملکرد نتیجه بخش و موثر می باشد.


تعیین کارکنان

انتخاب فردی مناسب با مدرک MBA دوره مدیریت کسب و کار شهری و شهرسازی بخش کلیدی از مدیریت کسب و کار محسوب می شود. از وظایف مدیر می توان به تعیین شغل های مورد نیاز، انتخاب، تشریح کارها و آماده سازی بخش های مختلف اشاره کرد. همچنین یک مدیر باکفایت بایستی بتواند همه معیارها و پارامترهای موردنیاز جهت اجرای کار را در مکان کسب و کار تشخیص دهد. این معیارها شامل سیاست، اخلاق و تنوع می باشند.


جهت دهی امور

جهت دهی کارها در پروسه MBA دوره مدیریت کسب و کار شهری و شهرسازی، دستیابی به نقطه بالانس مابین تولید اقتصادی و کارکنان است. این کارتخصیص مناسب منابع و تدارک دیدن سیستم حمایتی را در بر می گیرد و سریعا به مسائل پاسخ می دهد. همچنین مدیریت کسب و کار با شخصیت فردی برجسته به کارکنان خود روحیه می دهد. سپس آن ها را برای دستابی به اهداف و مقصود مشترک هدایت می نماید.


کنترل

کنترل در واقع ارزیابی کیفیت در همه مراحل سازمان است. یک مدیر با گذراندن MBA دوره مدیریت کسب و کار شهری و شهرسازی انحراف از اهداف را به کمترین حد خود می رساند. البته این حداقل انحراف از کار کردن مدیر و مقایسه آن ها از طریق یک نقشه استراتژیک به دست می آید. حال کنترل امور تحلیل داده ها، عملکرد به موقع، اندازه گیری عملکرد و مدیریت اطلاعات را در بر می گیرد.


بودجه بندی

یکی از عوامل بحرانی موفقیت مدیردر هر زمینه  پیگیری و بازبینی بودجه می باشد. این موفقیت از طریق MBA دوره مدیریت کسب و کار شهری و شهرسازی مورد تمرکز و توجه قرار گرفته است. البته به طور معمول شامل فایناس، نرم افزارهای محاسبه بودجه و محاسبات می شود. همچنین برای این نوع مدیریت به منابع انسانی، بازاریابی، اقتصاد و آمار نیاز می باشد. عواملی دیگر همچون مهارت های شخصیتی، حل مسئله، منطق و تصمیم گیری در مدیریت کسب و کار نقش مهمی برعهده دارند.


رشته تحصیلی MBA دوره مدیریت کسب و کار شهری و شهزسازی

MBA در واقع همان رشته تحصیلی در مدیریت کسب و کار است که گرایش های مختص به خود را دارد. ولی در حالت کلی هدف کلی دوره مدیریت کسب و کار شهری، توانمندی سازی و تربیت سرمایه انسانی می باشد. زیرا می خواهد در حوزه کسب و کار خود بهترین و موثرترین نقش را ایفا کند. مخاطبان دوره اکثرا دانش آموختگان علوم پایه، فنی_مهندسی و اشخاصی با تجربه کاری هستند. همچنین هدف آن ها کسب دانش مدیریتی موردنیاز جهت اداره بهتر کسب و کار خود می باشد. این افراد می توانند به مدیران سازمان های خدماتی و مدیریتی در سطوح مختلف مشاوره دهند.

دوره های مرتبط
 • Urban management-MBA
 • Urban management-MBA
 • Urban management-MBA
 • Urban management-MBA
 • Urban management-MBA
 • Urban management-MBA
نظر شما

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان محفوظ است

close