***مدیریت جهانگردی، تحصیل و کار خارج از کشور

مدیریت جهانگردی، تحصیل و کار خارج از کشور


  دوره آموزش مدیریت جهانگردی، تحصیل و کار در خارج از کشور چه دوره ای است؟ مدیریت جهانگردی یا گردشگری چیست؟ اهمیت شرکت در این دوره آموزشی چیست؟ رشته مدیریت جهانگردی و وضعیت کار و تحصیل این رشته در خارج از کشور به چه صورت است؟ دروس اصلي و تخصصي گرايش مديريت جهانگردي آینده شغلی و میزان درآمد حاصل از این دوره ی آموزشی به چه صورت است؟ چرا باید در دوره مدیریت جهانگردی، تحصیل و کار در خارج از کشور موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان شرکت نماییم؟   د...

توضیحات بیشتر...

امکان پرداخت این دوره بصورت اقساط وجود دارد:

۵۰٪ درصد مبلغ دوره بصورت پیش پرداخت و مابقی طی ۲ مرحله بصورت چک که تا قبل از دریافت مدرک می بایست پرداخت شود.

 

 

دوره آموزش مدیریت جهانگردی، تحصیل و کار در خارج از کشور چه دوره ای است؟

دوره مدیریت جهانگردی با هدف تحصیل و کار در خارج از کشور موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان، دوره ی آموزشی پیشرفته و پویاست  که هدف آن مانند سایر رشته های مدیریت، رونق کسب و کار و در آمد بیشتر و ایجاد آیتم های شغلی بیشتر می باشد. کلیه ی گواهینامه های مدیریت جهانگردی موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان از نظر علمی در بالاترین سطح قرار دارد. در دوره ی مدیریت جهانگردی کلیه ی افراد علاقه مند به مسائل پژوهشی و تجزیه و تحلیل از دیدگاه مدیریتی حتی با دانش اندک در زمینه ی مدیریت جهانگردی می توانند شرکت نمایند، و ضمن یادگیری کلیه ی علوم و فنون و قوانین و مقررات بین المللی، برای خود یک آیتم شغلی پول ساز تولید کنند. برای هر کسب و کاری وجود مدیری که از حوزه ی مدیریت خود و روش های کسب و کار آگاهی کامل داشته باشد بسیار مهم است. دوره ی  مدیریت جهانگردی موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان، ترکیب کننده ی مفاهیم و مسائل مدیریتی جهان و مسائل پیشرفته ی مدیریت جهانگردی است تا مهارت های لازم برای مدیریت گردشگری را به شما تزریق نماید. در این دوره ی آموزشی شما با مفاهیمی از قبیل مفاهیم و اصول جهانگردی، جغرافیای جهانگردی، عناصر گردشگری و جهانگردی، سازمان های بین المللی، قوانین و مقررات صنعت جهانگردی و گردشگری، برنامه ریزی توسعه ی جهانگردی، اقتصاد جهانگردی و فرهنگ جهانگردی و ... به طور کامل آشنا می شوید. اگر شغلی ندارید یا از جایگاه فعلی خود راضی نیستید، درنگ نکنید و در دوره ی مدیریت جهانگردی موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان شرکت نمایید.

مدیریت جهانگردی و گردشگری نظارت بر تمام فعالیت های مربوط به صنایع گردشگری و مهمان داری است. مدیریت جهانگردی رشته ای است که افراد علاقمند را برای موقعیت های مدیریتی در صنایع غذایی، اقامتی و صنعت گردشگری آماده می کند. مدیریت گردشگری ممکن است شامل شرکت ها، انجمن ها و مقامات دولتی باشد که خدمات گردشگری را به مسافران بالقوه بازار ارائه می دهد.

گردشگری شامل بسیاری از فعالیت ها است که مجموعا یکی از سریع ترین صنعت های در حال رشد بین المللی را تشکیل می دهند و شامل برنامه ریزی و جنبه های سیاستی گردشگری بین المللی، داخلی و منطقه ای و نیز آموزش مدیریت خاص است. اگر می خواهید در یک صنعت پویا، سرگرم کننده و در حال توسعه آموزش ببینید، در دوره ی مدیریت جهانگردی موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان شرکت نمایید. این موقعیتی عالی برای تجربه  مدیریت گردشگری و جهانگردی است که زندگی مدرن امروز را تحت تاثیر قرار داده است. صنعت جهانگردی می تواند تاثیر چشمگیری دررفاه و رشد کشورها داشته باشد . خصوصا برای  کشورهایی که از جاذبه های  گردشگری بالقوه  و خاص برخوردار هستند . لذا این  کشورها  با استفاده از برنامه های راهبردی و ترکیب آن ها با صنعت گردشگری به رونق اقتصادی  این صنعت کمک  می کنند . کشور ما ایران ، جز کشورهای خاص دیدنی و دارای مناطق گردشگری بکر و جالب می باشد که بااعمال  مدیریت جهانگردی و برنامه ریزی های دقیق می تواند به توسعه ی صنعت گردشگری دست یابد.

مدرک مدیریت جهانگردی

مدیریت جهانگردی یا گردشگری چیست؟

امروزه پدیده گردشگری و جهانگردی در سراسر جهان، به عنوان مهم ترین و کارآمد ترین کارکردهای اقتصادی است، که جنبه های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی بسیاری را حاصل می کند. البته لازم به ذکر است که اثرات تخریبی و منفی خود را نیز دارد. پدیده ی گردشگری و جهانگردی از سوی مدیران هر کشوری نیازمند برنامه ریزی دقیق است و  در صورت عدم مدیریت و برنامه‌ریزی صحیح، می‌تواند آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی‌ را از خود بر جای گذارد. پس، یکی از برنامه ریزی های دقیق در راستای مدیریت گردشگری و جهانگردی استفاده بهینه از خدمات گردشگری و کنترل آسیب ها و اثرات مخرب می باشد. مدیریت جهانگردی، در واقع مدیریت همه جانبه ی پدیده گردشگری، در مقاصد گردشگر پذیر، و مکان‌های گردشگری است که با رویکردهای مدیریتی صحیح به کنترل این پدیده ی صنعتی می پردازد. اهمیت پدیده ی گردشگری آن چنان زیاد است که سازمان جهانی گردشگری حامی این پدیده است و مدیریت همه جانبه ی آن را بر عهده دارد و پدیده ی گردشگری در واقع یک صنعت درآمد زاست که با مدیریت صحیح می توان از آن بهره ی اقتصادی زیادی برد و با توجه به این که این صنعت از تعامل فرهنگی بالایی برخوردار است می توان با مدیریت درست از بخش فرهنگی آن نیز بهره مند شد.

دولت حمایت های گسترده ای در این بخش دارد که بسیار مشهود است و بدون حمایت و سرمایه گذاری علنا این صنعت و مدیریت آن نتیجه ای نخواهد داشت. مدیریت گردشگری، مدیریت پایدار منابع مقصد است. به این معنی که اگر مدیریت و برنامه‌ریزی گردشگری نباشد، منابع مقصد مورد بهره‌ برداری نادرست و بی ‌رویه قرار می ‌گیرند و روندی فرسایشی را پیش خواهند گرفت، تا جایی که دیگر توانایی عرضه نداشته باشند و یا کیفیت و ویژگی‌های خود را از دست بدهند. پس مدیریت گردشگری، مدیریت توسعه پایدار گردشگری و منابع آن است. منابع شامل فرهنگ مقصد، محیط زیست، آثار تاریخی و باستانی، و سازه‌ها و مکان‌های تفریحی و خدماتی ایجاد شده به دست انسان می‌ باشند. مدیریت گردشگری، وظیفه ی آماده سازی جامعه از لحاظ فرهنگی برای پذیرش توریست از قوام و فرهنگ های متفاوت را بر عهده دارد زیرا با ورود و حضور توریست از فرهنگ های مختلف در هر جامعه ای قطعا تعاملات فرهنگی به وجود می آید و این بخش باید از سوی مدیران به صورت جدی مدیریت شود. در مواردی نیز بر تبادلات و تعاملات فرهنگی نظارت و مدیریت داشته باشد. این بخش فرهنگی که تاثیر به سزایی بر بخش سیاسی دارد هم می تواند در صورت عدم مدیریت و مدیریت صحیح باعث آسیب سیاسی شود و هم در صورت مدیریت صحیح باعث پیشرفت سیاسی گردد، برای امر مدیریت گردشگری همواره نیاز به نیروی انسانی متخصص و کارآمد، در تمامی بخش‌های سیستم و زمینه‌های گوناگون آن احساس می شود. و این از وظایف مهم مدیریت گردشگری است که نیروی متخصص خود را با برنامه‌ریزی‌های خود و سیاست‌ گذاری‌های صحیح، پرورش دهد. پس مدیریت گردشگری مدیریت منابع انسانی صنعت گردشگری نیز هست.

برای نمونه، مدیریت گردشگری یک کشور می‌تواند با تأکید بر گردشگری آن کشور، زمینه‌های اشتغال و فعالیت‌های گردشگری را فراهم آورد و به موازات آن این تأکید در نظام آموزشی آن کشور، مورد ملاحظه قرار گیرد. گردشگری پدیده‌ای است فراتر از مرزها، و در واقع مرز نمی‌شناسد، البته ماهیت آن چنین است، یعنی یک گردشگر، میل و انگیزه جهان ‌کاوی ‌اش بر خود مرز نمی‌بیند و پیوسته تمایل دارد مقاصد و سفرهای تازه‌ای را تجربه نماید، مقاصدی که در دسترس باشند. گردشگری را می‌ توان تجربه گردش، برای گردشگر دانست؛ مقصد هر کجا و از هر نوع که باشد، و سفر به هر گونه‌ای که باشد، تجربه سفر اگر دارای کیفیت مناسب نباشد و انتظارات و خواسته‌های درونی گردشگر را تأمین ننماید، در واقع محصول یا خدماتی ارائه نشده است، از همین رو مدیریت گردشگری، مدیریت تجارب سفر گردشگران و کسب رضایت گردشگران است. و این امر به ملیت گردشگر ارتباطی ندارد و در واقع بخش بزرگی از کارکردهای گردشگری برای آن است که گردشگر از تجربه سفر خود، رضایت کافی داشته باشد.مدیریت گردشگری، وظیفه دارد با برنامه‌ریزی و مدیریت خود شرایطی را فراهم آورد که منافع و مصالح پدید آمده از صنعت گردشگری، در جامعه میزبان توزیع و گسترده شود، وهمه ی افراد جامعه از گردشگری سود ببرند. پس مدیریت گردشگری، مدیریت  گسترش منافع نیز هست. برای آن‌ که گردشگر، به یک مقصد جذب شود، پدیده تبلیغات ضرورت دارد، پس مدیریت گردشگری یک مقصد، وظیفه دارد تا تبلیغات مورد نظر را برنامه‌ریزی نماید و به انجام رساند، لازم به یادآوری است که تبلیغات بحث گسترده‌ای است و در این ‌جا تبلیغات همه جانبه در حوزه جهانی، منطقه‌ای، کشوری، استانی، شهری و روستایی، مد نظر است. پس مدیریت گردشگری، مدیریت تبلیغات و برنامه ‌ریزی‌های تبلغیاتی است و مدیر گردشگری باید توجه ویژه ای به این بخش داشته باشد.

همین حالا در دوره مدیریت جهانگردی شرکت کنید

اهمیت شرکت در این دوره آموزشی چیست؟

همیشه زمانی که بحث از استخدام باشد، دغدغه ی داشتن مدرک معتبر برای افراد پیش می آید ؛ زیرا هر چه مدرک و گواهینامه ی شما معتبرتر باشد، رزومه ی کاری شما بهتر و احتمال استخدام شما بیشتر خواهد بود . امروزه با تغییر مدل کسب و کارها، موقعیت های شغلی نیازمند تخصص در سطح بالا هستند تا بتوان با استفاده از آن ها ، با کسب و کارها همگام شد و از تغییرات جا نماند.  دوره ی مدیریت جهانگردی موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان، افراد علاقه مند به این حیطه را قادر می سازد تا برای رویارویی چالش های حاضر در زمینه ی تخصصی مدیریت جهانگردی جهت تحصیل و کار در سطح بین المللی آماده شوند. این دوره ی آموزشی به دلیل آن که از لحاظ علمی در سطح بالایی قرار دارد ، ابعاد مختلف اهمیت آن بر کسی پوشیده نیست .  برخی از ابعاد اهمیت شرکت در دوره ی آموزش مدیریت جهانگردی عبارتند از:

 • کسب گواهینامه پایان دوره معتبر: درست است که داشتن تخصص در زمینه ی مدیریت جهانگردی حرف اول را می زند اما بسیاری از فعالیت ها و کسب و کارها نیازمند ارائه ی گواهینامه ی معتبر برای جذب افراد هستند . دوره ی مدیریت جهانگردی موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان این امکان را به شما می دهد تا علاوه بر کسب تخصص کافی، گواهینامه ی بین المللی معتبر پایان دوره نیز کسب نمایید و از این طریق جذب بازار کار حرفه ای چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور شوید؛ و این تمام آمال و آرزوی یک فرد متخصص است.
 • کسب رزومه ی کاری معتبر: صاحبان هر کسب و کاری که به دنبال کسب رزومه کاری بهتری باشند ، داشتن گواهینامه ی  مدیریت جهانگردی به خودی خود به عنوان رزومه ی کاری معتبر به آن ها کمک زیادی می کند . اگر صاحب کسب و کاری هستید و یا از کسب و کار فعلی احساس رضایت ندارید ، و اگر به فکر ارتقا در حوزه کاری خود هستید اما رزومه ی کاری معتبر ندارید ، حتما در دوره ی مدیریت جهانگردی موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان شرکت نمایید تا علاوه بر کسب مهارت و گواهینامه ی معتبر ، در رزومه ی کاریتان آیتمی قوی برای جذب شدن به هر مدل از کسب و کاری را داشته باشید.
 • آینده ی کاری بهتر: آیتم داشتن شغل مناسب با درآمد بالا همواره دغدغه ی همه ی افراد در هر سن و جایگاهی بوده است ؛ همواره آنان که شغل نداشته به دنبال یافتن شغلی با درآمد بالا و آنان که شغل داشته به دنبال کسب درآمد و ارتقا سمت بوده اند . این موضوع را در نظر داشته باشید که زمان هیچ گاه به عقب باز نمی گردد ، اگر قصد انجام کاری را دارید همین الان اقدام به انجام آن کار نمایید و هیچ گاه کار امروز را به فردا محول نکنید ؛ زیرا با عدم انجام این کار فاکتور زمان را از دست می دهید . خیلی از مشاغل و کسب و کارها محدودیت سنی دارند زیرا با افزایش میزان سن افراد همواره قدرت یادگیری و تمرکز کاهش می یابد .همان طور که سن شما بالاتر می رود ، یادگیری دروس مدیریت جهانگردی هم ممکن است برای شما سخت تر باشد ، پیشنهاد می کنیم زمان را از دست ندهید و هر چه زودتر برای یادگیری در این دوره ی آموزشی اقدام نمایید.
 • یادگیری روش های جدید: دوره ی مدیریت جهانگردی روش ها و متدهای جدید را ، بر اساس استانداردهای درسی به دانش پذیران ارائه می دهد . در این دوره ، تکنیک های زیادی برای بین المللی کردن کسب و کارهای  بسیار کوچک آموزش داده می شود.
 • کسب مهارت های تخصصی: یکی از نکات قوت این دوره ی آموزشی برای دانش پذیران در ایجاد مهارت های تخصصی در زمینه مدیریت جهانگردی می باشد.

امروزه کسب و کارها با مشکلات حقوقی زیادی رو به رو هستند ، روابط سیاسی و فرهنگی کشور ها همواره جزو عوامل بسیار مهمی هستند که بر معاملات بین المللی و کسب و کارها تاثیر مستقیم می گذارند ، یادگیری حقوق بین الملل کسب و کارها هم می تواند مشکلات کسب و کار شما را حل کرده و هم می تواند شما را به عنوان مشاور برای کسب و کار دیگران تربیت کند . همه ی این آموزش ها برای کسب درآمد بیشتر است ، درآمدی در سطح بین المللی. بنابراین برای افزایش میزان درآمد و بهبود جایگاه شغلی می توان در این دوره های آموزشی شرکت کرد و چند و چون حقوق بین الملل را فرا گرفت و به کسب و کارها از بعد بین المللی نگاه کرد.

رشته مدیریت جهانگردی و وضعیت کار و تحصیل این رشته در خارج از کشور به چه صورت است؟

لازمه توسعه و تقويت صنعت جهانگردي، اطلاع از زمينه هاي اقتصادي، اجتماعي، جغرافيايي و فرهنگي كشور است تا بتوان امكانات موجود و همچنين مسائل و مشكلاتي كه در مسیر اين صنعت وجود دارد، شناسايي كرد و سپس بر اساس تحقيقات موجود، يك برنامه ريزي دقيق و عملي داشت. و البته چنين كاري تنها به ياري مديراني كارآمد و متخصص در صنعت جهانگردي امكان پذير است. تخصصي كه در شاخه مديريت جهانگردي آموزش داده مي شود. يعني متخصص اين رشته در نهايت بايد بداند كه چه نوع جهانگردي را جذب كند؟ چگونه جذب كند؟ و چگونه بازارهاي جهانگردي جديدي براي جذب توريست ايجاد نمايد؟

دروس اصلي و تخصصي گرايش مديريت جهانگردي

تاريخ و فرهنگ ايران، شناخت روحيات ملل، قوانين و مقررات حقوقي جهانگردي، مباني مردم شناسي جهانگردي، مديريت بازاريابي و تبليغات جهانگردي، اقتصاد جهانگردي، شناخت صنايع دستي ايران، نقشه خواني و آشنايي با نقشه، جغرافياي جهانگردي ايران، شناخت صنعت جهانگردي، گذراندن اوقات فراغت، آداب سفر در اسلام، تجزيه و تحليل مسائل اجتماعي در ايران، باستان شناسي ايران، هنر و معماري ايران، آشنايي با موزه هاي ايران، امور مسافرت و صدور بليط، فن راهنمايي، برنامه ريزي توسعه جهانگردي، مطالعات تطبيقي سياستهاي جهانگردي، فرهنگ عامه، زبان انگليسي مكاتبات تخصصي، زبان انگليسي مكالمه، آشنايي با سازمان هاي دولتي ايران، نقش جهانگردي در بسط روابط بين الملل و گسترش منابع اقتصادي كشور،كارآموزي، اصول حسابداري، رياضيات و كاربرد آن در مديريت، آمار و كاربرد آن در مديريت، كامپيوتر و كاربرد آن در مديريت، اقتصاد خرد، اقتصاد كلان، روش تحقيق در مديريت، مباني سازمان و مديريت، تحقيق در عمليات، مديريت رفتار سازماني، مديريت منابع انساني، حقوق اساسي، مباني مديريت اسلامي، مباني سازمان و مديريت، سيستم هاي اطلاعاتي در مديريت.

هدف از برنامه های مطالعات گردشگری دانشگاه ها، غالبا آشنایی دانشجویان این رشته با دانش و مهارت های مورد نیاز به بازار گردشگری داخلی و خارجی، فرودگاه ها، ادارات مختلف مرتبط با جهانگردی می باشد. صنعت گردشگری باعث ایجاد موقعیت های بسیار شغلی و رفاهی و همچنین درآمد زایی های گزاف و رو به رشد می شود. پیشرفت صنعت گردشگری در کشور باعث افزایش سود در این زمینه و منفعت ملی کشور می شود. این رشته را می توان در دانشگاه های معتبر دولتی و غیر دولتی کشور تحصیل کرد و یا گاها با گذراندن دوره های کوتاه مدت آموزش موفق به اخذ مدرک مدیریت گردشگری شد. در راستای اخذ مدرک مدیریت گردشگری، موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان، برگزارکننده ی دوره های کوتاه مدت مدیریت گردشگری و جهانگردی به منظور تحصیل و کار در خارج از کشورمی باشد. این موسسه بعد از اتمام دوره و اخذ آزمون مورد نظر مدرک معتبر مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را به کلیه ی دانش پذیران دوره اعطا می کند.

بسیاری افراد جهت مهاجرت به خارج از کشور معمولااز طریق مهاجرت از طریق تحصیلات و معمولا کارشناسی ارشد گردشگری اقدام می کنند، که پس از اخذ اقامت تحصیلی و کار کارشناسی ارشد گردشگری و اخذ پذیرش کارشناسی ارشد گردشگری از دانشگاه های خارج از کشور در نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی اقدام می کنند، البته شایان ذکر است این روش یکی از روش های مهاجرت از طریق کارشناسی ارشد تفریح و گردشگری می باشد روش های دیگر نظیر ویزای کار کارشناسی ارشد تفریح و گردشگری و اخذ اقامت سرمایه گذاری با کارشناسی ارشد تفریح و گردشگری نیز وجود دارند. این مقاله به بررسی شرایط تحصیل و کار رشته تفریح و گردشگری می پردازد. بورسیه تحصیل و کار رشته تفریح و گردشگری در صورت داشتن رزومه قوی تحصیلی و کاری در این کشور امکان پذیر است. زبان تحصیل رشته تفریح و گردشگری  در کشور های مختلف متفاوت است اما اغلب زبان تحصیل به انگلیسی می باشد. تحصیل در رشته تفریح و گردشگری بدون مدرک زبان بسته به دانشگاه محل تحصیل شما می باشد.

شهریه دانشگاه های این رشته و هزینه و شهریه تحصیل رشته از کشوری به کشور دیگر و بسته به نوع دانشگاه (خصوصی یا دولتی) متفاوت است. در آمد رشته تفریح و گردشگری در خارج از کشور نیز متغیر است و بستگی دارد در کدام کشور قصد داشته باشید با این رشته مشغول به کار شوید.

شرایط تحصیل رشته در مقطع کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس  و همچنین شرایط تحصیل در رشته تفریح و گردشگری در مقطع دکترا یا PhD نیز باید از دانشگاه های مربوطه مورد سوال قرار گیرد. زبان تحصیل رشته تفریح و گردشگری در کشور های مختلف متفاوت است اما اغلب زبان تحصیل به انگلیسی می باشد. تحصیل در رشته تفریح و گردشگری بدون مدرک زبان بسته به دانشگاه محل تحصیل شما می باشد. رشته ی مدیریت جهانگردی و گردشگری دانشجویان را در جهت افزایش دانش خود در خصوص رشد جهانی هدایت خواهد کرد. این در حالیست که برخی از آنان بر مجموعه ای از مشاغل ویژه و برخی دیگر بر آموزش ها و تدریس های کلی تر متمرکز می باشند. رشته ی مدیریت جهانگردی و گردشگری قادر به پوشش دهی عناوینی نظیر : مدیریت مهمانداری، سفر و گردشگری، مدیریت گردشگری، بازاریابی تفریح و گردشگری، مدیریت رویدادها، مدیریت عملکرد گردشگران و مدیریت جذب گردشگران خواهد بود. باید بدانید که امکان کسب مهارت تخصص در تمامی جوانب صنایع تفریح و گردشگری نظیر : هتل ها، رستوران ها، مراکز جذب گردشگری، رویدادها، گردشگری و مسافرت برای شما وجود خواهد داشت. همچنین فرصت کشف عناوین مرتبط با گردشگری نظیر : اقتصاد، محیط زیست، سیاست های گردشگری ملی، چگونگی ایجاد انگیزه در افراد برای جذب گردشگران، شناخت میراث و فرهنگ دیگر مناطق و یا عناوین مرتبط با برنامه ریزی شهری و توسعه آن در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در کنار مطالعه عناوین نظری، رشته تفریح و گردشگری فرصت کسب تجارب بسیار عالی و آموزش های لازم و اخذ شغل دلخواه را برای افراد فراهم خواهد کرد. این بسیار معمول است که مدرک تفریح و سرگرمی با مطالعه زبان های مدرن، گذراندن اوقات در جهت مطالعه فرهنگ و آداب و رسوم دیگر کشور ها در سطح بین المللی در آمیخته باشد.این موقعیت فوق العاده است که شما با یک بار آموزش علاوه برایجاد فرصت اشتغال و تحصیل در داخل کشور برای خود پلی می سازید برای تحصیل و کار در خارج از کشور.

آینده شغلی و میزان درآمد حاصل از این دوره ی آموزشی به چه صورت است؟

مدیریت جهانگردی و گردشگری، زمینه ای است که از موقعیت های مختلف طراحی شده برای افزایش گردشگری برای یک شرکت یا موقعیت خاص در سطح جهانی است. جهان مکان شگفت انگیزی است و مردم دوست دارند آن را کشف کنند، اما مسافرت های بین المللی اغلب نیاز به حمایت، برنامه ریزی و هدایت دارند. بخش مدیریت گردشگری بین المللی شامل انواع مختلفی از مشاغل، از جمله راهنماهای تور، کارمندان آژانس مسافرتی، آژانس های مسافرتی و راهنماهای مدیران هتل ها و مدیران بازاریابی گردشگری است. مدیران گردشگری بین المللی می توانند به عنوان کارمندان آژانس مسافرتی، راهنماهای تور، آژانس مسافرتی، مدیران مسکن و مدیران بازاریابی گردشگری کار کنند. مقررات مربوط به موقعیت های مدیریت بین المللی گردشگری به واسطه ی تخصص متفاوت است.

دوره مدیریت جهانگردی

مدیریت گردشگری بسته به عنوان رشته و گرایشی از گردشگری که در آن تحصیل می کنید یا قصد ادامه ی تحصیل دارید، بازار کار متفاوت خواهد داشت. در واقع رشته ی مدیریت گردشگری شامل زیر شاخه های متنوعی مانند مدیریت هتلداری مدیریت جهانگردی، مدیریت بازاریابی و ...می باشد که باتوجه به عنوان رشته بازار کار متفاوتی خواهد داشت. نکته ی بسیار مهمی که در این زمینه باید به آن توجه کنید، آن است که تحصیلات لازمه ی کار در این صنعت نیست و شما به طریق مختلف می توانید با این صنعت همکاری داشته و کسب درآمد نمایید. شما مهارت های گوناگون را می توانید با سپری کردن دوره های آموزشی فرا بگیرید. بنابراین، لازمه ی ورود به بازار کار گردشگری داشتن مدرک دانشگاهی مرتبط نیست و شرکت چند روزه و به صورت کوتاه مدت می تواند شما را آماده برای ورود به بازار کار کند. موضوع دیگری که درخور توجه است، محل زندگی شما است. گردشگری در جایی رونق پیدا می کند که جاذبه های گردشگری زیادی داشته باشد. بنابراین، پایتخت کشور و شهرهای گردشگرپذیر، فرصت های شغلی بیشتری در زمینه گردشگری خواهند داشت.

همین حالا در دوره مدیریت جهانگردی شرکت کنید

چرا باید در دوره ی مدیریت جهانگردی، تحصیل و کار در خارج از کشور موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان شرکت نماییم؟

موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان همواره در تلاش است تا با استانداردهای جهانی آموزش همگام باشد . این مؤسسه در راستای آموزش کلیه ی علاقه مندان به حوزه مدیریت هر چند با دانش اندک در این زمینه ، با اساتید خبره و توانا ، اقدام به برگزاری دوره مدیریت کسب و کار در حوزه ی جهانگردی و گردشگری نموده است . این دوره ی آموزشی بسیار کاربردی است و می توان از آن حتی برای ایجاد آیتم های شغلی استفاده نمود. هدف از برگزاری این دوره ی آموزشی افزایش تخصص دانش پذیران در زمینه ی مدیریت جهانگردی و گردشگری است ، تا بتوانند همگام با تغییرات جهانی کسب و کار در این حوزه ی خاص پیش بروند . شما با شرکت در این دوره ی آموزشی از ابتدا تا انتهای دوره می توانید با مشاوران تخصصی در ارتباط باشید و سوالات و مشکلات خود را با آن ها در میان بگذارید. همچنین در طول دوره ی آموزشی می توانید از فیلم های آموزشی تولید شده توسط موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان استفاده نمایید و این در یادگیری با کیفیت شما بسیار موثر است . از دیگر مزایای شرکت در دوره مدیریت جهانگردی کسب گواهینامه ی معتبر این موسسه با مهر مستقیم وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری است لازم به ذکر است که کلیه ی گواهینامه های صادر شده توسط این موسسه قابلیت ترجمه به زبان انگلیسی ، برای ارائه به کشورهای خارجی را دارند . جالب است بدانید گواهینامه های صادر شده توسط موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان مورد ارزیابی سازمان جهانی WESقرار می گیرد و می توان برای مهاجرت، کار و تحصیل در خارج از کشور از آن استفاده نمود . در موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان این نگرانی وجود ندارد که محتوای دوره قدیمی باشند ، چرا که موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان دائما محتوا و سر فصل های آموزشی دوره را همگام با آخرین استانداردهای آموزشی به روز می نماید . بنابراین اگر قصد داشتن مهارت و شغلی پرجاذبه و پر درآمد دارید، یا اگر قصد کار و تحصیل در خارج از کشور دارید، درنگ نکنید و در دوره ی آموزشی مدیریت جهانگردی، تحصیل و کار موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان شرکت نمایید.

        این دوره شامل 31 دقیقه فیلم آموزشی و 150 صفحه محتوی متنی می باشد.

برگزارکننده: موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان
ثبت نام و افزودن گواهینامه ها

سرفصل دوره مدیریت جهانگردی، تحصیل و کار خارج از کشور

 • 142مفاهیم اولیه و کلیات جهانگردی    
 • انواع بیمه وخدمات آن در مسافران گردشگری  
 • خدمات تفریحی وگردشگری    
 • اخلاق گردشگری   
 • خدمات بانکی و تسهیلات    
 • مهاجرت برای کار و تحصیل    
 • انواع مهاجرت    
 • آثار مهاجرت    
 • نرخ‌هاى مهاجرت    
 • شرایط تحصیل و ادامه تحصیل در خارج از کشور   
 • راهنمای عملی تحصیل در خارج از کشور   
 • معایب و مشکلات تحصیل در خارج از کشور   
 • شرایط کار در خارج از کشور
 • اعزام نیروی کار به خارج از کشور 
 • پررونق‌ترین بازارهای کار جهان
 • تعریف سازمان های بین المللی از بیکاری و اشتغال 
 • پایگاه های اینترنت کاریابی در خارج از کشور    
 • فهرست مشاغل بین‌المللی   
 • نگاهی به مهاجرت و تأثیرات آن بر خانواده ‏ها و زنان ایرانی   
 • برگزاری جنبش‏ های ملی و مذهبی‏    
 • مهاجرت نخبگان    
 • تحلیل فرایند عدم تعادل