مدیریت فروش خدمات آنلاین بیمه
دوره مدیریت فروش خدمات آنلاین بیمه

دوره مدیریت فروش خدمات آنلاین بیمه چه دوره ای است؟ به دلیل اهمیتی که خدمات بیمه در بین جوامع دارد موسسه آموزش عالی فن پردازان اقدام به تهیه ی پکیج مدیریت فروش خدمات آنلاین بیمه کرده تا دانشپذیران با تهیه ی این دوره با اصول و کلیات آن آشنا شوند درباره دوره ی مدیریت فروش خدمات آنلاین بیمه: مدیریت فروش بیمه به دلیل ارتباط با سازمان ها و صنایع مختلف،بسیار متنوع است. تربیت کادر متخصص و کارشناس بیمه با هدف توسعه صنعت بیمه در ایران و جلوگیری از خروج از کشور در کنار گردآوری اطلاعات و پژوهش در زمینه...

توضیحات بیشتر...
مشاهده توضیحات کامل...

توضیحات

دوره مدیریت فروش خدمات آنلاین بیمه چه دوره ای است؟
به دلیل اهمیتی که خدمات بیمه در بین جوامع دارد موسسه آموزش عالی فن پردازان اقدام به تهیه ی پکیج مدیریت فروش خدمات آنلاین بیمه کرده تا دانشپذیران با تهیه ی این دوره با اصول و کلیات آن آشنا شوند

درباره دوره ی مدیریت فروش خدمات آنلاین بیمه:
مدیریت فروش بیمه به دلیل ارتباط با سازمان ها و صنایع مختلف،بسیار متنوع است. تربیت کادر متخصص و کارشناس بیمه با هدف توسعه صنعت بیمه در ایران و جلوگیری از خروج از کشور در کنار گردآوری اطلاعات و پژوهش در زمینه های نوین بیمه ای در جهان از جمله اهدافی است که رشته کارشناسی مدیریت بیمه مد نظر دارد. دانشجویان رشته مدیریت بیمه پس از کسب مهارتهای علمی و عملی لازم قادر به بر عهده گرفتن مناصب مدیریتهای مختلف در زمینه بیمه در داخل یا دفاتر خارج از کشور خواهند بود. از سوی دیگر دانش آموختگان این رشته در صورت دارا بودن زیر ساخت علمی مناسب، قادر به انجام تحقیقات و مطالعات مورد نیاز کشور در صنعت بیمه نیز می باشند.ما این دوره را به علاقمندان این رشته پیشنهاد می کنیم. 

اهداف دوره ی مدیریت فروش خدمات آنلاین بیمه
•    آشنایی با مبانی بیمه
•    شناخت اصول خدمات آنلاین بیمه
•    آشنایی با مبانی فروش
•    شناخت مزایای بیمه
•    شناخت انواع بیمه
•    آشنایی با اصول فروش بیمه
•    آشنایی با مدیریت بیمه

مخاطبین دوره ی مدیریت فروش خدمات آنلاین بیمه
•    کارشناسان و مدیران شرکت ها بیمه
•    مدیران و کارکنان کارگزاری رسمی بیمه،
•    متقاضیان اخذ نمایندگی شرکت های بیمه
•    علاقمندان به اشتغال در صنعت بیمه
•    دانشجویان مدیریت
•    کلیه علاقه مندان به این حوزه

 امکانات آموزشی دوره ی  مدیریت فروش خدمات آنلاین بیمه عبارتند از:
آموزش: مطالب این دوره در 250ساعت به صورت  بسته آموزشی ارائه می گردد.
محتوای بروز، اصیل و اختصاصی:
محتوایی که در این دوره آموزشی ارائه می شود، محتوایی با استانداردهای روز جهانی است که اغلب سرفصل های این دوره ، چه به صورت جامع و چه بصورت تک درس بدون شک در هیچ کجای کشور عزیزمان ارائه نمی شود ؛ مجموعه آموزش مجازی پارس افتخار دارد که محتوای آموزشی این مجموعه را تماما بصورت مالتی مدیا(صدا ، تصویر و فیلم) در اختیار شما قرار داده است.
آموزش آنلاین دوره ی مدیریت فروش خدمات آنلاین بیمه:
در این نوع آموزش شرکت کنندگان با دسترسی آنلاین به محتوای دوره ی آموزشی امکان استفاده از آن را در هر ساعت ازشبانه روز، دارند که این ویژگی را می توان برتری بارزی نسبت به آموزش های حضوری دانشت همچنین در پایان دوره دانشپذیران میتوانند به صورت آنلاین و بدون حضور در مجموعه در آزمون دوره شرکت کنند و ارزشیابی شوند.

تفاوت دوره ی مدیریت فروش خدمات آنلاین بیمه با دوره های دیگر موسسات
مجموعه فن پردازان همواره در تلاش است تا در جهت استانداردهای جهانی آموزشی گام بردارد در همین راستا برخی از امکاناتی که در هر دوره آموزشی قرارداده می شوند عبارتند از:
استفاده از فیلم های آموزشی روز دنیا و دوبله توسط موسسه آموزش عالی فن پردازان
•    به روز رسانی محتوای آموزشی هر دوره متناسب با بازارجهانی
•    محتوا یکتا و سرفصل های جامع
•    مشاوره تخصصی از ابتدا تا انتهای دوره
•    محتوای ساده و روش آموزشی شفاف

پیش نیازدوره ی  مدیریت فروش خدمات آنلاین بیمه چیست؟
 تنها با داشتن اطلاعات پایه درمورد اصول مدیریتی ، مدیریت بیمه تقریبا هر کسی میتواند در دوره شرکت نماید.

در پایان دوره ی مدیریت فروش خدمات آنلاین بیمه  چه اتفاقی رخ خواهد داد؟
طبیعتا در پایان دوره ارتقای سطح دانش شماست که بارزترین اتفاق می باشد.
•    آشنایی با اصول بیمه
•    آشنایی با فروش خدمات آنلاین بیمه
•    شناخت انواع خدمات فروش
از دیگر مزایای شرکت در این دوره استفاده از انواع گواهینامه ملی  و گواهینامه بین المللی  قابل استعلام و مدرک معتبر می باشد .
اگر در این دوره شرکت کنم چه میشود؟
با پیشرفت روزافزون علم و فناوری و سرعت بالای گسترش علوم در زمینه های مختلف و در کنار آن افزایش مشغله های فردی، همواره بهره گیری از روشی نوین ، آسان و جامع به افراد کمک میکند تا در کمترین زمان و بهترین روش آموزش های لازم را ببینند  و در مسیر موفقیت و پیشرفت گام های لازم را بردارند.
اگر در این دوره شرکت نکنم چه می‌شود؟
هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد. پشت هر انسان موفقی می توانید صدها انسان را پیدا کنید که در مسیر موفقیت گام برداشتند ولی به مقصد نرسیدند، و پشت  آنها صدها انسانی که فقط به موفقیت فکر می کنند و هیچ قدمی در مسیر بر نمی دارند و پشت سر آن ها هم باز صدها نفر دیگر هستند که رویای موفق شدن را دارند .این شمایید که باید تصمیم بگیرید جزء کدام دسته باشید . ده‌ها میلیون‌ انسان در کشور ما و میلیاردها نفر در سراسر جهان حتی کوچکترین اطلاعی از چنین برنامه‌ها و نشست‌های پرباری ندارند و به تکرار زندگی روزمره خود می‌پردازند.
اما معدود افرادی هستند که برای موفیقت‌های خود برنامه‌ای دارند و برای خودشان نیز سرمایه گذاری می‌کنند، این افراد همان ۲۰ درصد برتر جامعه هستند که برایان ترسی سخنران و مشاور بسیار مشهور از آنها به عنوان افراد موفق نام می‌برد .هر فردی در کشور ما با شرایط فعلی در کمترین حالت، ۲۴۰ هزارتومان در ماه هزینه خورد و خوراک خود می‌کند، حال سوال اینجاست که چقدر برای مهارت‌ها، دانش و توانمندی‌های خود هزینه می‌کند؟
آیا هنوز سوالی در مورد این دوره دارید؟
مشاوران مرکز ما پاسخگوی 24 ساعته آنلاین می باشند.
031-95022444-8


 

ثبت نام و افزودن گواهینامه ها

سرفصل دوره ها

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در فن پردازان