بازاریابی اینترنتی و فروش و حسابداری

آموزش بازاریابی اینترنتی و فروش و حسابداری


دوره ی آموزشی بازاریابی اینترنتی و فروش و حسابداری چه دوره ای است؟ اهمیت شرکت در این دوره ی آموزشی چیست؟ چرا باید در دوره ی آموزش بازاریابی اینترنتی، فروش و حسابداری موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان شرکت کنیم؟ جایگاه و آینده ی شغلی رشته ی بازاریابی اینترنتی، فروش و حسابداری چیست؟ آشنایی با بازاریابی و هدف از فعالیت های بازاریابی هدف از دوره آموزشی بازاریابی اینترنتی، فروش و حسابداری چیست؟ دوره ی آموزشی بازاریابی اینترنتی و فروش و حسابداری چه دوره ای...

توضیحات بیشتر...

امکان پرداخت این دوره بصورت اقساط وجود دارد:

۵۰٪ درصد مبلغ دوره بصورت پیش پرداخت و مابقی طی ۲ مرحله بصورت چک که تا قبل از دریافت مدرک می بایست پرداخت شود.

دوره ی آموزشی بازاریابی اینترنتی و فروش و حسابداری چه دوره ای است؟

دوره ی بازاریابی اینترنتی ، فروش وحسابداری موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان، دوره ای تلفیقی از چند دوره با نگرشی کاربردی است که برای همه ی افراد با هر میزان سطح سوادی در هر کسب و کاری اعم از کوچک و بزرگ ، با هدف توسعه ی بازار ایجاد شده است. در این دوره ی آموزشی تمرکز ویژه ای بر روی بازاریابی و فروش همه ی خدمات و کالا ها می شود و روش های سنتی و قدیمی بازاریابی در این دوره ی آموزشی از بین می روند، و روش های جدید جایگزین آن ها می گردد.

دوره ی بازاریابی اینترنتی، فروش و حسابداری ، مهارت ها و روش های زیادی را برای گذر از سختی ها و پیچیدگی های بازاریابی جهانی به دانش پذیران می آموزد و به این امر می پردازد که چگونه این مهارت ها می توانند در نتایج کسب و کار تاثیر بگذارند و دانش پذیران را برای فرصت های شغلی در دانشگاه ها ، مدیریت و یا مشاوره در بخش های تحقیقات بازار ، خدمات مشتری ، فروش ، بازاریابی مستقیم و ارتباطات و حسابداری آماده می نماید.
چند سالی است که دنیای کسب و کار، وارد عصر «بازاریابی و برند» شده است و روش های سنتی به کلی در حال انقراض می باشند و یکی یکی جای خود را به روش های مدرن می دهند، اما این مفهوم هنوز در ایران در حال رشد است ؛ مدیران پیشرو بیشتر از دیگران و شرکت ها ، کسب و کارهای خود را با کمک مهارت های مدیریت بازاریابی ارتقا می دهند و به موفقیت نزدیک تر می کنند . بنابراین در دوره ی آموزشی بازاریابی اینترنتی، فروش و حسابداری موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان؛ از برترین اساتید، متخصصان و مشاوران این حوزه برای پرورش مدیران و مشاوران حرفه ای کسب و کارها به صورت کاملا کاربردی و به روز استفاده می شود.

حضور در این دوره ی آموزشی که یکی از به روز ترین گرایش ها در جهان محسوب می شود به کلیه ی صاحبان کسب و کار، کارآفرین ها، مدیران فروش و مشاوران بازاریابی و برند و همه ی فعالان و علاقمندان در حوزه بازاریابی توصیه می شود . افراد علاقه مند به دوره ی آموزش بازاریابی اینترنتی، فروش و حسابداری در طول دوره با مباحثی مانند:

 • آشنایی با بازاریابی و هدف از فعالیت های بازاریابی
 • شناسایی اصول جذب و نگهداری خریدار
 • آشنایی با مفهوم تقاضا
 • شناسایی اصول برنامه ریزی استراتژیک
 • توانایی تشخیص دوره ی عمر کالا
 • آشنایی با طبقه بندی کالا
 • سیستم و مدیریت توزیع
 • مراحل طراحی کانال توزیع
 • تصمیمات بازاریابی در خرده فروشی
 • وظایف اصلی مدیریت توزیع فیزیکی
 • شناسایی اصول ابزار ترویج و فروش
 • آشنایی با نحوه ی پیدا کردن خریدار
 • آگاهی از عکس العمل خریدار و درک اطلاعات وی
 • آشنایی با مراحل قیمت گذاری
 • شناسایی اصول مزایای ورود به بازار بین المللی
 • آشنایی با منطقه آزاد بازرگانی
 • آشنایی با فرآیند مدیریت فروش
 • انواع روش های فروش و حسابداری و...

دوره آموزش بازاریابی اینترنتی و فروش و حسابداری

اهمیت شرکت در این دوره ی آموزشی چیست؟

همیشه زمانی که بحث از استخدام باشد ، دغدغه ی داشتن مدرک معتبر برای افراد پیش می آید ؛ زیرا هر چه مدرک و گواهینامه ی شما معتبرتر باشد ، رزومه ی کاری شما بهتر و احتمال استخدام شما بیشتر خواهد بود . امروزه با تغییر مدل کسب و کارها ، موقعیت های شغلی نیازمند تخصص در سطح بالا هستند تا بتوان با استفاده از آن ها ، با کسب و کارها همگام شد و از تغییرات جا نماند. دوره ی آموزشی بازاریابی اینترنتی، فروش و حسابداری، افراد علاقه مند به این حیطه را قادر می سازد تا برای رویارویی با چالش های حاضر در زمینه ی های مختلف کسب و کارها آماده شوند . این دوره ی آموزشی به دلیل آن که از لحاظ علمی در سطح بالایی قرار دارد ، ابعاد مختلف اهمیت آن بر کسی پوشیده نیست . برخی از ابعاد اهمیت شرکت در دوره ی آموزش بازاریابی اینترنتی، فروش و حسابداریعبارتند از:

کسب گواهینامه ی پایان دوره ی معتبر: درست است که داشتن تخصص در این دوره آموزشی حرف اول را می زند اما بسیاری از فعالیت ها و کسب و کارها نیازمند ارائه ی گواهینامه ی معتبر برای جذب افراد هستند . دوره ی بازاریابی اینترنتی، فروش و حسابداری موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان این امکان را به شما می دهد تا علاوه بر کسب تخصص کافی ، گواهینامه ی بین المللی معتبر پایان دوره نیز کسب نمایید و از این طریق جذب بازار کار حرفه ای چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور شوید ؛ و این تمام آمال و آرزوی یک فرد متخصص است.

کسب رزومه ی کاری معتبر: صاحبان هر کسب و کاری که به دنبال کسب رزومه کاری بهتری باشند ، داشتن گواهینامه ی بازاریابی اینترنتی، فروش و حسابداری به خودی خود به عنوان رزومه ی کاری معتبر به آن ها کمک زیادی می کند. اگر صاحب کسب و کاری هستید و یا از کسب و کار فعلی احساس رضایت ندارید ، و اگر به فکر ارتقا در حوزه کاری خود هستید اما رزومه ی کاری معتبر ندارید ، حتما در این دوره ی آموزشی موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان شرکت نمایید تا علاوه بر کسب مهارت و گواهینامه ی معتبر ، در رزومه ی کاریتان آیتمی قوی برای جذب شدن به هر مدل از کسب و کاری را داشته باشید.

آینده ی کاری بهتر: آیتم داشتن شغل مناسب با درآمد بالا همواره دغدغه ی همه ی افراد در هر سن و جایگاهی بوده است ؛ همواره آنان که شغل نداشته به دنبال یافتن شغلی با درآمد بالا و آنان که شغل داشته به دنبال کسب درآمد و ارتقا سمت بوده اند. این موضوع را در نظر داشته باشید که زمان هیچ گاه به عقب باز نمی گردد ، اگر قصد انجام کاری را دارید همین الان اقدام به انجام آن کار نمایید و هیچ گاه کار امروز را به فردا محول نکنید ؛ زیرا با عدم انجام این کار فاکتور زمان را از دست می دهید.

یادگیری روش های جدید: دوره ی آموزش بازاریابی اینترنتی، فروش و حسابداری، روش ها و متدهای جدید را ، بر اساس استانداردهای درسی به دانش پذیران ارائه می دهد . در این دوره ، تکنیک های زیادی برای بین المللی کردن کسب و کارهای بسیار کوچک آموزش داده می شود.

کسب مهارت های تخصصی: یکی از نکات قوت این دوره ی آموزشی برای دانش پذیران در ایجاد مهارت های تخصصی می باشد، مهارت های مهمی از قبیل بازاریابی اینترنتی، تجارت الکترونیک ، انواع روش های فروش کالا و خدمات ، حسابداری را فرا می گیرید. هم چنین مهارت بالقوه ای در رفع چالش های کسب و کار خود در این زمینه را به دست می آورید.

چرا باید در دوره ی آموزش بازاریابی اینترنتی، فروش و حسابداری موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان شرکت کنیم؟

در مورد مزایای دوره ی مدیریت کسب و کار در زمینه ی بازاریابی اینترنتی، فروش وحسابداری داشتن مدرک آن در بخش قبل صحبت کردیم . این که چرا باید در دوره ی آموزشی فوق در موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان شرکت کنید ، لازم است توضیحاتی در این باره داده شود . موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان یکی از معدود موسسات معتبری است که پس از اخذ کلیه مجوزهای لازم از سوی مراجع مربوطه اقدام به برگزاری دوره های آموزشی مختلف از جمله دوره بازاریابی و فروش و حسابداری کرده است . محتوای این دوره تحت نظر اساتید برتر و مجرب تهیه و طراحی شده است که مطابق با استانداردهای روز به صورت حضوری به دانش پذیران ارائه می شود. محتوای درسی این دوره با بررسی دقیق و بر اساس نیازهای افراد علاقه مند در زمینه بازاریابی و فروش و حسابداری طراحی شده است .
علاوه بر این، مزایای این دوره ی آموزشی در موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان عبارتند از:

 1. ارائه ی مدرک معتبر و مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری
 2. امکان ارزیابی مدارک توسط سازمان ارزشیابی بین المللی WES کانادا
 3. در صورتی که دانش پذیر قصد مهاجرت و یا کار در کشورهای خارجی را داشته باشد، امکان ترجمه ی رسمی مدارک با مهر وزارت امور خارجه وجود دارد.
 4. ارائه ی منابع دیداری، شنیداری دوبله شده به زبان فارسی همراه با بسته های آموزشی.
 5. امکان رفع مشکل دانش پذیران طی دوره.
 6. ارائه ی مشاوره تخصصی از ابتدا تا انتهای دوره.

جایگاه و آینده ی شغلی رشته ی بازاریابی اینترنتی، فروش و حسابداری چیست؟

اگر از مهارت های سازماندهی و خلاقیت برخوردار هستید و به برقراری ارتباط علاقه دارید ، شغل مشاوره یا مدیریت بازاریابی فروش اینترنتی و حسابداری مناسب شما است . علاقه مندان پس از دریافت مدرک پایان دوره موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان می توانند به عنوان های زیر مشغول به کار شوند:

 • مدیر اجرایی بازاریابی و تبلیغات
 • مدیر بازاریابی
 • مدیر ارشد بازاریابی و فروش
 • مدیر توسعه ی کسب و کار
 • برنامه ریز تبلیغات
 • مدیر برند
 • مدیر حسابداری

به عنوان مدیر بازاریابی فروش اینترنتی و حسابداری باید به ترویج محصولات یا خدمات خود و افزایش آگاهی مشتریانتان بپردازید . برای این کار نیاز به راه های خلاقانه برقراری ارتباط با مشتریان از طریق روش هایی مانند تلویزیون ، رادیو ، روزنامه ، ایمیل ، پیام کوتاه و ... دارید . در این شغل باید کار تیمی خوب ، اعتماد به نفس بالا و شم تجاری قوی داشته باشید.
شما باید بهترین راه برای ترویج محصولات و خدمات کارفرما یا شرکت خود را برنامه ریزی کنید . برای این کار باید مهارت های مدیریتی برای هدایت و انگیزش تیم های کاری و توانایی تحمل فشار کاری زیاد را داشته باشید. برای رسیدن به این پست باید مدتی به عنوان کارشناس بازاریابی کار کنید.

شغل بازاریابی و فروشندگی با هم تفاوت بسیاری دارند ، حتی در کسب و کارهای بزرگ معمولا واحد فروش از واحد بازار یابی نیز مجزا می باشد. به عبارت بهتر تیم بازاریابی به بررسی و جمع آوری اطلاعات بازار از راه های مختلف پرداخته و بر اساس تحلیل های بدست آمده اقدام به طراحی سیاست های تبلیغاتی ، طراحی محصول ، نحوه توزیع و ... می کند و به مدیرعامل در این حوزه مشورت ارائه می دهد . در صورتی که تیم فروش بر اساس سیاست های تنظیم شده در بخش بازاریابی نسبت به برقراری ارتباط با مشتریان ، برگزاری جلسات مذاکره فروش ، ارائه پیشنهاد قیمت و در نهایت تنظیم و عقد قرارداد اقدام می نماید . ساعت کاری این افراد به صورت تمام وقت است . محل کار آن ها معمولا در دفاتر کاری بوده ولی گاهی برای ملاقات با مشتریان و یا شرکت در سمینارها و نمایشگاه ها باید به سفر کاری بروند.

آشنایی با بازاریابی و هدف از فعالیت های بازاریابی

شاید در گذشته بازاریابی در اصل همان فروش و معرفی بوده است، اما امروزه رفع نیازهای مشتری می باشد. اگر محصول یا کالایی با قیمت پایین و ارزش و کیفیت بالا تولید گردد و مطابق با نیازهای مشتری باشد و به درستی پخش و توضیع شود ، محصولات به راحتی به فروش می رسد. در تعریف کامل ، بازاریابی یکسری مراحل مدیریتی و اجتماعی می باشد، که افراد توسط آن نیازهای خود را به تبادل می گذارند.در واقع می توان گفت بازاریابی ارتباط مستقیم و غیر مستقیم با مشتری می باشد.

آشنایی با بازارهای مورد نظر

بازار از گرده هم آیی یکسری از خریداران بالقوه و بالفعل یک محصول می باشد. کسانی که برای خرید می آیند یا احتیاج های مشترکی دارند یا دارای نیازهای خاصی هستند که از طریق خرید و فروش می توانند آن نیاز ها را برطرف کنند. کار بازاریاب به گونه ای باید باشد که سبب ارتباط های سودآوری با خریداران و مشتریان شود.برای این که با مشتری ارتباط برقرار کنند لازم است که فروشنده های بازار خریداران محصولات خود را پیدا کنند و نوع کالا و محصول مورد نیاز آن ها را شناسایی کند و قیمت را تعیین کند و به خریداران اطلاع دهد و در آخر برای آن ها ارسال کند.

شناسایی اصول جذب و نگهداری خریدار

اینفوگرافیک دوره بازاریابی اینترنتی و فروش و حسابداری

همیشه مشتریان بازارهایی را برای خرید انتخاب می کنند که هم کالای با کیفیتی داشته باشند هم از نظر قیمت مناسب باشد. مشتری محصول خریداری شده را با انواع همان محصول که در بازار هستند، مقایسه می کند. پس باید محصول بالاترین کیفیت را داشته باشد، که بازاریاب بتواند رضایت مشتری را جلب کند. اگر بتوان با مشتری ارتباط سالمی برقرار کرد، مشتریان با تعریف آن محصول نزد دوستان و آشنایان می توان مشتریان بیشتری را جذب کرد. آمار و تحقیقات نشان می دهد که تفاوت زیادی میان مشتریانی که رضایت کامل از محصول را دارند با کسانی که ناراضی هستند، وجود دارد.باعث می شود که وفاداری مشتریان به آن محصول کاهش یابد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که شرکت های فروشنده محصولات باید ارتباط قوی با مشتریان خود به جهت انتخاب منطقی آن محصول داشته باشند.

شناسایی اصول محیط مورد بازاریابی
یکی از نکات مهمی که بازاریابان باید در آن به خوبی عمل کنند ایجاد رابطه خوب با مشتریان و پرسنل شرکت می باشد. برای موفقیت بیشتر نیاز به درک محیطی می باشد. محیط بازاریابی به دو بخش تقسیم می شود:

محيط خرد (Microenvironment)

شركت ها، تأمین كنندگان، واسطه هاي بازاريابي، بازار مشتريان، رقبا و اجتماع از محیط های خرد حساب می شود، زیرا بر رضایت مشتری تاثیر می گذارند. مدیران بازاریابی به تنهایی نمی توانند رضایت مشتری را جذب کنند بلکه رفتار و برخورد دیگر پرسنل ها و افراد می تواند تاثیر گذار باشد.

محيط كلان (Macroenvironment)

این محیط تشکیل شده از نیروهای اجتماعی است.از نمونه های این محیط نيروهاي تركيب جمعيتي، اقتصادي، طبيعي، فناوري، سياسي و فرهنگي می باشد.

شناسایی اصول محیط اقتصادی بازار و قدرت خرید

بازارها نه تنها به مردم بستگی دارد، به قدرت خرید هم بستگی دارد.بسته به نیازها و ویژگی های محیطی هر مللی متفاوت است، به طور مثال برخی اقتصاد معيشتي دارند، یعنی توليدات كشاورزي و صنعتي کشور یا شهر خود را استفاده می کنند. در این موارد بازاریابی های کمی صورت می گیرد. در هر خانواده حمل و نقل و خوراک و خانه از هزینه ها و خرج های اصلی حساب می شوند. بازاریابان باید از عمده خرج مصرف کنندگان اطلاع داشته باشند.

شناسایی اصول محیط فیزیکی و طبیعی

محیط های طبیعی از منابع طبیعی تشکیل شده اند که می توانند بر فعالیت های فروش و بازاریابی تاثیر بگذارند. در سه ده قبل نگرانی ها نسبت به محیط های زیست زیادتر شده است. در این مورد که آلودگی هوا و آب به جایی رسیده که برای همه خطرناک می باشد. تمام نگرانی ها برای گرم شدن دنیا شده است.بازاریابان باید از مشکلات محیط طبیعی اطلاعات کامل را داشته باشند. به طور مثال این که باید از کاهش مواد خام اطلاع داشته باشند یا تصور غلط این که هوا و آب از بین رونده نیستند. مشکلات محدودیت آب ها در قسمت های مختلف جهان از جمله ايالات متحده و دیگر منطقه های دنیا این مشکلات را دارند. منبع های تجدید پذیری مانند درختان و غذا نیز باید صحیح مصرف کرد. دیگر منبع های تجدید ناپذیر مانند: ذغال سنگ و منابع معدني مشکلات مختلفی ایجاد کرده اند. این گونه منابع با توجه به این که محدودیت در مصرف دارند، قیمت ها افزایش می یابند. مشکل بعدی آلودگی محیطی می باشد که آلودگی هایی از جمله : مواد های پلاستیکی و بطری های شیشه ای و افزایش میزان جیوه در اقیانوس ها.

مشکل بعدی مداخله کردن ملل ها در سازمان دهی منبع های طبیعی می باشد. کشورهایی که از نظر مالی فقیر هستند، نسبت به آلودگی ها توجه کمتری دارند، اما کشورهای دیگر تمامی امکانات و منابع مالی را در اختیار دارند و در جهت کاهش آلودگی استفاده می کنند. البته امید همگی به این است که شرکت های تولیدی و فروشندگان ، کالاها و تجهیزاتی با کمترین قیمت ارائه دهند، که بتوان از طریق آن ها آلودگی محیط زیست را کاهش داد.

مدرک بازاریابی اینترنتی و فروش و حسابداری

هدف از دوره آموزشی بازاریابی اینترنتی، فروش و حسابداری چیست؟

هدف از تشكیل دوره آموزشی بازاریابی اینترنتی و فروش و حسابداری ، آموزش منابع انسانی متخصص شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی است. افرادی كه در زمینه های مربوط به بازاریابی اینترنتی و فروش و حسابداری بتوانند در جهت فراهم نمودن نیازهای امروز و فردای مدیریت در جامعه فعالیت كنند.موسسه ی آموزش عالی فن پردازان، با همکاری اساتید وگروهی از کارشناسان مجرب دوره آموزشی بازاریابی اینترنتی و فروش و حسابداری، پس از بررسی محصولات جدید و مطابقت آن با نیاز بازار و آگاهی نیازهای واقعی مشتریان، اقدام به طراحی پکیج دوره آموزشی بازاریابی اینترنتی و فروش و حسابداری کرده است تا علاقه مندان در این حوزه بتوانند مدرک با تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری دریافت کنند.

دانش پذیران باید با مباحث دوره آموزشی بازاریابی اینترنتی و فروش و حسابداری علاقمند باشند تا بتوانند با موفقیت این دوره آموزشی را در موسسه آموزش عالی فن پردازان بگذرانند. در مبحث مدیریت ، آگاهی از اصول مدیریت، مفاهیم مدیریتی، مهارت های برنامه برنامه ریزی و آشنایی با سازمان و مفاهیم سازمانی و ... در حوزه فنی آشنایی با مفاهیم و اصول رایانه ، نرم افزارهای مدیریتی و پایه ای، کاربردهای کامپیوتر، سیستم پایگاه داده از پیش نیازهای موفق دوره آموزشی بازاریابی اینترنتی و فروش و حسابداری می باشند.

یکی از ضروری ترین عامل های جذب نیرو در بازارکار توجه به نیازهای جامعه دانش پذیران است. در حال حاضر بسیاری از مراکز نظیر مدارس، بانک ها به سیستم کامپیوتر مجهز هستند و به افرادی نیازمندند که قادر به نگهداری و پشتیبانی از آن ها باشند.اگرچه فعالیت مطلق در محیط های واقعی و ICT دست نیافتنی است، ولی ایجاد سطحی از امنیت که به اندازه کافی و مناسب با نیازهای انجام شده باشد تقریبا در تمامی شرایط محیطی امکان پذیر است.یک مدیر به خواسته ایی که به او واگذار شده است، باید اضافه بر مهارت ها و توانایی مدیریتی، دارای مهارت های خاص مرتبط با بازاریابی اینترنتی و فروش و حسابداری نیز باشد.

برگزارکننده: موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان
ثبت نام و افزودن گواهینامه ها

سرفصل دوره ها

این پکیج آموزشی شامل 5 کتاب است

کتاب اول: مدیر فروش

فصل اول    

 • ماهیت و مبانی فروش  
 • مفهوم فروش:   
 • اهمیت فروش:   
 • آمیخته بازاریابی  
 • آثار نوسانات اقتصادی در فروش کالا و خدمات  
 • مدیریت زمان در فروش  
 • وظایف مدیر فروش  
 • فرایند مدیریت فروش   
 • اصول اخلاقی مدیر فروش   
 • مدیریت زمان  
 • جایگاه مدیر فروش در سازمان  

فصل دوم   

 • فرایند فروش سازمانی 
 • ﺧﺮﯾﺪ ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ   
 • مشخصات اصلی خریدهای سازمانی    
 • اعضای مراکز خرید سازمانی  
 • فرآیند ﺗﺼﻤﯿﻢ ﮔﯿﺮي ﺧﺮﯾﺪ ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ  
 • انواع خرید سازمانی   
 • خرده فروشی  
 • فروش B2B   
 • انواع مشاغل در فروش  
 • شناخت انواع مشتری   
 • انواع مشتری   
 • مشتریان وفادار  
 • برقرای ارتباط با مشتری   
 • مدیریت اعتراض مشتریان   
 • تفاوت در رفتار با انواع مشتریان شاکی   

فصل سوم 

 • برنامه ریزی فروش   
 • اهمیت و ماهیت برنامه ریزی فروش   
 • انواع استراتژی های فروش  
 • طراحی برنامه های پیشبرد فروش   
 • برنامه ریزی فروش
 • برنامه ریزی فروش روی خط زمان 
 •   برنامه ریزی فروش و عملیات    
 • روش های طلایی برنامه ریزی فروش    

فصل چهارم  

 • پیش بینی فروش   
 • اهمیت پیش بینی فروش   
 • توان بالقوه بازار در پیش بینی فروش
 • اصول انجام پیش بینی فروش 
 • روش ﻫﺎي ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ ﻓﺮوش   
 • روش ﻫﺎي ﮐﯿﻔﯽ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ ﻓﺮوش   
 • روﺷﻬﺎي ﮐﻤﯽ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ ﻓﺮوش   
 • ﻣﺴﺎﺋﻞ ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ   
 • هفت‌گام برای پیش‌بینی اثربخش فروش  

فصل پنجم   

 • بودجه بندی فروش   
 • بودجه عملیاتی 
 • بودجه فروش   
 • روشهای اجراي بودجه ريزي عملياتي   
 • اهداف بودجه ریزي عملیاتی  
 • مزایاي بودجه ریزي عملیاتی  
 • معایب بودجه عملیاتی :   
 • مراحل بودجه ریزي عملیاتی  
 • الزامات بودجه عملیاتی    
 • جایگاه بودجه فروش در بودجه جامع  

فصل ششم  

 • سازماندهی و استخدام نیروی فروش   
 • معیار انتخاب نیروی فروش  
 • کارکنان فروش:   
 • انتخاب کارکنان مناسب برای فروش   
 • فرآیند انتخاب   
 • روایی و پایایی  
 • آموزش نیروی فروش   
 • روش های آموزش نیروی فروش  
 • برنامه هاي سازماني براي ايجاد انگيزش در کارکنان   
 • انگیزش نیروی فروش   

فصل هفتم   

 • ارزیابی عملکرد نیروی فروش   
 • اهمیت ارزیابی عملکرد نیروی فروش  
 • نظارت و رهبری مدیریت فروش   
 • مدیریت زمان در ارزیابی عملکرد نیروی فروش  
 • معیار ارزیابی نیروی فروش   
 • روشهاي مختلف ارزيابي عملکرد    
 • تیم فروش بی رقیب    

فصل هشتم    

 • کنترل فرایند فروش    
 • کنترل فروش    
 • هزینه فروش    
 • ممیزی بازاریابی    
 • فرآیند ممیزی‌ بازاریابی‌    
 • توصیه‌هائی برای کنترل روند فروش و بازاریابی    
 • فرآیند های فروش    
 • فعالیت  برای مشتریان ایجاد کننده درآمد سریع    

فصل نهم    

 • استراتژی قیمت گذاری و عقد قراردادهای فروش  
 •     برنامه ریزی فروش روی خط زمان    
 • متد ارزیابی لحظه‌ای فروش   
 • تعريف قرارداد  
 • اجزای قرارداد   
 • مذاکره و مشاوره با واحد تولید   
 • سفارشی سازی و شخصی سازی   
 • انتخاب شركت ها در خصوص قيمت گذاري شخصي شده   
 • چگونگي طراحي محصول  
 • پذيرش سفارشي سازي محصول توسط مصرف كننده  
 • تبدل ويژگي ها به مزايا   
 • سطوح شخصي سازي  
 • نمونه ای از فرایند های رسیدگی به شکایت مشتریان   
 • تعهدات شرکت در مقابل محصولات فروش   
 • گارانتی   
 • وارانتی   

فصل دهم   

 • تبلیغات شرکت و راهنمایی مشتریان   
 • نام تجاری    
 • تبلیغات    
 • بررسی مفهوم اثر بخشی    
 • اثر بخشی در تبلیغات    
 • سبک های تبلیغات    
 • تصمیمات اساسی در حوزه تبلیغ:    

فصل یازدهم    

 • شرکت های همسو داخلی و خارجی  
 • سازمان  
 • سازمان‌های تولیدی    
 • سازمان های خدماتی   
 • استراتژی سازمانها در بازار رقابتی   
 • ارتباط با شرکتهای رقیب 
 • شناسايى رقباى شرکت   
 • ديدگاه بازار   
 • ديدگاه صنعت   
 • استراتژی رقابتی در بازار    
 • استراتژي هاي مشاركتي    
 • مشارکت انتفاعی    
 • مذاکره با رقیبان    
 • اعطاي مجوز ساخت يا فروش    
 • استراتژي سطح وظيفه اي    
 • سوات (SWOT)    
 • سازمانهای مالی و حسابداری    

کتاب دوم: تجارت الکترونیک

فصل اول آشنایی با  تجارت     

 • انواع تجارت     
 • تجارتBTOC     
 • تجارتCTOB     
 • تجارتPTOP     
 • تجارتBTOA     
 • تجارت CTOA     
 • تجارت الکترونیک در ایران     
 • WTO  چیست؟     
 • اصول تجارت موفق      
 • نکته هایی عملی و کاربردی برای مدیریت شروع یک تجارت موفق      
 • حجم مبادلات الکترونیکی و سرعت گسترش آن      
 • توجیه اقتصادی راه اندازی تجارت الکترونیکی در کشور      
 • رویکرد دولت جمهوری اسلامی ایران      
 • راه میانبر برای تسریع کسب درآمد در تجارت      
 • آشنایی با مفاهیم و تعاریف بنیادین خدمات الکترونیک      
 • تجارت الكترونیكی در برابر تجارت سنتی      
 • معیار‌های آمادگی تجارت الکترونیک      
 • تجارت الکترونیک و بازار      
 • چارچوب ارزش تجاری تجارت الکترونیکی      
 • ارتقای سطح تولیدات      
 • آشنایی با قانون تجارت ایران      
 • آشنایی با اصطلاحات تجارت بین الملل - تجاری بازرگانی و گمرکی      

فصل دوم معرفی تجارت الکترونیکی      

 • تاریخچه تجارت الکترونیک      
 • تاريخچه اينترنت      
 • تعریف تجارت الکترونیک      
 • چارچوب تجارت الکترونیک      
 • مراحل تجارت الکترونیک      
 • تجارت الکترونیک و زنجیره‌های تأمین      
 • ابزارهای تجارت الکترونیک      
 • کاتالوگ‌های شبکه‌ای      
 • تجارت الکترونیک و سوءاستفاده از آن      
 • تجارت الکترونیک در ایران      
 • تجارت الکترونیک از دیدگاه داخلی      
 • موانع توسعه تجارت الکترونیک در ایران      
 • جنبه‌های خارجی تجارت الکترونیک      
 • عزم ملی برای توسعه تجارت الکترونیک      
 • چارت الکترونیکى پاره اى      
 • مدل هاى تجارت الکترونیک      
 • اهمیت وب سایت در تجارت الکترونیکى      
 • استراتژی ها و برنامه های جامع کسب و کار      
 • مسائل حقوقی و اخلاقی تجارت الکترونیک      

فصل سوم آشنایی با انواع  تجارت      

 • اهميت تجارت الکترونيک      
 • انواع تجارت الکترونیکی      
 • تجارت بنگاه با بنگاه ( B B )      
 • تجارت بنگاه با مشتری ( B C )      
 • تجارت مشتری با مشتری ( C C )      
 • تجارت مشتری با بنگاه ( C B )      
 • تعریف عام تجارت      
 • تعریف تجارت الکترونیک از دیدگاه clarke:      
 • تجارت الکترونیک از دیدگاه ارتباطات:      
 • تجارت الکترونیک از دیدگاه فن آوری اطلاعات :      
 • تجارت الکترونیک از دیدگاه تجاری      
 • تجارت الکترونیک :      
 • سطوح تجارت الکترونیک (e - commerce levels )      
 • تاثیر گزاری تجارت الکترونیک در تمام سطوح مختلف تجارت (the impact of e– commerc)      
 • مدلهای مختلف تجارت الکترونیک (e-commerce models)      
 • راهکارهای تجارت الکترونیک e-commerce solutions      
 • نشر الکترونیکی و حقوق مالکیت معنوی :      
 • قانون کپی رایت (copyright) :      
 • کسب اجازه از صاحب اثر (licensing) :      
 • ويژگى های  اصلى تجارت الکترونیکی      
 • تفاوت تجارت الکترونیک با مبادله الکترونیکی داده      
 • مزایای تجارت الکترونیک:      
 • ویژگی‌های کلی تجارت الکترونیکی(EC):      
 • واژه‌ها و اصطلاحات مرتبط با تجارت الکترونیک:      
 • زیر ساخت های تجارت الکترونیکی:      
 • پرداخت‌های الکترونیکی در تجارت الکترونیکی:      
 • سایت‌های مهم در ارتباط با تجارت الکترونیکی:      
 • تجارت موفق در تجارت الکترونیک      
 •  محدودیت‌های تجارت الکترونیک      
 • مشکلات عدم گسترش تجارت الکترونیکی در ایران:      
 • بخشی از پروژه‌های انجام شده در کشور جهت استقرار تجارت الکترونیکی:      
 • موانع تجارت الكترونيكى      

فصل چهارم تجارت الکترونیک و بازار      

 • اثر تجارت الکترونیکی بر استراتژیهای بازار       
 • چارچوب ارزش تجاری تجارت الکترونیکی       
 • مدل های مختلف تجارت الکترونیک       
 • آشنایی با حقوق تجارت الکترونیکی       
 • حقوق تجارت الكترونیك       
 • امضای الكترونیكی       
 • مسئولیت مدنی در تجارت الكترونیك       
 • ارزیابی خدمات الکترونیکی       
 • کیفیت بالای خدمت الکترونیک       
 • الزامات و ضرورت‏های تجارت الکترونیک در ایران       
 • الگوهای تجارت الکترونیک       
 • تعریف مدل کسب و کار       
 • مدل های کسب و کار الکترونیکی       
 • مدل های کسب و کار موفق در ایران       
 • بازارهای الکترونیکی؛ راهکاری مناسب برای خروج از بحران       
 • فناوری اطلاعات در صنایع کوچک       
 • راهکارهای گسترش به کارگیری فناوری اطلاعات       
 • بازاریابی الکترونیک: برقراری ارتباط با مشتریان       
 • عوامل موفقیت در بازاریابی الكترونیك(BONI):       
 • تعریف هوشمندی کسب‌ و کار       
 • اهداف اصلی هوشمندی کسب و کار       
 • نتایج فنی سیستمهای هوشمندی کسب و کار       
 • فرآیند هوشمندی کسب و کار در سازمان‌ها و شرکت‌ها       
 • هوشمندی کسب و کار ۲.۰       
 • امنیت تجارت الکترونیک       

فصل پنجم استراتژی های الکترونیکی       

 • استراتژی تجارت الکترونیک       
 • موارد قانونی در تجارت الکترونیکی       
 • مدیریت تجارت الکترونیک(E-Commerce )در سازمان       
 • گریزناپذیری تجارت الکترونیک       
 • کشورهای اسلامی ، عربی و تجارت الکترونیک       
 • قوانین بازاریابی الکترونیکی       
 • افزایش فروش با پشتیبانی از مشتری       
 • محافظت از داده ها واطلاعات در تجارت الکترونیک       
 • جایگاه تحقیقات بازار در بازاریابی الکترونیکی       

فصل ششم مدیریت اجرایی گرایش تجارت       

 • معرفی مدیریت اجرایی گرایش مدیریت بازاریابی و صادرات       
 • نظارت بر فعالیت تجاری       
 • جهانی شدن، مدیریت و تجارت الکترونیکی       
 • مدیریت و تجارت الکترونیک       
 • مسائل بازاریابی بین المللی       
 • استراتژی‌های ورود به بازار       
 • مشارکت مستقیم       
 • سرمایه‌گذاری مستقیم       
 • محیط سیاسی و حقوقی       
 • شرایط اقتصادی       
 • مدیریت سازمان های پیچیده       
 • پنج رهنمود اساسی در تجارت       
 • بازرگانی بین الملل       
 • روش های پرداخت در معاملات بازرگانی       
 • تعاریف و اصطلاحات گمرکی       

فصل هفتم مدیریت فرآیندهای تجاری       

 • مدیریت فرایندهای تجاری (BPM)       
 • چرخه حیات فرایندهای تجاری       
 • مزایای مدیریت فرایندهای تجاری       
 • تجاری سازی       
 • روش های تجاری سازی       
 • تعریف مدیریت فرآیندهای تجاری       
 • نقش های سازمانی در مدیریت فرایند تجاری       
 • مزایای مدیریت فرآیندهای تجاری    

کتاب سوم: برندینگ  

فصل اول    : برند سازی

 • مقدمه    
 • برندسازی    
 • نام تجاری چیست؟    
 • مدیریت برند    
 • تدوين راهبرد نام تجاري    
 • ابعاد نام تجاري    
 • استفاده از جستجوگرها برای شهرت و مدیریت نام تجاری    
 • اصول مدیریت تبلیغات    
 • تعریف تبلیغات    
 • پیدایش تبلیغات    
 • بررسی مفهوم اثر بخشی    
 • اثر بخشی در تبلیغات    
 • مزایای هدف گذاری تبلیغات    
 • اهداف مدیریت تبلیغات    
 • توسعه هدفهای تبلیغات    
 • کارآیی تبلیغات    
 • روش‌های کاهش هزینه تبلیغات    
 • اشتباهات رایج در تبلیغات    
 • استفادهء نامناسب از رسانه‌های غیرنافذ و محرک    
 • بها دادن بیش از اندازه به هدف‌گذاری‌های کیفی    
 • نحوه انتخاب برندهای بزرگ دنیا    

فصل دوم: مدیریت برند و نام تجاری

 • تعاریف مدیریت برند
 • دیدگاه ها یا روش های مختلف مدیریت برند
 • مدیریت و ارزش گذاری هویت برند به شیوه BAV
 • مدیریت برند و اشتباهات برندسازی
 • عوامل اثربخشی مدیر برند
 • مدیریت نام تجاری
 • ایجاد و مدیریت یک برند موفق
 • ارزش نام تجاری
 • مدیریت بر نام تجاری

فصل سوم: استراتژی نام تجاری    

 • استراتژی چیست؟    
 • ماتريس استراتژي هاي نام تجاري    
 • ارزش مارک گذاری محصولات    
 • استراتژی های نامگذاری    
 • نام تجاری مناسب    
 • مدیریت آرم تجاری    
 • نکات مهم جهت انتخاب نام تجاری    
 • استراتژی های برند تجاری    
 • نام تجاری و ارزش    
 • استراتژی نام تجاری
 • کاربردهای استراتژیکی نام تجاری
 • استراتژی نام تجاری فراتر از موضع‌یابی
 • استراتژی نام تجاری استراتژی کسب‌وکار
 • استراتژی و تاکتیک

فصل چهارم: اصول ساخت و طراحی برند و نام و نشان تجاری

 • اصول طراحی برند
 • اصول اساسی برای طراحی نام تجاری
 • طراحی برند مجدد
 • باید و نبایدهای نام گذاری برند
 • راهنمای برندسازی مکانی
 • برنامه طراحی برند تبلیغاتی
 • طراحی هویت برند
 • طراحی برند و لوگو
 • چالش های نام گذاری در برندهای مقلد
 • طراحی اگهی تبلیغاتی و برند
 • گام های معلق خلق برند در ایران

فصل پنجم: برندسازی اینترنتی

 • برندسازی اینترنتی و اصول آن
 • برندسازی دیجیتال در دنیای کسب‌وکارهای B2B
 • دورنمایی کلی از وب برندینگ یا دیجیتال برندینگ
 • معنای واقعی وب برندینگ
 • کالا ها در جدال برندینگ
 • مدیریت موثر برند در وب
 • تقویت یک برند در فضای مجازی
 • برند سازی اینترنتی برای روزنامه ها و سایت های خبری
 • تبدیل وب سایت به یک برند

فصل ششم:بازاریابی تجاری    

 • بازاریابی تجاری چیست؟
 • روشها، اصول و استراتژیهای نوین در بازاریابی تجاری
 • ایده های بازاریابی برای تجارت سودآور
 • کارگزاران تبلیغات و بازاریابی
 • ضروری‌ترین مهارت یک بازاریاب
 • اتیکت مکالمات تجاری و شغلی
 • ساختار و ابزار روابط عمومی تجاری
 • قدرت شبکه سازی تجاری
 • بازاریابی b2b

کتاب چهارم: اصول و مبانی حسابداری

فصل اول تشخیص و کاربرد مفاهیم نظری حسابداری     

 • صورت‌های مالی     
 • اجزاي‌ صورت‌های‌ مالي‌     
 • مفاهیم حسابداری     
 • الف) مفروضات حسابداری     
 • ب) اصول حسابداری     
 • ج) اصول یا میثاق های محدود کننده     
 • ارائه‌ مطلوب‌ و رعايت‌ استانداردهاي‌ حسابداري‌     
 • خصوصیات کیفی محتوای اطلاعات مالی     
 • خصوصیات کیفی مربوط به محتوای اطلاعات     
 • خصوصیات‌ کیفی‌ مرتبط‌ با چگونگی ارائـه‌ اطلاعات‌     
 • اصطلاحات حسابداری      
 • صورت حساب سرمایه:      
 • اثر رویداد مالی روی حسابها:      
 • ماهیت حسابها:      
 • انواع موسسات اقتصادی      
 • انواع  شاخه های حسابداری      
 • حسابداري صنعتي      
 • حسابداري مالي      
 • حسابداري دولتي      
 • حسابداري مديريت      
 • حسابداري منابع انساني      
 • حسابداری سیستمها      
 • حسابداری موسسات غیر انتفاعی      
 • حسابداری اجتماعی      
 • استفاده کنندگان اطلاعات حسابداری      
 • استفاده كنندگان درون سازمانی :      
 • استفاده كنندگان برون سازمانی :      
 • دوره مالی:      
 • چرخه حسابداری (Accounting  cycle)      
 • محاسبه سود یا زیان خالص:      
 • روش کلی بستن حساب :      

فصل دوم حسابداری و انواع آن      

 • آشنایی با حسابداری      
 • وظایف حسابداران      
 • حسابدار سرپرست      
 • آشنایی با دفترداری      
 • شباهت و تفاوت حسابداری و دفترداری      
 • اصول حسابداری      
 • حسابداری مالی(عمومی)      
 • هزینه یابی برمبنای فعالیت      
 • ارزیابی متوازن      
 • حسابداري مالياتي      
 • هدف وصول ماليات      
 • نرخ تصاعدي ماليات      
 • قراين مالياتي      
 • حسابداری دولتی      
 • آشنایی با اصول و موازین حسابداری دولتی      
 • حسابداری اجتماعی      
 • حسابرسی      
 • انواع حسابرسی از نظر تابعیت سازمانی:      

فصل سوم آشنایی با حسابداری مدیریت      

 • معرفی حسابداری مدیریت      
 • تاریخچه حسابداری مدیریت      
 • مباحث اصلی حسابداری مدیریت      
 • نقش حسابداری مدیریت در کسب اهداف سازمانی      
 • محدوده‌های حسابداری مدیریت      
 • هدف حسابداری مدیریت‌ـ مثلث استراتژیک      
 • طبیعت حسابداری مدیریت      
 • هزینه یابی برمبنای فعالیت در حسابداری      
 • ارزیابی متوازن در حسابداری      
 • ارزش افزوده اقتصادی      

فصل چهارم پیش بینی مالی و برنامه ریزی و بودجه بندی      

 • بودجه یا برنامه مالی      
 • بودجه عملیاتی      
 • اهداف و مزایای بودجه ریزی عملیاتی      
 • چالشهای بودجه ریزی عملیاتی      
 • الزامات بودجه ریزی عملیاتی در ایران      
 • عناصر و مولفه های استقرار نظام بودجه ریزی عملیاتی      
 • روش مناسب بودجه ریزی عملیاتی      
 • روش تهیه بودجه      
 • روشهای برآورد هزینه‌ها ( طرف دیگر بودجه )      
 • بودجه برنامه ای      
 • بودجه عملیاتی      
 • مقایسه بودجه برنامه‌ای و بودجه عملیاتی      
 • روشهای برآورد هزینه در بودجه عملیاتی      
 • نظام بودجه بندی طرح و برنامه      

فصل پنجم بودجه بندی سرمایه‌ای      

 • طبقه بندي بودجه      
 • نظام آمارهاي مالي دولت GFS      
 • طبقه بندي بودجه در ايران      
 • روشهای ارزیابی پروژه های سرمایه ایی      
 • دوره برگشت سرمایه      
 • خالص ارزش فعلی      
 • نرخ بازده داخلی (IRR)      
 • شاخص نرخ سودآوری      
 • اجاره بلند مدت      

فصل ششم توانایی تشخیص حسابها درحسابداری  دولتی       

 • آشنایی با تعریف حسابداری      
 • آشنایی با تعریف دفترداری      
 • آشنایی با خصوصیات حسابداری دولتی      
 • آشنایی با اصول و موازین حسابداری دولتی       
 • اصول و موازین حسابداری بطور اعم       
 • اصول و موازین حسابداری دولتی بطور اخص       
 • آشنایی با روش های حسابداری دولتی       
 • شناسایی اصول تشخیص حساب ها و تنظیم سند حسابداری       
 • صورت حساب سود و زیان ( Income Statement)       
 • صورت حساب سود و زیان به روش تک مرحله ای       
 • طبقه بندی اقلام صورت حساب سود وزیان       
 • صورت حساب سرمایه       
 • صورت وضعیت مالی(ترازنامه)       
 • طبقه بندی اقلام ترازنامه       
 • تهیۀ گزارش از مانده حساب ها در پایان دورۀ مالی       
 • ماهیت ماندۀ حساب ها       

فصل هفتم توانايي عمليات حسابداري بانك       

 • آشنايي با حسابهاي بانكي سازمانهاي مالي و انواع آن       
 • آشنايي با موارد اختلاف صورت حساب بانك با دفاتر سازمان       
 • برداشت هاي بانك       
 • وجوه بين راهي       
 • چكهاي معوق       
 • چكهاي لاوصول       
 • آشنايي با تعريف صورت مغايرت بانك       
 • آشنايي با فرم صورت مغايرت بانك با تعيين مانده واقعي       
 • آشنايي با اشتباهات بانك و سازمان       
 • آشنايي با تعريف درآمد و هزينه اختصاصي       
 • شناسايي اصول ثبت فعاليت هاي مالي مربوط به درآمد و هزینه از درآمد اختصاصي دردفاتر       
 • آشنايي با موازنه حساب درآمد اختصاصي       
 • شناسايي اصول بستن حساب درآمد اختصاصي در پايان سال       

فصل هشتم معرفی حسابداری مالی       

 • آشنایی با حسابداري مالي       
 • تعریف مدیریت مالی       
 • هدف مدیریت مالی       
 • نقش مدیر مالی       
 • تاریخچه مدیریت مالی       
 • هزینه یابی برمبنای فعالیت       
 • نسبت هاي مالي       
 • چارچوب مفهومی       
 • تأثیر چارچوب مفهومی بر عملیات حسابداری       
 • انگیزه هیئت استانداردهای حسابداری مالی برای تدوین چارچوب مفهومی       
 • رفتارشناسی مالی       
 • صورت حساب سود و زیان ( Income Statement)       
 • طبقه بندی اقلام صورتحساب سود وزیان       
 • صورت حساب سرمایه       
 • صورت وضعیت مالی(ترازنامه)       
 • تهیۀ گزارش از مانده حساب ها در پایان دورۀ مالی       
 • ماهیت ماندۀ حساب ها       

فصل نهم     توانايي انجام عمليات مالي طرحهاي عمراني       

 • آشنايي با تعريف طرحهاي عمراني       
 • آشنايي با ضمانت نامه هاي بانكي       
 • آشنايي با سپرده حسن انجام كار       
 • آشنايي با تحويل موقت و قطعي       
 • آشنايي با كسور قانوني       
 • آشنايي با سرفصل هاي استاندارد و كاربرد آنها       
 • هدف‌ صورتهای‌ مالی‌       
 • اجزای‌ صورتهای‌ مالی‌       
 • ارائه‌ مطلوب‌ و رعایت‌ استانداردهای‌ حسابداری‌       
 • شناسايي اصول بستن حسابهاي طرحهاي عمراني در پايان دوره مالي       
 • شناسايي اصول تنظيم اسناد هزينه هاي قطعي       
 • شناسايي اصول عمليات مالي طرحهاي عمراني       

فصل دهم به کارگیری رایانه در حسابداری       

 • نرم افزارهاي حسابداري       
 • زمينه هاي استفاده از نرم افزارهاي برنامه حسابداري       
 • انواع سيستم ها و نرم افزارهاي حسابداري       
 • اصول نصب سيستم هاي مالي       
 • ويژگي هاي کاربردي يك نرم افزار حسابداري       
 • آشنايي با کدبندي حساب ها و کالاها       
 • گروه حساب       
 • ثبت اسناد حسابداري       
 • اصول ايجاد شماره سند موقت و دائم       
 • وارد کردن کد در ثبت اسناد حسابداري       
 • اصول تهيه گزارش هاي حسابداري       
 • رمزگذاري در سيستم       
 • ايجاد قفل سخت افزاري       
 • اصول چاپ گزارشات       

فصل یازدهم به كارگيري نرم افزار Excel در عمليات حسابداري       

 • آشنایی با محیط برنامه و شروع کار با برنامهExcel       
 • ایجاد سند کاری جدید (Create a Workbook)       
 • باز کردن اسناد کاری (Open)       
 • ذخیره کردن اسناد کاری (Save-Save As)       
 • وارد کردن داده ها (Entering Data)       
 • تغییر اندازه سلول ها (Cells Size)       
 • محاسبه با عملگرهای ریاضی (Calculate with Operators)       
 • محاسبات با توابع (Calculate with Functions)       
 • آدرس دهی نسبی، مطلق، و ترکیبی (Relative, Absolute, & Mixed Functions)       
 • لینک کردن برگه (Linking Worksheets)       
 • تغییر ارتفاع سطر و عرض ستون در اکسل       
 • کنترل اعتبار داده‌های ورودی       
 • تابع SUM       
 • تابع Average       
 • تابع Count       
 • تابع IF       

فصل دوازدهم اصلاح حساب ها       

 • حساب های دائمی       
 • حساب های موقت       
 • حساب های مختلط       
 • اصلاح حساب ها در طول دوره ي مالی       
 • اصلاح حساب ها در پايان دوره ي مالی       
 • سایر اصلاحات       
 • بستن حساب ها       
 • مراحل بستن حساب موقت       
 • تراز آزمایشی اختتامی       
 • بستن حساب های دائمی       


 

 

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در فن پردازان