* طراحی و راه اندازی سایت با ASP.NET
دوره * طراحی و راه اندازی سایت با ASP.NET

دوره آموزشی طراحی و راه اندازی سایت با ASP.NET چه دوره ای است؟ پکیج آموزشی مجازی طراحی و راه اندازی سایت با ASP.NET با توجه به نیازهای عموم دانشپدیران به زبا نهای برنامه نویسی و طبق نظرسنجی به عمل آمده طراحی شده است و دانشپذیران میتوانند آن را به صورت پستی و سامانه یادگیری الکترونیکی تهیه کنند. موسسه آموزش عالی فن پردازان به امید پیشرفت سطح علمی کشور ، دوره طراحی و راه اندازی سایت با ASP.NET  را به صورت پکیج آموزش مجازی طراحی و در اختیار علاقمندان قرار داده است و در این مورد و با توج...

توضیحات بیشتر...
مشاهده توضیحات کامل...

توضیحات

دوره آموزشی طراحی و راه اندازی سایت با ASP.NET چه دوره ای است؟
پکیج آموزشی مجازی طراحی و راه اندازی سایت با ASP.NET با توجه به نیازهای عموم دانشپدیران به زبا نهای برنامه نویسی و طبق نظرسنجی به عمل آمده طراحی شده است و دانشپذیران میتوانند آن را به صورت پستی و سامانه یادگیری الکترونیکی تهیه کنند.
موسسه آموزش عالی فن پردازان به امید پیشرفت سطح علمی کشور ، دوره طراحی و راه اندازی سایت با ASP.NET  را به صورت پکیج آموزش مجازی طراحی و در اختیار علاقمندان قرار داده است و در این مورد و با توجه به اهمیت یادگیری طراحی و راه اندازی سایت با ASP.NET ، آن را به صورت یک پکیج کامل آموزشی عمومی و مجازی در اختیار عموم قرار می دهد. 

درباره دوره ی طراحی و راه اندازی سایت با ASP.NET:
به زبان خیلی ساده،‌ برنامه نویسی عبارت است از نوشتن دستوراتی که یک سیستم مثل کامپیوتر آن‌ها را متوجه شده و دستورات ما را یکی پس از دیگری اجرا می کند. حال، یک زبان برنامه نویسی لغات، دستورات و قوانینی را در اختیار ما به عنوان یک برنامه نویس قرار می‌دهد که از آن طریق می‌توانیم با کامپیوترها و سیستم‌های کامپیوتری صحبت کنیم، یک برنامه ی کامپیوتری چیزی بیش از حل یک مسأله نیست. به عبارت دیگر، نرم‌افزارها یا اپلیکیشن ها به منظور حل یک مشکل خاص طراحی شده و به بازار عرضه می شوند. حال هرچه این مشکل بزرگ‌تر و جهانی تر باشد، آن نرم‌افزار هم کاربردی‌تر و معروف تر خواهد شد
ASP.NET یک لایه انتزاعی در بالای HTTP که برنامه های کاربردی وب ساخته می شوند فراهم می کند. ASP.NET موجودیت های سطح بالا مانند کلاس ها و مولفه های شی گرایی را فراهم می کند.
ابزار کلیدی برای ساخت برنامه های کاربردی ASP.NET ویژوال استودیو است. در این آموزش، ما با ویژوال استودیو ۲۰۰۸ کار می کنیم.
ویژوال استودیو یک محیط توسعه یکپارچه برای نوشتن، کامپایل کردن، و اشکال زدایی کد است. ویژوال استودیو یک مجموعه کامل از ابزارهای توسعه برای ساخت برنامه های کاربردی وب ASP.NET، خدمات وب، برنامه های کامپیوتری، و برنامه های کاربردی تلفن همراه را فراهم کرده است.

ایجاد SubWeb:
ساب وب یک دایرکتوری مجازی است که حاوی وب سایت شماست. در این حالت با اضافه کردن Front-page Server Extensions به دایرکتوری مجازی، ویژوال استودیو دات نت را قادر میسازد تا بتواند یک برنامه را در این دایرکتوری ایجاد و نگهداری نماید.
برای ایجاد ساب وب، بر روی آیکون LocalHost در IIS کلیک راست نمایید و از منوی ظاهر شده Server extension web را انتخاب نمایید. یک صفحه ویزارد باز میشود. نام دایرکتوری را در اینجا همان نام دایرکتوری مجازی که در قبل ایجاد کرده اید وارد نمایید. توضیح مختصری راهم میتوانید در مورد قسمت title وارد کنید. روی next کیلک کنید در صفحه بعدی ، گزینه پیش فرض را قبول کرده روی next کلیک کنید و تمام! پس از انجام اینکار ، این فولدر در ویژوال استودیو قابل دسترسی میشود. SubWeb را تنها میتوان روی root web و یا فولدری داخل آن ایجاد کرد.
 امکانات آموزشی دوره ی راه اندازی سایت با ASP.NETعبارتند از:
آموزش: مطالب این دوره در 200 ساعت به صورت  بسته آموزشی ارائه می گردد.
محتوای بروز، اصیل و اختصاصی:
محتوایی که در این دوره آموزشی ارائه می شود، محتوایی با استانداردهای روز جهانی است که اغلب سرفصل های این دوره ، چه به صورت جامع و چه بصورت تک درس بدون شک در هیچ کجای کشور عزیزمان ارائه نمی شود ؛ مجموعه آموزش مجازی پارس افتخار دارد که محتوای آموزشی این مجموعه را تماما بصورت مالتی مدیا(صدا ، تصویر و فیلم) در اختیار شما قرار داده است.
آموزش آنلاین دوره:
در این نوع آموزش شرکت کنندگان با دسترسی آنلاین به محتوای دوره ی آموزشی امکان استفاده از آن را در هر ساعت ازشبانه روز، دارند که این ویژگی را می توان برتری بارزی نسبت به آموزش های حضوری دانست همچنین در پایان دوره دانشپذیران میتوانند به صورت آنلاین و بدون حضور در مجموعه در آزمون دوره شرکت کنند و ارزشیابی شوند.

تفاوت دوره ی راه اندازی سایت با ASP.NET با دوره های دیگر موسسات چیست؟
مجموعه پارس همواره در تلاش است تا در جهت استانداردهای جهانی آموزشی گام بردارد در همین راستا برخی از امکاناتی که در هر دوره آموزشی قرارداده می شوند عبارتند از:
•    استفاده از فیلم های آموزشی روز دنیا و دوبله توسط مرکز موسسه آموزش عالی فن پردازان
•    به روز رسانی محتوای آموزشی هر دوره متناسب با بازارجهانی
•    محتوا یکتا و سرفصل های جامع
•    مشاوره تخصصی از ابتدا تا انتهای دوره
•    محتوای ساده و روش آموزشی شفاف

پیش نیازدوره ی راه اندازی سایت با ASP.NET چیست؟
 تنها با داشتن اطلاعات  در زمینه ی نرم افزارهای پایه  و دانش عمومی در زمینه ی مهندسی کامپیوتر تقریبا هر کسی میتواند در دوره شرکت نماید.
در پایان این دوره چه اتفاقی رخ خواهد داد؟
طبیعتا در پایان دوره ارتقای سطح دانش شماست که بارزترین اتفاق می باشد.

اهداف دوره:
•    آشنایی بامبانی نرم افزار های کامپیوتری
•    شناخت مبانی برنامه نویسی
•    شناخت مبانی برنامه نویسی کامپیوتری 
از دیگر مزایای شرکت در این دوره استفاده از انواع گواهینامه ملی  و گواهینامه بین المللی  قابل استعلام و مدرک معتبر می باشد .

اگر در دوره ی راه اندازی سایت با ASP.NETشرکت کنم چه میشود؟
با پیشرفت روزافزون علم و فناوری و سرعت بالای گسترش علوم در زمینه های مختلف و در کنار آن افزایش مشغله های فردی، همواره بهره گیری از روشی نوین ، آسان و جامع به افراد کمک میکند تا در کمترین زمان و بهترین روش آموزش های لازم را ببینند  و در مسیر موفقیت و پیشرفت گام های لازم را بردارند.همچنین با داشتن این دوره می توانیم با علم روز دنیا در ارتباط با برنامه نویسی آشنا شویم.
اگر در دوره ی راه اندازی سایت با ASP.NETشرکت نکنم چه می‌شود؟
هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد. پشت هر انسان موفقی می توانید صدها انسان را پیدا کنید که در مسیر موفقیت گام برداشتند ولی به مقصد نرسیدند، و پشت  آنها صدها انسانی که فقط به موفقیت فکر می کنند و هیچ قدمی در مسیر بر نمی دارند و پشت سر آن ها هم باز صدها نفر دیگر هستند که رویای موفق شدن را دارند .این شمایید که باید تصمیم بگیرید جزء کدام دسته باشید. ده‌ها میلیون‌ انسان در کشور ما و میلیاردها نفر در سراسر جهان حتی کوچکترین اطلاعی از چنین برنامه‌ها و نشست‌های پرباری ندارند و به تکرار زندگی روزمره خود می‌پردازند.
اما معدود افرادی هستند که برای موفیقت‌های خود برنامه‌ای دارند و برای خودشان نیز سرمایه گذاری می‌کنند، این افراد همان ۲۰ درصد برتر جامعه هستند که برایان ترسی سخنران و مشاور بسیار مشهور از آنها به عنوان افراد موفق نام می‌برد .هر فردی در کشور ما با شرایط فعلی در کمترین حالت، ۲۴۰ هزارتومان در ماه هزینه خورد و خوراک خود می‌کند، حال سوال اینجاست که چقدر برای مهارت‌ها، دانش و توانمندی‌های خود هزینه می‌کند؟؟
آیا هنوز سوالی در مورد این دوره دارید؟
مشاوران مرکز ما پاسخگوی 24 ساعته آنلاین می باشند.
031-95022444-8
 

ثبت نام و افزودن گواهینامه ها

سرفصل دوره ها

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در فن پردازان