ثبت نام همزمان دوره جامع مدیریت

آموزش جامع مدیریت


هدف اصلی دوره مدیریت حرفه ای کسب و کار چیست؟ هدف اصلی دوره DBA چیست؟ انواع گرایش دوره های مدیریت کسب و کار کدامند؟ چرا در دوره های DBA موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان شرکت کنیم؟ چرا باید مدرک DBA داشته باشم؟ موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان در جهت افزایش خدمت رسانی به کاربران گرامی اقدام به ایجاد امکان ثبت نام همزمان با تخفیفات ویژه نموده است. این دوره ها شامل یک دوره MBA و یک دوره DBA بوده که هدف از آن تکمیل مهارت و یادگیری بهتر و بیشتر محتوا...

توضیحات بیشتر...

امکان پرداخت این دوره بصورت اقساط وجود دارد:

۵۰٪ درصد مبلغ دوره بصورت پیش پرداخت و مابقی طی ۲ مرحله بصورت چک که تا قبل از دریافت مدرک می بایست پرداخت شود.

موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان در جهت افزایش خدمت رسانی به کاربران گرامی اقدام به ایجاد امکان ثبت نام همزمان با تخفیفات ویژه نموده است. این دوره ها شامل یک دوره MBA و یک دوره DBA بوده که هدف از آن تکمیل مهارت و یادگیری بهتر و بیشتر محتوای مدیریتی می باشد. شما می توانید همزمان با ثبت نام در این طرح آموزشی و شرکت در کلاس ها به صورت فشرده با تخفیف ویژه از خدمات آموزشی بهره مند شوید. ضمن اینکه در پایان دوره آموزشی دو گواهینامه پایان دوره مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری همراه با ترجمه رسمی دادگستری و تایید از وزارت امور خارجه به شما ارائه می گردد.

هدف اصلی دوره مدیریت حرفه ای کسب و کار چیست؟

هدف متمرکز و اصلی مدیریت کسب و کار ، پذیرش و تعلیم و تربیت فارغ التحصیلان کلیه رشته ها خصوصا رشته هایی به جز مدیریت می باشد که بتوانند در زمینه های مختلفی مشغول به کار شده و از تخصص خود استفاده کنند. راهبری و اداره کردن کارآمد و موثر سازمان یا یکی از زیر مجموعه های کل مجموعه ، متحول شدن بخش های تخصصی سازمان ، هدایت ، طراحی ، راهبری برنامه های تخصصی و مدیریت شده بعد از کسب تجارب علمی و تخصصی در مدیریت ، ایجاد شغل های خاص و کارآفرینی در درون سازمانها با ایجاد زیربخش های جدید، ارایه خدمات مطالعاتی و مشاوره ای در زمینه های مدیریتی به مدیران اجرایی سازمانها تقریبا شمه ای از مدیران کسب و کار در هر سازمانی می باشد که بعد از کسب تجارب خاص علمی و عملی در حین کار می تواند از عهده آنها به خوبی براید.

برای رشته تخصصی مدیریت کسب و کار تقریبا 30 گرایش مختلف در سطح بین الملل تعریف شده است، اما می توان اذعان داشت که 4 گرایش آن که تقریبا در تمامی کشورها و دانشگاهها ارایه شده و مورد لزوم مدیران سازمانی آنها می باشد به شرح زیر است :

 • مدیریت موسسات مالی و مدیریت مالی (Finance)
 • مدیریت فروش و بازاریابی (Marketing)
 • مدیریت سیستم های تولید و پروژه ها و مدیریت تولید (Operation)
 • مدیرت منابع انسانی (Human Resources)

مدیریت عالی کسب و کار

اخیرا یکی از گرایش های خاص و مورد لزوم در کسب و کارهای امروزی ایجاد شده است که گرایش تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات نام گرفته و نشان از نیاز روزافزون و انعطاف پذیری بالای این گرایش مدیریتی است. تمامی فراگیران این دوره ها بعد از کسب تخصص و دانش در زمینه های گرایش مورد نظر خود، می توانند در زمینه های زیر فعالیت کنند :

 • اداره و مدیریت سازمان های اجتماعی ، تولیدی و واحدهای ستادی در راستای کمک به مدیران اینگونه سازمان ها به منظور اداره ی و مدیریت موثر تر سازمانهای وابسته
 • رهبری و مدیریت موثر و کارآمد یک بخش تخصصی یا سازمان تولیدی و اجتماعی نظیر قسمت های تولید ، توسعه ، مالی ، فروش ، اطلاعات و پرسنلی
 • ایجاد تغییر و تحول در بخش های تخصصی سازمان با تغییر رویه ها ، تشکیلات و شیوه های اداری بخش های مختص آن
 • ایجاد شغل و کار آفرینی در سازمان ها به منظور شروع فعالیت های خاص جدید و مدیریت این سازمان های نو پا
 • متحول کردن تمامی قسمتهای سازمان و هدایت و رهبری تحولات پیاده شده در سازمان بعد از کسب تمامی تجربیات خاص مدیریتی

هدف اصلی دوره DBA چیست؟

هدف اصلی و مهم دوره DBA تعلیم و پذیرش و تربیت فارغ التحصیلان کلیه ی رشته ها و دوره های تحصیلی خصوصا رشته ها و دوره هایی به جز مدیریت می باشد که قادر باشند در آینده در کلیه زمینه های مختلف شغلی مشغول به کار شده و از تخصص خود استفاده بهینه کنند.

اداره و مدیریت کارآمد و موثر سازمان ها یا بخشی از زیر مجموعه های کلی سازمان ها ی دولتی و غیر دولتی ، متحول کردن بخش های تخصصی و زیر مجموعه ی سازمان ، طراحی ، هدایت ،مدیریت و راهبری برنامه های تخصصی و هماهنگ شده بعد از کسب تجارب تخصصی و علمی در مدیریت ، ایجاد شغل های خاص و جدید و همچنین کار آفرینی در درون سازمانها با ایجاد زیر بخش های خاص ، ارایه ی خدمات مشاوره ای و مطالعاتی در زمینه های مختلف مدیریتی به مدیران اجرایی سازمانها تقریبا قسمتی از وظیفه ی مدیران کسب و کار در هر سازمان اداری می باشد که بعد از گذراندن دوره های آموزشی و کسب تجارب خاص عملی و علمی در حین کار می توانند از عهده ی آنها به خوبی برایند.

برای رشته تخصصی و یا دوره مدیریت کسب و کار تقریبا 30 گرایش گوناگون در سطح بین المللی تعریف شده است ، اما می توان اذعان کرد که 4 گرایش آن که تقریبا در تمامی دانشگاهها، موسسات آموزشی و کشورها ارایه شده و تخصص لازم مدیران سازمانی آنها می باشد به شرح زیر است :

در سال های اخیر یک گرایش بسیار خاص و مورد لزوم در کسب و کارهای بزرگ و کوچک امروزی ایجاد شده است که گرایش تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات نام گرفته و حاکی از نیاز روزافزون و انعطاف بالای این رشته و گرایش مدیریتی است.

تمامی فراگیران و دانش پذیران این دوره های مدیریتی بعد از کسب تخصص ،دانش و مهارت در زمینه های گرایش مورد نظر خود ، قادر خواهند بود در زمینه های زیر فعالیت کنند:

 • اداره و مدیریت و کنترل سازمان های اجتماعی ، تولیدی و واحدهای ستادی و گروهی در راستای کمک، تربیت و آموزش به مدیران اینگونه سازمان ها به منظور اداره و مدیریت موثر تر سازمانهای مرتبط
 • رهبری ، مدیریت و کنترل موثر و کارآمد یک واحد تخصصی یا سازمان تولیدی و اجتماعی نظیر قسمت های توسعه ، تولید ،مالی ، اطلاعات ، منابع انسانی ، فروش ، اطلاعات و پرسنلی
 • ایجاد تغییر و تحول در بخش های تخصصی سازمان با تغییر خط مشی ها ، تشکیلات و شیوه های رسیدگی اداری بخش های مختص آن
 • ایجاد کار آفرینی های خاص و فرصت های شغلی در سازمان ها و موسسات اداری به منظور شروع فعالیت های خاص جدید و مدیریت و راهبری این سازمان های نو پا و تازه تاسیس
 • متحول کردن تمامی بخش های سازمانی، واحد های کوچک اداری و هدایت و رهبری تحولات پیاده شده در سازمان ها بعد از کسب تمامی تجربیات و مهارت های خاص مدیریتی

انواع گرایش دوره های مدیریت کسب و کار کدامند؟

گرایش عمومی ، گرایش بازاریابی ، گرایش خدمات ، گرایش استراتژی ، گرایش منابع سازمانی و رفتار سازمانی ، گرایش سازمانهای پروژه محور ( مدیریت پروژه )، گرایش عملیات ، گرایش فناوری اطلاعات IT

گرایش استراتژیهدف از ارایه دوره مدیریت کسب و کار با گرایش استراتژی ، ارایه ی دانش و علوم جامع مربوط به مدیریت استراتژیک کسب و کار ، ارایه و بیان چگونگی عملکرد موفق تر سازمانها و همچنین بسیار پایدار تر و چگونگی دستیابی به این اهداف است . دانش پذیران و دانشجویان مدیریت کسب و کار با گرایش استراتژی می آموزند که چرا و چگونه بعضی از شرکت ها و یا سازمانهای خصوصی و دولتی به عملکرد برتر و مزیت رقابتی پایدار و همچنین جایگاه خاص تر می رسند . همچنین در طول برگزاری دوره های مدیریت کسب و کار ، دانش پذیران چگونگی استفاده، بکارگیری و اجرای آموزه های تکنیک های مدیریت استراتژیک برای سازمان ها را آموزش می بینند. یادگیری نظریه های پیشرفته ی و تئوریهای اصولی مدیریت گرایش استراتژی و همچنین آگاهی از این نظریه ها و تسلط کامل بر انواع متدهای متنوع مدیریتی این حوزه از اهداف اصلی و اساسی این گرایش می باشد . آشنایی و تسلط بر مفاهیم و نکات اصولی و بنیادین مدیریت استراتژیک مانند( ماموریت ، چشم انداز ، ارزش ) ، انواع برنامه ریزی های راهبردی و روش های تحلیل و آنالیزفنون و تکنیک های تفکر استراتژیک و کلیه ی فرامین آن ، بکارگیری استراتژی ها ، مدیریت تحولات بنیادین و اساسی ، تنظیم ،کنترل و بودجه بندی ، تصمیم گیری های آنی استراتژیک و فوری در زمان های سریع و شرایط عدم اطمینان ، چگونگی و نحوه ی مدیریت استراتژیک در ادارات و سازمانهای هولدینگ و چند کسب و کاره ، چگونگی مدیریت و استفاده از تکنیکهای استراتژیک مدیریت در سازمان ها و ادارات خصوصی ، دولتی و غیر انتفاعی تمامی مباحثی هستند که در سرفصل های این گرایش گنجانده شده اند.

گرایش عمومی یکی از اهداف عمده ی ایجاد گرایش عمومی مدیریت کسب و کار ، افزایش توانمندیها و قابلیت های مدیریتی افراد در زمینه های مختلف کسب و کار می باشد . درس های کاملا متنوع و تخصصی در گرایش عمومی مدیریت کسب و کار ارایه می شود که با استفاده از این آموزش ها ، افراد متقاضی دوره می توانند بنا به نیاز شغلی خویش و فرا خور علاقه شخصی اشان در زمینه ی مدیریت و یا مشاوره ی کسب و کار در سازمان ها و شرکت های مختلف اعم از خدماتی یا تولیدی ، مهارت های لازم را کسب کنند .
این افراد همچنین قادر خواهند بود که مهارت های ایجاد تحول و کارآفرینی در تمامی سازمان ها و یا بخش های مختلف سازمان را بیاموزند . علاوه بر تمامی موارد ذکر شده امکان افزایش دانسته های دانشپذیران در زمینه ی مورد علاقه ی آنها وجود دارد . در ضمن مدیریت کسب و کار با گرایش عمومی این قابلیت را برای دانش پذیران و دانشجویان فراهم می کند که تمامی حوزه ها و مفاهیم مدیریت حوزه ی مورد علاقه ی خود را پوشش دهند چراکه تمامی دروس مدیریتی به نحو مفید و مختصر و تقریبا مکفی در آن ارایه شده است.

گرایش بازاریابیدر این گرایش مدیریتی ، دانش پذیران توانایی احاطه و شناخت کامل و کلی پیچیدگی های رفتار ها و عکس العمل های مشتریان و شرایط و چند و چون بازار را کسب می کنند. دانش پذیران این دوره ها می توانند علاوه بر اینکه اندازه و مشخصات یک بازار مفروض را تخمین بزنند ، میزان سود دهی مناسب و ایده ال آنرا محاسبه کنند. دوره ی مدیریت با گرایش بازاریابی نوعی شیوه ، فرآیند ، رویکرد و نگاه خاص است که به واسطه ی آن علاوه بر ارایه ی خدمات و کالا ،به تامین نیازهای مشترک مشتریان و کسب سود پرداخته می شود ،به شکلی که سود دهی و منفعت یک پروژه برای یک گروه ، الزاما به ضرر گروه دیگر ذینفعان ماجرا نباشد. در مدیریت بازاریابی ، همواره قسمتهایی از بازار به عنوان بهترین و فعالترین بازار هدف شناخته می شوند که سازمان و یا شرکت ها توانایی ارایه ی خدمات و کالا را به آنها داشته باشد.
درمدیریت کسب و کار با گرایش اصلی بازاریابی، موضوعات مهمی مانند بازاریابی محصول ، بازاریابی خدمات ، مدیریت برند، بازاریابی بین الملل، ارتباطات بازاریابی ، رفتارهای مصرف کننده و تعیین نرخ و قیمت گذاری و بازاریابی بین بنگاهی پرداخته می شود.

مدیریت کسب و کار با گرایش خدماتارایه خدمات و موارد مرتبط با آن به شکل مطلوب امروزی به عنوان بخشی وسیع و گسترده در مراودات و معاملات تجاری و اقتصاد محسوب می شود . میزان پیشرفت و گستردگی اقتصاد یک کشور و همچنین سهم صنایع خدماتی مهم و پیشرفت در کشور نسبت مستقیم دارد . بدین شکل که متناسب با میزان پیشرفت کشور ، سطح چگونگی ارایه ی خدمات و استانداردهای آن نیز افزایش می یابد . در کشور ما نیز ارایه ی انواع خدمات نقشی عظیم در اقتصاد کشور ایفا می کند . در گرایش خدمات مدیریت کسب و کار ،دانشپذیران با تمامی انواع صنایع خدماتی و مفاهیم مدیریتی مانند سیستم های مدیریت خدمات ، سیستم های خدمات و توسعه ی خدمات آشنا می شوند.

مدیریت کسب و کار با گرایش منابع انسانی نیروی انسانی هر سازمان به منزله ی قلب آن سازمان محسوب می شود ، از اینرو احاطه و شناخت انسان و رفتارهایش برای مدیریت کارآمد و اثر بخش بسیار ضروری و حیاتی است. گرایش منابع انسانی مدیریت کسب و کار به منظور ارتقا قابلیت های سازمانی و منطبق شدن با شرایط محیطی و سازگاری و انعطاف پذیری در قبال آن ، تاکیدی خاص بر منابع انسانی در دسته های گروهی و فردی دارد . دانش پذیران این گرایش می توانند کمک شایانی به بهره وری و بهبود کارآیی سازمان ها و نتیجتا دستیابی به اهداف خاص انسانی و جامعه کنند . دستیابی به این اهداف حاصل نمی شود مگر با ایجاد روابط برتر و ارزش افزوده برای ذینفعان سازمان . این حوزه در مدیریت کسب و کار می تواند در تامین و ایجاد شرایط پایدار و برقراری تعاملات فردی و سازمانی به شکلی عمل کند که بهبود عملکرد و کارآیی هر دو طرف را تضمین کند . در این حوزه از مدیریت کسب و کار به موضوعاتی مانند روانشناسی ، علوم رفتاری ، سازمان های یادگیرنده، جذب آموزش و استعداد یابی ، دستمزد و حقوق فردی ،تعاملات سازمانی ، نیروهای دانشی ، مدیریت استعدادهای نو ظهور ، تقویت کارهای گروهی و تیمی ، راهبردهای منابع انسانی ، شیوه های مختلف و رفتارهای سازمانی ، توسعه ی شغلی ، بهبود سازمانی ، و توسعه ی فرهنگی در سازمان پرداخته می شود.

دوره مدیریت DBA

مدیریت کسب و کار با گرایش مدیریت پروژه در این گرایش مدیریت کسب و کار ، دانش پذیران و دانشجویان با مفاهیم کلی و عمومی در مباحث مدیریت پروژه آشنا شده و همچنین با سازمانهای پروژه محور آشنا می شوند . پروژه ،به طور کلی به تلاش و سعی موقتی گفته می شود که به منظور ارایه ی خدمات ، تولید محصول و یا گرفتن نتیجه ی منحصر به فردی انجام می شود .مدیریت پروژه در واقع در مفهوم تکنیکی خود ، به فرآیندی اطلاق می شود که در جهت حفظ و کنترل مسیر درست پروژه به منظور دستیابی به موازنه ی اقتصادی توجیه شده بین سه عامل هزینه ، کیفیت و زمان است . کلیه ی فراگیران با یادگیری کلیه ی روش های مناسب ، متدهای نوین و استفاده از ابزارهای مدیریتی ، می توانند پروژه ها و طرح های برنامه ریزی شده را در کوتاهترین زمان ممکن و کمترین هزینه و همچنین با بهترین کیفیت ارایه کنند. در این مباحث به موضوعات کلیدی و مهمی مانند برنامه ریزی ، امکان سنجی انجام پروژه ، کنترل و اجرای پروژه ها ،تامین و تدارک مالی هزینه ها ، مدیریت سازمانها و قسمتهای اداری پروژه محور ، مدیریت کیفیت انجام پروژه ، مدیریت ریسک ، مدیریت منابع انسانی در ادارات پروژه محور ، حل مذاکرات و مسائل مربوط به پروژه و انواع کسب و کارهای پروژه ای پرداخته می شود .

مدیریت کسب و کار با گرایش فناوری اطلاعات در این گرایش مدیریت کسب و کار ، تمامی دانش پذیران با مفاهیمی مانند فناوری اطلاعات IT و سیستم های اطلاعاتی آشنا می شوند .
فناوری اطلاعات به مطالعه ی مدیریت سیستمها و پشتیبانی از آنها ، طراحی ، پیاده سازی ، توسعه و مدیریت سیستم های اطلاعاتی می پردازد . در دنیای کنونی به دلیل توسعه ی تکنولوژی و پیشرفت ،بر اهمیت و ضرورت فناوری اطلاعات در جهان کسب و کار روز به روز افزوده می شود . اخذ مزیت های رقابتی و عملکردهای خاص در محیط های پویا و رقابتی کسب و کار امروزی ،مستلزم تسلط و احاطه ی کامل بر فناوری اطلاعات و سیستم های تبلیغاتی است . در این گرایشات ،تولید منابع اطلاعاتی سریع و با کیفیت ، ارتقا سطح مدیریتی در سطوح مختلف ، اجرای پروژه های فناوری اطلاعات در قسمتهای مختلف و ارایه ی روش های کسب و کار نوین بر پایه ی فناوری اطلاعات تحقیق و بررسی می شوند.

مدیریت کسب و کار با گرایش زنجیره ی تامین و عملیات هدف اصلی از مدیریت کسب و کار گرایش زنجیره ی تامین ،آشنایی با موضوعات مختلف، مسایل مدیریت و زنجیره ی تامین است . ماحصل برنامه ریزی ،تحلیل ،برنامه ریزی عملیاتی خاص و زنجیره تامین ، طراحی و تطابق کلیه ی نیازهای متقاضیان کالا و خدمات ، توانمندیهای سازمان و فرآیندهای سازمانی یا شبکه ای از سازمانها است . در راستای این اهداف بایستی مجموعه ای از روش ها ،قوانین ، قواعد هم سو با سطح راهبردی و کلان تا سطوح خرد و جزیی و اجرایی را به کار گمارد. بنابراین در این گرایش خاص مدیریت کسب و کار ، موضوعات مهمی مانند مدیریت استراتژیک زنجیره تامین ، تحلیل و طراحی سیستم های تولید و مدیریت موجودی انبارها ، ارتباط با تامین کنندگان کالا و مدیریت ریسک طرح می شوند.

مدیریت کسب و کار با گرایش فناوری این گرایش خاص از مدیریت کسب و کار به بررسی و تحلیل مفاهیم ، روش ها و نظریه های موجود در زمینه ی مدیریت فناوری و حوزه های مرتبط با آن می پردازد که یکی از فاکتورهای اساسی و مهم در خلق ثروت است .
در این گرایش از مقوله ی مدیریت کسب و کار به بررسی و تحلیل کامل سیستم های پیشرفته ی مدیریتی که به ایجاد کسب و کارهای خاص و جدید و استفاده از فناوری های جدید و بروز پرداخته می شود . همچنین در این گرایش مدیریت کسب و کار ، وظایف اصلی و خاص مدیریت فناوری در سطح بنگاه ها ی موجود بررسی می شود .در این گرایش ،محافظت و بهره برداری از فناوری های خاص در بخش موضوع های مهم و اصلی قرار می گیرند .

مدیریت کسب و کار با گرایش مالیدر این گرایش دانشجویان یا دانش پذیران با نظریه های مدیریت مالی و سرمایه گزاری و کاربردهای اصولی و مهم آن آشنا می شوند .
با استفاده از استراتژی های خاص به منظور توسعه ی سرمایه گزاری ، گام های مهمی برای رفع مشکلات خاص اقتصادی برداشته می شود . گرایش مالی مدیریت کسب و کار به مدیریت موثر و کارآمد وجوه مالی می پردازد به نحوی که باعث تحقق اهداف خاص بنگاه ها شود.

مدیریت کسب و کار با گرایش کار آفرینیموضوع اصلی و مهم این گرایش ، خلق ارزش های افزوده ،با توجه به فرصت ها و منابع موجود ، راه اندازی کسب و کارهای خاص و جدید و کارآفرینی می باشد .یک فرد کارآفرین به منظور تحقق و عینیت بخشیدن به ایده های جدیدش ، فاکتورها و عوامل مورد نیاز را فراهم می آورد . وی با استفاده از توانمندیهای خاص خود و اطرافیان ، قدرت تصمیم گیری سریع بی نقص و همچنین استعدادهای فردی درونی اش ، ایده های خاص ذهنی و تصورات خود را به شکل یک کسب و کار خاص و جدید به اجرا در می آورد . اهمیت کار آفرینی و عینیت بخشیدن به ایده های ذهنی به اندازه های مهم تلقی می شود که کشورهای توسعه یافته و پیشرفته از آن به عنوان موتور رشد اقتصادی و فعال کننده ی اقتصاد کشور یاد می کنند .در این گرایش به موضوعات مهمی مانند بررسی فرصت های کار آفرینی و ایجاد فرصت های جدید ، شرایط خاص و موجود به منظور کار آفرینی و کمک به اقتصاد کشور ، مطالعات و تحقیق کار آفرینی ، پرداخته می شود .

مدیریت کسب و کار با گرایش کسب و کار بین المللی گرایش کسب و کار بین المللی به بررسی و تفحص در تمامی کسب و کارهای بین المللی ، معاملات کالاها (صادرات و واردات )، و یا ارایه ی خدمات در سطح بین المللی می پردازد . معاملات کالاها در سطح بین الملل برای شرکت های خصوصی ، دولتی و ... به واسطه ی سود و منفعت های کلان و یا منفعت های سیاسی بسیار حایز اهمیت و تمرکز است .

در گرایش کسب و کار بین المللی ، به موضوعاتی مانند سیستم های کلان اقتصادی ،سیاسی ، سیستم های حقوقی ، استانداردهای صورت های مالی و حسابداری ، فرهنگ های محلی و بومی ، بازارهای ارزی ، مقررات صادرات و واردات ، و تعرفه ها پرداخته می شود.

مدیریت کسب و کار با گرایش نوآوری و توسعه ی خدمت و محصولات این گرایش مدیریت کسب و کار دانشجویان و دانش پذیران را با مفهوم فرآیندهای توسعه و نوآوری محصول آشنا می کند . نوآوری و اجرایی کردن ایده های خلاقانه ی جدید ، به شکل محصول ،خدمات ، فرآیند ظاهر می شود که منجر به رشد و توسعه ی اقتصاد ملی کشور می شود . نوآوری پدیده ای خاص است که به صورت مستمر از زمان توسعه ی ایده تا کاربردی و اجرایی شدن آن رخ می دهد . ایده های نو اشاره به نیازهای جدید و به وجود آمده ی مشتریان و یا روش های جدید تولید دارد . همیشه ایده های نو و خاص با بکارگیری دیدگاه های کارآفرینانه و خلاق توسعه می یابند .
دانش پذیران و دانشجویان این گرایش با دسته بندی رایج نوآوری ، ایده های جدید و انواع آن ، مدیریت روابط مشتری و تعاملات ،استقرار کسب و کار جدید ، مدیریت روابط مشتری ، فرآیندهای کسب و کار و رفتار مصرف کننده در سطوح مختلف سرو کار دارند.

چرا در دوره های DBA موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان شرکت کنیم؟

موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان با بکارگیری اساتید خبره و مجرب در دوره MBA و همچنین سابقه ی درخشان در برگزاری دوره های DBA ، همواره پیشتاز در ارایه ی دوره های مدیریت کسب و کار با گرایشات مختلف می باشد ، این موسسه با چندین سال سابقه ی درخشان و تجربه در مورد آموزش فنون و تکنیک های خاص مدیریتی در گرایش های مختلف کسب و کار همواره راه را برای افرادی که مایل به شرکت در این کلاس ها می باشند ، هموار ساخته است . با توجه به اینکه مدرک کلیه ی دوره های کسب و کار DBA در موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان مورد تایید وزارت علوم ، فناوری و تحقیقات می باشد . بسیاری از افراد تمایل دارند که در دوره های مدیریت کسب و کار موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان شرکت کرده و مدرک معتبر کسب و کار را دریافت کنند .
پس همین حالا اقدام کنید و در دوره های مدیریت کسب و کار DBA موسسه ی آموزش عالی آزاد فن پردازان شرکت کنید .

چرا باید مدرک DBA داشته باشم؟

امکان دارد که هر شخصی بارها این سوال در ذهنش پیش آمده باشد که آیا شغلی که در حال حاضر مشغول به آن هستم ، بهترین گزینه برای من است ؟آیا می توانم ارتقا شغلی بگیرم ، آیا اخذ مدرک خاصی می تواند به پیشرفت شغلی من کمک کند ؟

به منظور یافتن شغل بهتر و ارتقا جایگاه فعلی شغلی هر فرد کسب چه مهارت هایی می تواند کمک کننده باشد ؟
یکی از را حل های خاص به منظور کسب پیشرفتهای شغلی ، بدست آوردن مهارت های مدیریتی کسب و کار در گرایشات مختلف و همچنین اتخاذ تصمیم های استراتژیک مدیریتی می باشد که این مهم حاصل نمی شود مگر با شرکت در دوره های DBA. اگر می خواهید جایگاه شغلی خود را ارتقا بخشید و یا در زمینه های خاص مدیریتی مشغول به کار شوید ، زمان آن فرارسیده است که مهارت های مدیریتی DBA را فرا گرفته و در دوره های مدیریت کسب و کار شرکت کنید.

اگر حس می کنید که در جایگاه شغلی فعلی خود هیچ پیشرفت و ارتقایی نداشته اید ، اگر هر روز به طور مداوم ، کارهای تکراری می کنید و هیچ پویایی خاصی در زمینه ی کاری خود ندارید و تصور می کنید که امکان پیشرفت شغلی شما وجود ندارد اگر فکر می کنید که شغل های مدیریتی و جذاب تنها با سابقه ی طولانی در کار به شما سپرده می شود ، همین حالا در دوره های DBA مدیریت کسب و کار شرکت کنید و مدرک معتبر مدیریت کسب و کار را دریافت کنید.

برگزارکننده: موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان
ثبت نام و افزودن گواهینامه ها

سرفصل دوره ها

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در فن پردازان