آموزش مجازی مدرک مدرک معتبر آموزش الکترونیکی آموزش آنلاین آموزش اینترنتی

سوالات متداول

faq

1. موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان دارای چه مجوزی است ؟
موسسه آموزشی عالی آزاد فن پردازان در سال 1388 با هدف ارتقای سطح آموزش در کشور و توانمندسازی نیروی انسانی سازمان های دولتی و خصوصی به عنوان یکی از موسسات آموزشی کشور با مجوز قطعی 22/6074 از وزارت علوم تحقیقات و فناوری فعالیت خود را آغاز نمود.

2. دوره های آموزشی موسسه فن پردازان در چه رشته هایی می باشد ؟

دوره های آموزشی موسسه فن پردازان در رشته های مدیریت و حسابداری ، فناوری اطلاعات ، هنر و معماری ، زبان خارجه و آموزش نرم افزارهای کاربردی می باشد که مهمترین آنها میتوان به مدیریت عالی کسب و کار ، مهارتهای هفتگانه رایانه ICDL و طراحی صفحات وب نام برد.

3. نحوه ثبت نام در دوره ها به چه صورت میباشد ؟

ثبت نام در دوره ها به صورت آنلاین می باشد . هر تعداد دوره آموزشی که تمایل داشتید را به سبد ثبت نام خود اضافه میکنید و در پایان به صورت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت بانک ملت با کارت های عضو شتاب و از طریق واریز به حساب یا کارت به کارت نیز اقدام نمایید.

4. آیا امکان پرداخت به صورت اقساطی هم وجود دارد ؟

بله در برخی از رشته ها مانند مدیریت عالی کسب و کار امکان پرداخت شهریه به صورت اقساطی امکان پذیر است که از طریق صفحه همان دوره میتوانید مشاهده نمایید.

5. اعتبار گواهینامه های پایان دوره چقدر است ؟

گواهینامه هایی که در پایان دوره های آموزشی به دانش پذیران اعطا میگردد ، بسیار معتبر بوده و مورد تایید وزرات علوم ، تحقیقات و فناوری می باشد ، به طوریکه این گواهینامه ها تماماً توسط وزارت علوم ، مهر و تایید میگردد و معتبرترین گواهینامه آموزشی در سطح کشور است .

6. این گواهینامه ها چه کاربردی دارد ؟

گواهینامه های پایان دوره در جهت تقویت رزومه بسیار مفید بوده و برای مواردی چون استخدام ، ارتقای شغلی ، مهاجرت و … بسیار کاربردی می باشد ، ضمن اینکه این گواهینامه ها با قابلیت ترجمه رسمی با مهر و تایید وزارت امور خارجه را دارا می باشد.

7. آیا این گواهینامه ها معادل لیسانس یا فوق لیسانس است ؟

خیر ، هرچند در بسیاری از کشور های خارجی همسطح با مدارک کارشناسی ، کارشناسی ارشد و … معادل سازی میشود ، اما در کشور ما معادل هیچ مدرک رسمی دانشگاهی همچون کارشناسی و کارشناسی ارشد نیست ، اما به عنوان یک دوره آموزشی کوتاه مدت و مهارتی بسیار معتبر و قابل ارائه می باشد.

8. آیا گواهینامه های صادره پایان دوره با موسسات دیگر تفاوتی دارد ؟

خیر . تمامی موسسات آموزش عالی آزاد کشور دارای مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری بوده و گواهینامه هایی که صادر میگردد توسط وزارت علوم تایید میگردد و از لحاظ اعتبار هیچ تفاوتی ندارند.

آنچه که فن پردازان را از دیگر موسسات آموزشی کشور متمایز می کند ، تمرکز بر افراد VIP و VVIP است . موسسه فن پردازان ، آموزش عموم مردم را به دیگر موسسات سپرد و هدف خود را فقط آموزش افراد برجسته در حوزه های کلان استان خواهد نمود.

9. آیا یک نفر میتواند میتواند همزمان در چند دوره آموزشی ثبت نام نماید ؟

بله . ثبت نام در دوره های موسسه هیچ محدودیتی ندارد .

10.آیا احتمال دارد کسی نتواند در دوره های موسسه ، گواهینامه اخذ نماید ؟

از آنجا که پشتیبانی اساتید و نحوه ی آموزش ها ، بسیار حساب شده و مستمر است ، تاکنون بسیار به ندرت پیش آمده که کسی نتواند فارغ التحصیل شود.